جمعه 1396/2/8 - 45 : 18
مشخصات امام جمعه
علی ملکی
علی ملکی
قصر شيرين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/1
مردم ولایت مدار و ولایت پذیر از امروز فعالیت قانونی کاندیدای رئیس جمهوری آغاز می شود . اولاً خواستارم دامن به شایعات ندهیم فلانی چرا رد شده. در فلان کانال چه نوشته شده . اینها باعث شایعه در جامعه اسلامی می شود همه باید بدانند شورای نگهبان این نهاد مقدس به مدیریت حضرت آیت ا... جنتی با دلسوزی تمام برای نظام مقدس و ملت الهی تصمیم گرفته اند و هرکسی خود را مسلمان می داند باید تصمیم آنها را بپذیرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان قصرشیرین برگزار شد

خطبه دینی: یاد مرگ

1-اوصیکم و نفسی بتقوی الله یا عباد الله

2- از موارد صریح تقوای الهی به یاد مرگ بودن است همین یاد مرگ بودن باعث می شود انسان دل به دنیا نبندد و همه چیز را در دنیا نبیند.

3- رسول خدا (ص) فرمودند: الدُّنيا مَزرَعَةُ الآخِرَةِ : دنیا مزرعه آخرت است هر چه بکاری همان را برداشت می کنی گندم بکاری گندم برداشت می کنی امکان ندارد جو یا نخود برداشت کنی آخرت هم با اعمال ما است.

4- درکتاب خصال شیخ صدوق (ره) جلد 1 ص 13 آمده که شخصی خدمت رسول خدا (ص) رسید و پرسید آقا جان چرا من مرگ را دوست ندارم حضرت فرمود : آیا مال داری؟ گفت بله فرمودند دارایی و سرمایه ات را برای قبر و قیامت بکار برده ای و چیزی از پیش فرستادی گفت خیر رسول خدا فرمودند معلوم است که مرگ را دوست نداری قلبت پیش پول هایت است نه به فکر قبر و قیامتت.

5- حاج آقای قرائتی استاد قرآن می فرمودند در یک روز تعطیل یکی از سرمایه داران تهران به دور از چشم مردم و بدونه اطلاع خانواده میره به اتاق کارش تا پول هایش را بشمارد. شروع به شمردن اسکناس ها می کند میلیون ها تومان پول دارد می خواهد بیرون بیاد کلید را فراموش کرده و در بدونه کلید هرگز باز نمی شود چند روز تعطیل بوده بدونه اطلاع دیگران در کنار میلیون ها تومن پول مرد و پول ها ذره ای به دادش نرسید.

6- کوثر.

خطبه سیاسی:

1-اوصیکم ونفسی بتقوی الله یا عباد الله

2- شنبه تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است . این روز را به سربازان امام زمان (عج) ، سربازان ولی امر مسلمین جهان در شهرستان قصرشیرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فرمانده محترم و ولائی آن ، مسئول حفاظت آن ، مسئول نمایندگی ولی فقیه آن بسیار تبریک عرض می کنم. سپاه پاسداران بازوان نظام و آبروی نظام مقدس و الهی مان است. نظام ما را موشک های سپاه و بسیج و نیرو های مسلح حفظ کرده است. همچنین این روز سالروز اعلام انقلاب فرهنگی است. امروز از تمام مردم ولایت مدار و مسئولین خدمتگزار خواستارم با تمام وجود بر طبق سخنان حضرت آقا در مسئله فرهنگ دینی و ولائی حرکت کنند کوچکترین اهمال در آن خیانت به حضرت امام و شهداء و رهبری است.

3- یکشنبه شهادت امام موسی کاظم باب الحوائج را به محضر شما و خانواده های محترمتان بسیار تسلیت عرض می کنم.

4- سه شنبه مبعث رسول اکرم ، رسول صلح و مهربانی، رسول اخلاق را به شما عاشقان آن حضرت بسیار تبریک عرض می کنم. همچنین شکست حمله نظامی آمریکا به ایران اسلامی در طبس را به شما مردم ولائی و دیندار تبریک عرض می کنم. شکست آمریکا در طبس نشان داد حافظ حقیقی این نظام دینی و مقدس پروردگار خالق هستی و وجود نازنین امام زمان (عج) است. شن ها و طوفان طبس ماموران الهی برای نابودی کفار و دشمنان دین خدا بودند.

5- دعا.

6- کوثر.

1-در سخنرانی نورانی حضرت آقا در هفته گذشته در مورد انتخابات به سه مورد بسیار مهم تاکید فرمودند: 

  • سلامت انتخابات .
  • امنیت .
  • حضور گسترده .

مردم ولایت مدار و ولایت پذیر از امروز فعالیت قانونی کاندیدای رئیس جمهوری آغاز می شود . اولاً خواستارم دامن به شایعات ندهیم فلانی چرا رد شده. در فلان کانال چه نوشته شده . اینها باعث شایعه در جامعه اسلامی می شود همه باید بدانند شورای نگهبان این نهاد مقدس به مدیریت حضرت آیت ا... جنتی با دلسوزی تمام برای نظام مقدس و ملت الهی تصمیم گرفته اند و هرکسی خود را مسلمان می داند باید تصمیم آنها را بپذیرد. دوماً از کاندیدا و طرفداران آنها خواستارم سلامت انتخابات را اولویت در تبلیغات خود قرار دهند مردم ما فهیم و آگاه هستند و بر اساس واقعیت حتما رأی خواهند داد و بر اساس ظاهر نمایی رای نمی دهند.

2- هفته سلامت را به شبکه بهداشت شهرستان پزشکان و پرستاران ، کارمندان و کارکنان آن بسیار تبریک عرض می کنم.

اخبار
ارتباط با امام جمعه