پنج شنبه 1396/1/3 - 54 : 4
مشخصات امام جمعه
رضا کرمی پور
رضا کرمی پور
جيرفت
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/27
خطبه های نماز جمعه 27 اسفند ماه 95 به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام و المسلمین کمالی
سخنان حجت الاسلام و المسلمین کمالی در خطبه های نماز جمعه(27 اسفند ماه 95):
نتیجه عبادت می تواند در رفتار و در زندگی من و شما ها و در جامعه مشاهده شود اگر این عبادت ها توانست ما را بسازد و به سر منزل مقصود برساند این عبادت ارزش دارد چون عبادت ها،نمازها و... کلاسی هستند برای پیاده کردن سبک زندگی اسلامی.
بیاید بخاطر حضرت فاطمه(سلام علیها)از چیز های که سبب اختلاف می شود دست برداریم.پیامبر(صلی و آله الله علیه)فرمودند:ای اباذر بر تو باد از قهر و جدایی چرا که این قهر و جدایی عمل شما را باطل میکند.
در روایت دیگری از پیامبر ادر کافی شریف امده است که:اگر دو مومنبیش از سه روز با هم قهر باشنداز دین اسلام خارج شده اند.
خوشبحال آن کسی که در کنار خانه تکانی،خانه تکانی دلش را انجام بدهد و قلبش را از کینه ها تمیز کند.
آیت الله بهاءالدینی می فرمودند:بعضی انسان ها وقتی دهانشان را باز میکنند از دهانشان آتش می بارد بد حرف هستند دل ها را آتش میزنند اختلافات را زیاد میکنند و بعضی انسان ها هستند که وقتی دهانشان را باز میکنند از دهانشان گل و گیاه می باردسخن که می گویند این انسان مایه وصل است،این انسان اختلافات را کنار میگذارد و باعث پیوند دلها میشود.
 
ایشان در خطبه دوم خود فرمودند:
این سال جدید مقارن شده است با ایام ولادت سرور زن های بهشت حضرت فاطمه(سلام الله علیها)،به مقام معظم رهبری عرض کردند که آقا جان شما با این کسالت مآید و در مراسمات شرکت میکنید برایتان سخت است حضرت آقا فرمودند که مگر نمیدانید ما رزق سالمان را از ایام فاطمیه میگیریم.
ایران و کشور انقلاب اسلامی همواره با مجموعه ای از فرصت ها و تهدید ها روبرو است برای عبور از این تهدید ها و استفاده کردن از فرصت ها باید مقام معظم رهبری منظومه ای را برای من وشما تبعین کرده اند که به عنوان منظومه انقلابی گری است که اگرکسی بخواهد از تهدید های پیش رو عبور کند و از فرصت ها استفاده کند باید به منظومه انقلابی گری رهبری چنگ بزند.
انقلاب اسلامی امروزه بیشترین تاثیر را در جهان و در منطقه گذاشته است این از زبان دشمنان انلاب اسلامی است
آقای برژنسکی کسی که از اول انقلاب اسلامی با آن اشنا بوده و ارتباط های داشته و میشناسد انقلاب اسلامی را میگوید:انقلاب اسلامی نیامد در منطقه و در صفحه شطرنج بین الملل مهره ای را جابجا کند بلکه انقلاب اسلامی آمدو زد زیر صفحه شطرنج بین الملل.تغییر موازنه از طریق محور مقاومت آن هم در منطقه ژوپلتیکی ایران چون انها برنامه ریزی کرده بودند و ورود ایران به منطقه ژوپلتیکی یک هشدار برای آمریکا است که آن ها خوب میدانند.
در والستریت ژورنال می گویند:ایناین نظم منطقه ای و جهانی در حال تغییر است و کلید این تغییر در سوریه است،که سوریه هم تغییراتش در دست انقلاب اسلامی است.
 
در ادامه اضافه کردند:
امریکا یک بسته طراحی کرده برای این مقابله با این قدرت بسیار عظیم در این بسته ابتدا می خواهند انقلاب اسلامی را مهار کنند و بعد انقلاب اسلامی را به تغییر رفتار وادار کنند.
ما تنها کشوری هستیم که در این زمان با 5 جنگ هم افضاء مقابله می کنیم:1 جنگ نرم2 جنگ فرهنگی3 جنگ اقصادی4 جنگ اطلاعاتی5 جنگ سیاسی با این جنگ ها می خواهند انقلاب اسلامی را بهم بریزند.
تعامل چیست؟برخی می گویند تعامل داشته باشیم ما با همه دنیا تعامل دارم انها میخواهند با 5 دشمن کشورمان تعامل داشته باشند:امریکا،انگلیس،فرانسه،...
امثال اینان ما که با دنیا قهر نبودیم تعامل با این کشور ها یعنی یک گام عقب نشینی از انقلابی گری است.
یکی از کارگذاران پروژه نفوذ در ایران که رئیس مؤسسه نایاک است می گوید:افزایش مقابله و رویاروی با ایران اسلامی نه بخاطر هسته ای است بلکه بخاطر نفوذ اران در منطقه است.
خودشان خوب میدانند که ایران اسلامی چه قدرتی دارد
یکی از خواسته های انها این است که یران بپذیرد هندسه منطقه را تغییر نده  این یعنی اینکه امنیت اسرائیل را به خطر نیندازد آنها می رانند که در کنار گوش اسرائیل موشک های ما و پایگاه های موشکی ما آماده هستند که اگر اشاره ای از سوی رهبر انقلاب اسلامی باشد دودمان اسرائیل را بر باد می دهیم.
انتخابات 96 برای ما می تواند یک راه کار بسیار مهم باشد انتخابات 96،انتخابات بین دو جناح نیست بلکه انتخابات بین دو منظومه انقلابی گری و پروژه نرمالیزاسیون است
برای ایران هفت برجام پیش بینی کرده اند:
1.ایران بپذیرد که قدرت اول منطقه نباشد.
2.ایران در ذیل قطع نامه 1373 بپذیرد با امریکا همکاری کند.
3.بحث موشکی ایران،خدا وند از سر تقصیرات ان مسئولی که بحث موشکی را باز کرد و سخن گفت بگذرد که این سخنان پالس های به انها بوده است
4. حقوق بشر،حق اقلیت ما را در ایران بشناسیم که با بهائیت عکی می گیرند،این هم یک پالس دادن به آنها است...
5.به رسمیت شناختن اسرائیل،و دنیا بداند دشمنان انقلاب اسلامی بدانند ما به فرمونده امام(ره)تا نابودی اسرائیل این غده سرطانی از پا نمی نشینیم.
6.ما با آل سعود به یک موازنه قدرت برسیم
7.نرمالیزاسیون
ما راهی نداریم جزء منظومه انقلابی گری حضرت آقا را عمل کنیم روحیه جهادی داشته باشیم دشمن را بشناسیم و بدانیم انقلاب اسلامی تقابل دو جریان کفر و اسلام است.
 
اخبار
ارتباط با امام جمعه