پنج شنبه 1395/12/5 - 34 : 6
مشخصات امام جمعه
محمد محمدی
محمد محمدی
جازموريان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/22
22بهمن عید الله است وگفت خدای منان این افتخار را نصیب ملت ایران اسلامی ارزانی داشت.

 

بسمه تعالی

حضرت حجه الاسلام والمسلمین محمد محمدی نور امام جمعه بخش جازموریان در خطبه های 22/11/95 ضمن توصیه به تقوایی الهی ودوری از گناهان شهادت حضرت صدیقه الزهرا (س) را تسلیت وتعزیت عرض نمودند.

وخاطر نشان کردند همانطور که اگر عزیزی را ما از دست می دهیم برایش ناراحت میشویم ویا برایش عزا می گیریم باید نسبت به اهل بیت پیامبر (ص) بیشتر ارادت خود را نشان دهیم وحضرت زهرا از جایگاه بالایی برخوردار هستند وهمه ما باید مراقبت کنیم ودر ایام شهادت حضرت زهرا (س)لباس عزا بپوشیم وشادی نکنیم .

 محمدی نور عنوان کردند پیامبر اسلام (ص)طبق حدیث قدسی بوسیله جبرئیل از جانب خدای متعال  می فرمایند:ای  پیامبر اگر تونبودی  من هستی وافلاک را خلق نمی کردم واگر علی نبود من تورا خلق نمی کردم واگر فاطمه نبود من تووعلی را خلق نمی کردم .

وی افزودند این نشانه عظمت ومقام حضرت زهرا است واز مردم خواستند که این ایام مراعات کنند وبرنامه های شاد وعروسی ها را مقارن با این ایام برگزار نکنند.

 در ادامه امام جمعه محترم بخش جاز موریان  سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران  را به همه ملت شریف ونجیب ایران زمین ومردم ولایتمدار بخش جاز موریان تبریک وتهنیت عرض نمودند وتقدیر وتشکر از همه  قشرهای مردم ومسولین  که در جشن پیروزی انقلاب شرکت نمودند وبیان داشتند که 22بهمن عید الله است وگفت خدای منان این افتخار را نصیب ملت ایران اسلامی ارزانی داشت.

.خطیب توانمند نماز جمعه بخش جاز موریان به برخی از بیانات گهر بار وارزشمند مقام معظم رهبری در جمع با کار کنان نیروی هوایی در 19بهمن اشاره نمودند .

وی ابراز داشتند که مقام معظم رهبری در این دیدار  به یکی از ارکانهایی که رژیم شاهنشاهی به ان امیدواربود ارتش بوده است امید به اینکه ارتش تا اخرین لحظه از رژیم فاسد شاهنشاهی حمایت کند اما ارتش در وسط راه به انقلابیون می پیوندد  وانها نا امید می شوند وی افزود معظم له این اقدام ارتش را برای انقلاب تعبیر رزق لایحتسب نمودند وحمایت ارتش از انقلاب رزق لایحتسب بود وحضرت اما م(ره) به مدد الهی معتقد بود واین برای ما ومسولین باید یک درس باشد که نمی شود به دیگران تکیهزکرد نمی شود به امریکا اعتماد کرد واگر امروز امید مسولین ما به امریکا باشد که مشکلات انها را حل کند وامریکا می تواند در بحرانهای  اقتصادی که خود انهارا بر ملت ما تحمیل کرده این سراب بی حاصل است  امریکا مشکل اساسی باما دارد وحلال مشکلات ما نیست چه این دولت که علنا علیه جمهوری اسلامی موضع می گیرد وچه دولت های قبل امریکا هیچگاه به ما نفعی رانرسانده اند همه به دنبال ضرر رساندن به ملت ما بوده اند اما امرز عده ای در داخل می گویند دولت سابق بهتر بود نه همه دولتهای امریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند ومی بینیم که تمدید تحریمهای ده ساله در دولت قبل امریکا اتفاق می فتد نامنی که در منطقه به نام داعش راه اندازی نمودند در دولت قبل امریکا اتفاق افتاد وما نباید واقعیت هارا فراموش کنیم .

25بهمن سالروز حکم تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر ارتداد واعدام سلمان رشدی ملعون که کتاب ایات شیطانی را نوشتند وبه قران واسلام وپیامبر واعتقادات مسلمانان توهین کردند حضرت اما پیغام دادند هرکس که سلمان رشدی را اعدام کند به بهشت می رود .

محمدی نور در پایان تصریح نمودند در این روزهای پایانی سال ونزدیک شدن به سال نو وعید نوروز به هم نوعان خود فقرا ویتیمان کمک کنیم دانش اموزان فقیر وبی سرپرستی هستند که لوازم التحریر ندارند  کفش ندارند لباس ندارند همان طور که برای بچه های خود می خواهید در شب عید لباس نو وکفش نو بخرید فقرا را هم از یاد نبرید کمک نمایید وخدای متعال ده برابر ان را به شما عنایت خواهد کرد وجلو اسراف وتبذیر را بگیرید وکمک های خود را به کمیته امدا بپردازید.    

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه