يکشنبه 1395/11/3 - 15 : 7
مشخصات امام جمعه
علی ملکی
علی ملکی
قصر شيرين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
 اوبامای ملعون به رفیق کافرش ترامپ نصیحت می کند که برجام را نشکن ولی عمل نکن و فقط روی کاغذ اجرایش کن این نهایت بی شرمی و دروغگویی این کفار است از مسئولین خواستاریم با کمال قدرت و صراحت تمام در مقابل این بد عهدی ها باایستند و به آن هابفهمانند ملت الهی با تمام قدرت در مقابل آن ها می ایستد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان قصرشیرین برگزار شد

خطبه دینی : یقین

1-اوصیکم و نفسی بتقوی الله یا عباد الله

2- از موارد صریح تقوی الهی داشتن یقین به رحمت الهی در تمام مراحل زندگی است . ما ترس از آینده داریم و گاهی امید ما به درگاه الهی کمرنگ می شود. فقر در آینده ، بی پولی در آینده و هزار فکر دیگر در حالیکه اگر به منبه بی کران و بی نهایت الهی یقین قلبی داشته باشیم هرگز دچار این فکر نمی شویم . چندین میلیارد دارد کمک به دو جوان نمی کند که ازدواج کنند. می ترسد از پول هایش کم شود و فقیر گردد. 3- امیرالمؤمنین علی ( ع) در کتاب مستدرک الوسایل مرحوم میرزا حسین نوری ( ره) جلد 11 صفحه 201 :

یُستَدَلُّ عَلَی الیَقین بِقِصَر الأمَلِ وَ إخلاص العَمَل وَ الزُّهدِ فی الدُّنیا

سه چیز از نشانه های یقین هستند: کوتاهی آرزو، اخلاص در عمل، بی رغبتی به دنیا

4- حارثه بن نعمان از انصار و از طایفه خزرج بود و به یقینش تا آخر عمر خدشه ای وارد نشد. او در جنگ های بدر و احد و خندق و اکثر جنگ های پیامبر شرکت داشته و در جنگ حنین کنار پیامبر ( ص) ماند و فرار نکردو بعد از پیامبر ( ص) در کنار آقا امام علی ( ع) در جنگ ها شرکت داشت. آقا امیر المؤمنین فرمودند یقین چهار قسمت داردو حارثه دارنده آن است وقتی حضرت زهرا (س) با آقا امیر المؤمنین ازدواج کرد رسول خدا(ص) فرمودند : علی جان خانه ای تهیه کن و زنت راببر آقا امام علی (ع) فرمودند جز حارثه بن نعمان کسی را سراغ ندارم . پیامبر (ص) فرمودند : بخدا سوگند ما از حارثه شرمنده ایم که همه خانه های او را تصرف نموده ایم . همینکه این کلام رسول خدا(ص) را شنید نزد رسول خدا(ص) آمد و عرض کرد یا رسول الله من و مالم مخصوص خدا و پیامبر او است بخدا قسم نزد من آنچه شما می گیری محبوب تر است از آنچه در قیامت به من می دهید. و پیامبر خدا(ص) برای او دعا کرد. او آخر عمر نابینا شدو فقرا را با دست خود انفاق می کردخانواده اش می گفتند بگزارید ما این کار را کنیم می گفت می خواهم با دست خودم این کار را کنم. 

خطبه سیاسی :

1-اوصیکم و نفسی بتقوی الله یا عباد الله

2- در گذشت یار دیرین امام (ره) و رهبری حضرت آیت ا...هاشمی رفسنجانی را به محضر حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای ( دامت برکاته) و شما مردم ولایتمدار و ولایتپذیر تسلیت عرض می کنم. ایشان خدمتگزاری به نظام مقدس را با سربازی ولایت مطلقه فقیه بجا آوردند . روحش شاد و یادش گرامی باشد. چند مطلب از سخنرانی های ایشان را باید بیان کرد:

  • در همه حال سرباز و مطیع بدون چون و چرای حضرت آقا بودن و ایشان خط قرمز نظام مقدس و فصل الخطاب است. که بیان می کردند حضرت آقا رهبرند و ما رهرو ایشان . با اعتقاد فقهی آقا را نائب امام زمان (عج) می دانستند ان شاء الله درسی برای تمام دوستداران ایشان باشد.
  • حفظ نظام مقدس مقدم بر هر چیزی است حتی بر مال و جان و فرزندان ما مقدم است.

3- در هفته گذشته سخنرانی خداحافظی اوباما رئیس جمهور ملعون آمریکا صورت گرفت . که بزرگترین و مهمترین دستاورد و موفقیت دولت خود را در هشت سال ریاستش بر کاخ سیاه توقف برنامه هسته ای ایران از طریق برجام بیان کرد . چند مطلب در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد :

  • لحن و گفتار شما طوری است که برنامه هسته ای ما را با هسته ای اسرائیل ملعون و خودتان اشتباه گرفته اید. برنامه هسته ای ما صلح آمیز است و برای پیشرفت کشورمان است نه مانند شما برای کشتار
  • یک اظهار تأسف بسیاری برای مردم آمریکا دارم که سران ملعون و کافر آن ها مردم خود را در بی خبری نگه می دارند یا با تبلیغات دروغ جو عمومی جامعه خود را بدست می گیرند. می آیند به مردمشان می گویند هسته ای ما خطرناک است در حالیکه تمام بازرسان آژانس انرژی اتمی هسته ای ما را صلح آمیز بیان کرده بودند.
  • مطلب بسیار تمسخرآمیزی می گویند . ما تروریست بن لادن را کشتیم . مگر بن لادن را خود شما بوجود نیاوردید. می گویند داعش را داریم نابود می کنیم مگر داعش را خود شما بوجود نیاوردید. شما که هر روز دم از کمک بین المللی به داعش می زنید .
  • اوبامای ملعون به رفیق کافرش ترامپ نصیحت می کند که برجام را نشکن ولی عمل نکن و فقط روی کاغذ اجرایش کن این نهایت بی شرمی و دروغگویی این کفار است از مسئولین خواستاریم با کمال قدرت و صراحت تمام در مقابل این بد عهدی ها باایستند و به آن هابفهمانند ملت الهی با تمام قدرت در مقابل آن ها می ایستد.
  •  
اخبار
ارتباط با امام جمعه