چهارشنبه 1396/7/26 - 13 : 11
مشخصات امام جمعه
سید محسن موسوی
سید محسن موسوی
دهلران
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/21
دفتر امام جمعه ی شهرستان دهلران: :: حجت الاسلام سیدمحسن موسوی امام جمعه دهلران بار دیگر خواستار حضور استاندار ایلام در دهلران شد.

دفتر امام جمعه ی شهرستان دهلران:

:: حجت الاسلام سیدمحسن موسوی امام جمعه دهلران بار دیگر خواستار حضور استاندار ایلام در دهلران شد.

:small_blue_diamond:::وی گفت: یک بار دیگر از استاندار محترم ایلام برای حضور در دهلران دعوت میکنم.

:small_red_triangle:شهرستان دهلران الحق و الانصاف این بستر و ظرفیت را دارد که مسئولین کشوری و استانی با این شهرستان ارتباط داشته باشند.

:small_red_triangle:بارها عرض کردیم که اگر مسئول کشوری و یا استانی به هر شهری برود دارای خیرات و برکاتی است و باعث پیشرفت و پیگیری بیشتر امورات می شود.

:small_red_triangle:در موضوع اربعین حسینی شهرستان دهلران برای " بازگشایی مرز رسمی و تردد زوار عتبات عالیات" ظرفیت بسیار خوبی دارد که باید مسئولان توجه و پیگیری کنند و امکانات رفاهی و جاده های مواصلاتی مناسب را برای تردد زوار فراهم کنند.

:white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark: چکیده از خطبه های امروز نمازجمعه دهلران :point_down::point_down::point_down:

:small_red_triangle:از درس ها و عبرت های عاشورا اخلاص و الهی بودن نهضت، خداباوری، توحید و اعتقاد امام حسین و یاران باوفایش بود.

:small_red_triangle:ایام شهادت امام سجاد(ع) پیام رسان کربلا را تسلیت عرض می کنیم، صحیفه سجادیه این امام بزرگوار یک کتاب جامع، ارزشمند و خواندنی است.

:small_red_triangle:در اعمال و رفتار، آداب و رسوم، مراسمات عزا و عروسی، رفتارها و مدها و فرهنگ ها و... خدا را نگاه کنیم و بعد عمل خود را انجام بدهیم.

:small_red_triangle:این روزها دو نهاد مهم کشور یعنی قوه قضائیه و سپاه پاسداران مورد هجمه دشمنان قرار می گیرد که نشانه این است که این عزیزان در میدان خدمت به نظام هستند و دشمن از آنها سیلی خورده است.

:small_red_triangle:قوه قضائیه در برخورد با مجرمین، فتنه گران و اختلاس کنندگان و... بدون اغماض قاطعانه عمل می کند.

:small_red_triangle:سپاه پاسداران مدافع حریم ارزش های دینی است و اگر سپاه نبود کشور هم نبود، سپاه توانسته است امنیت نظام را برقرار کند و در جریان ترقه بازی مجلس با دستور فرمانده معظم کل قوا با پرتاب موشک توانست جواب محکمی بدهد که دشمنان انگشت به دهان نگاه کنند.

:small_red_triangle:برخی هم در داخل متاسفانه یک روز تضعیف و یک روز تمجید می کنند، آن روزی که در داخل کشور عده ای سپاه را تضعیف کردند می خواستند اقتدار سپاه را خدشه دار کنند و بستر را برای دشمن فراهم کنند.

:small_red_triangle:هفته پیوند اولیا و مربیان را گرامی می داریم، والدین باید نسبت به فرزندان احساس مسئولیت کنند.

:small_red_triangle:رسانه ها و تلفن همراه سم مهلک است برای فرزندان و باید والدین با دقت کنترل کنند.

:small_red_triangle:گران شدن بلیط اتوبوس ها و ویزای اربعین برای زوار را مسئولان کشوری باید پیگیری و بررسی کنند و تسهیلاتی را برای زوار فراهم کنند.

:small_red_triangle:چرا عده ای از خداوند و اسلام و نظام اسلامی شرم و حیا ندارند و میلیاردی اختلاس می کنند؟ لااقل از مردم حیاء کنند که در اوج تحریم ها صبر کردند تا نظام در عزت باشد.

:small_red_triangle:در جریان هیاهوهای آمریکا بر سر برجام، متوجه تذکرات و توصیه های مقام معظم رهبری می شویم که فرمودند برجام خسارت محض است.

:small_red_triangle:آمریکا که دید علم هسته ای کشورمان رو به پیشرفت است، جلوی علم انرژی هسته ای را گرفت و ما هم سریعا مفاد مصوبات برجام را اجرایی کردیم.

:small_red_triangle:اکنون آمریکا فتنه دیگری را دنبال می کند و دنبال به چالش کشیدن نظام اسلامی است، تیم مذاکره کننده هسته ای باید بیش از پیش دقت کند و تذکرات مقام معظم رهبری که مصلحت نظام اسلامی و ملت است را اجرایی کند.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه