سه شنبه 1395/11/5 - 50 : 20
مشخصات امام جمعه
حسن منتظری
حسن منتظری
انار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
برخی بی‌جهت شیفته غرب و آمریکا هستند/نقض برجام بسیار پندآموز بود.

 حجت‌الاسلام حسن منتظری ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه انار به مبحث مفاسد اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از آفات مهم و عوامل خطرناک ضربه‌زننده که موجب سقوط و هلاکت و تیرگی روح و جان و بدبختی دو جهان می ‌شود خوردن و آشامیدن غذاهای حرام و حتی شبهه‌ ناک است.

امام جمعه انار به ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب اسلامی ایشان را رفیق دیرین و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار دوران طولانی پس از انقلاب اسلامی خواندند.

وی افزود: دشمنان و خناسان و فتنه‌گران می‌خواستند این شخصیت انقلابی را به‌طور کلی از نظام و رهبری جدا کنند، اما آیت‌الله هاشمی بارها با ابراز عشق و محبت به نظام و رهبری آنها را ناکام و مایوس کردند.

امام جمعه انار تشییع جنازه ایشان را قدرشناسی مردم از مرید امام و یار و رفیق دیرین رهبری ذکر کرد و گفت:

گر چه بعضی از فتنه گران و دشمنان انقلاب اسلامی قصد داشتند مراسم تشییع را به تنش و آشوب بکشند ، اما هوشیاری و عقلانیت و ولایت مداری مردم چنین اجازه ای را نداد.

حجت الاسلام منتظری به بیانات رهبری در دیدار با مردم قم اشاره کرد و گفت :

حمله و تهاجم به نهاد مقدس سپاه و بسیج و شورای محترم نگهبان در چارچوب طراحی شده دشمن برای تضعیف دستگاهها و نهادهای مقتدر کشور است .

منتظری به بدعهدی‌های امریکا اشاره کرد و گفت: قطعا برجام از سوی آمریکا با تمدید تحریم‌های 10 ساله و قانون ایسا نقض شده و این موضوع از نظر ملت ایران و رهبر انقلاب اسلامی دور از انتظار نبود اما برای کسانی که بی‌جهت شیفته غرب و آمریکا هستند بسیار پندآموز بود که نباید به آمریکا مطمئن بود.

وی افزود : خیانت اینست که برجام را قاب گرفته  و مشتاقانه به آ ن نگاه کرد و از توان عظیم داخلی غافل و به اقتصاد خودمان قفل زده و هزاران واحد تولیدی را تعطیل و با سوء مدیریت ،بیکاری را تبدیل به بحران کرد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه