جمعه 1396/4/2 - 44 : 23
مشخصات امام جمعه
حسن منتظری
حسن منتظری
انار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/1
سخنان امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان انار  به اهمیت صحیح فرزندان اشاره کرد و گفت:اگر والدین در تربیت فرزندان کوتاهی کرده و انهارا مودب به اداب الهی نکنند در آینده دست به اعمالی خواهند زد که مایه ی شرمندگی خانواده و بستگانشان خواهند شد.

امام جمعه در ادامه به ماه بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت:هدف از جشنهای دهه فجر فقط جنگ شادی و خنداندن مردم نیست ، بلکه هدف ابلاغ پیامها و دستاورد های انقلاب اسلامی در قالب های هنری و فرهنگی به مردم به ویژه جوانان  است.

وی بد عهدی امریکا  در توافق برجام اشاره کرد و گفت: تحریمهای جدید و تمدید ده ساله ی تحریمهای قبلی و ایجاد مانع در رفع تحریمها ی بانکی از جمله بد عهدی های امریکاست.

حجت الاسلام منتظری تنها راه برون رفت از این تحریم ها و فشارهای اقتصادی را اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:تنها راه برون رفت از تحریم ها  استفاده از ظرفیت های داخلی و توانمندی های داخلی به ویژه سرمایه های  ارزشمند کشور؛ جوانان هست که در طول نهضت شکوهمند ایران اسلامی نقش افرین بودند.

امام جمعه شهرستان انار به مثلث شوم  ال خلیفه، انگلیس و ال سعود اشاره کرد و گفت: جنایات ال خلیفه در بحرین از جمله اعدام سه جوان شیعه انقلابی و قتل و غارتگری ال سعود در کشور یمن  و حمایت از گروه های تروریستی در عراق و سوریه و ارسال سلاح و پول و حتی اموزش سرکوبگران بحرینی  از جمله خیانات انگلستان است.

امام جمعه شهرستان اناردر پایان به حادثه ناگوار اتش سوزی در ساختمان پلاسکو اشاره کرد  و شهادت جمعی از اتش نشانان فداکار را تسلیت گفت و افزود:حادثه پلاسکو بسیار اندوه ناک و جان کاه بود ، که دراین حادثه جمعی از اتش نشانان فداکار و ارزشمند جان خودشان را برای نجات جان هموطنان فداکردند و به فیض شهادت نائل شدند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه