سه شنبه 1395/11/5 - 35 : 6
مشخصات امام جمعه
عبدالرضا محی الدینی
عبدالرضا محی الدینی
باغين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/1
امام جمعه باغین: از مسئولان امر میخواهیم خیانت آمریکا را در برجام را توجیه نکنند

       آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته باغین به امامت حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا محی الدینی امام جمعه شهر باغین با حضور نماز گزاران در مصلی صاحب الزمان (عج) شهر برگزار گردید.

    خطیب نماز جمعه در خطبه اول ضمن سفارش همگان به تقوا به نامه 31 نهج البلاغه که حضرت علی (ع) به فرزندشان امام حسن (ع) مرقوم فرمودند، اشاره کرد و گفت این نامه مشتمل بر همه عوامل رشد و تکامل آدمی است. که در یکی از فرازها میفرماید بدان همان کسی که گنج های آسمانها و زمین را در اختیار دارد به تو اجازه دعا و درخواست داده و آن را نیز تضمین نموده است. وی در ادامهدوری از گناه راه یکی از شرایط اجابت دعا برشمرد و گفت: گناه پرده ضخیمی در برابر اجابت دعا می افکند و مانع مستجاب شدن آن می شود.

        حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا محی الدینی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا ، با گرامیداشت سالروز حماسه مردم آمل گفت: بصیرت و بیداری آن روز مردم باعث شد که فتنه منافقین را که میخواستند ظرف مدت کوتاهی کل مناطق شمال ایران را با همکاری نظام کمونیسم از پیکره نظام اسلامی جدا کنند، سرکوب شود که امام راحل با تشکر از آن مردم از آن شهر هزار سنگر یاد کردند.

         وی با محکوم کردن جنایات آل خلیفه در بحرین گفت: این جنایات در حالی صورت می گیرد که دنیای غرب همچنان چشمان خود را بر این جنایات بسته و با فروش سلاح به این کشور در جنایان آل سعود و آل خلیفه در بحرین مشارکت می کنند.

      امام جمعه باغین با بیان اینکه فرقه ضاله بهائیت دارای انحرافات اعتقادی و اخلاقی هستند گفت: همنشینی و هرگونه ارتباط با انها منجر به سقوط انسان در همان پرتگاهی می شود که بهائیان دچار آن شده اند و در ادامه از مردح خواست از هرگونه ارتباط با این گروه و فروش املاک خود به این افراد به شدت پرهیز کنند و بدانند به فتوای مقام معظم رهبری این فرقه گمراه محکوم به نجاست هستند.

         محی الدینی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: نباید به آمریکا اعتماد کرد و ما سخنان رئیس جمهور جدید آمریکا را پیرامون برجام به شدت محکوم کرده و از مسئولان امر میخواهیم خیانت آمریکا را در برجام را توجیه نکنند و بدانند راه حل مشکلات اقتصادی کشور، اقتصاد مقاومتی و عمل است نه حرف زدن مسئولان و به همه مسئولین می گوییم الان که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها قرار داریم از تبلیغات بیهوده بپرهیزند و به مردم گزارش بدهند در این مدت چه کارهای مفیدی را انجام داده اند و این نباشد که بخواهند کارهای اشتباه خود را توجیه کنند که مردم ما امروز از آگاهی لازم برخوردارند و فریب حرف ها و وعده های رنگارنگ را نمی خورند.

            ایشان در پایان از تلاشهای کلانتری شهر باغین در دستگیری سارقین تشکر کرد و از مردم خواست همکاری بیشتری را با ماموران امنیتی و انتظامی داشته باشند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه