پنج شنبه 1396/7/27 - 23 : 14
مشخصات امام جمعه
علی ملکی
علی ملکی
قصر شيرين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/21
 سخن امت یکپارچه رسول خدا(ص) در ایران اسلامی همان سخن سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شما کفار است اگر کوچکترین پررویی از شما سر بزند از این به بعد ارتش آمریکا برای مانند داعش می ماند. و همانطور که داعش را در سوریه و عراق دفن کردیم ارتش آمریکا را در منطقه و در دنیا در خاک ذلت دفن خواهیم کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان قصرشیرین برگزار شد

 خطبه دینی:داشتن محبت آقا امام حسین (ع)

1-اوصیکم و نفسی بتقوی الله یا عباد الله

2- از موارد صریح تقوی الهی داشتن محبت آقا امام حسین (ع) سید الشهداء در دل و قلب مسلمانان است. باید فرهنگ حسینی و فرهنگ عاشورایی همیشه در کانون خانواده ها و جامعه زنده باشد. زیرا دین ما و نظام مقدس ما را فرهنگ حسینی حفظ کرده است.

3- آقا امام صادق (ع) فرمودند: هرکس که خداوند متعال خیر خواه او باشد محبت امام حسین (ع) و یارانش را در دل او می اندازد و هرکس خداوند یکتا بدخواه او باشد کینه و خشم آقا امام حسین (ع) و خشم زیارتش را در دل او می اندازد و عاقبت به شر می شود.

4- مرحوم شیخ عباس قمی (ره) معروف به محدث قمی صاحب کتاب مفاتیح الجنان در مفاتیح نقل می فرمایند: ظالمی پس از مرگ به خواب یکی از علماء آمد. مرد عالم از او پرسید چگونه در راحتی به سر می بری حال آنکه باید دچار درد و شکنجه باشی؟ ظالم در پاسخ گفت: تا دیشب در عذاب می سوختم و قبرم مملو از آتش بود. ولی دیشب تاکنون عذاب به طور موقت از کل قبرستان برداشته شده زیرا آقا سید الشهداء دیشب سه بار به دیدن یک بانوی محترم می آید. مرد عالم به جستجوی خانواده زن رفت تا همسر اورا یافت از او پرسید همسر شما چه کار نیکی کرده که امام حسین (ع) در شب اول قبر به دیدنش آمده مرد گفت تا آخر عمر زیارت عاشورا خواند و عامل به سخنان آقا امام حسین (ع) بود. مایه زینت و افتخار و سربلندی اهل بیت و آقا امام حسین (ع) با رفتار و گفتار خود باشیم.

5- کوثر

 

 

 

 

 

خطبه سیاسی:

1-اوصیکم و نفسی بتقوی الله یا عباد الله

2- در هفته گذشته رئیس جمهور دیوانه و احمق آمریکا ترامپ ملعون تهدید کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی جهان قرار دهد که در تحلیل آن عرض خواهم کرد:

  • اولاً رئیس جمهور آمریکا ی ملعون باید بداند سپاه و بسیج ما یعنی تمام ملت الهی ایران اسلامی. سپاه یعنی 80 میلیون ایرانی. این اعتقاد امت ما است.
  • ثانیاً ملت عزیز ما سؤالی از سران جنایتکار کاخ سیاه دارند. چطور طرفداران حقوق بشر آل ملعون سعود را رژیم کودک کش در دنیا معرفی می کنند اما شما و سازمان ملتتان طفره می روید و نمی پذیرید. می ترسید آل سعود مواجبتان را قطع کند. و رشوه اش را ندهد. آنوقت سپاه پاسداران ما را که مدافع مظلومان منطقه شده است را تروریست می نامید.
  • ثالثاً تاریخ جنایات خود را فراموش نکنید. جنایات افغانستان، عراق، هیروشیما را شما انجام داده اید شما جنایتکار جنگی هستید شما تروریست و پدر تروریست هستید نه سپاه ما
  • رابعاً ای ترامپ ملعون خود شیرینی برای صهیونیست های اسرائیلی مغبوضیت و منفوریت تو را در دنیای سیاست کم نمی کند بلکه روز به روز بر نفرت بین المللی تو می افزاید زیرا خود اسرائیل جنایتکار یک چهره منفور بین المللی است. و سگ زرد برادر شغال است.
  • خامساً سخن امت یکپارچه رسول خدا(ص) در ایران اسلامی همان سخن سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شما کفار است اگر کوچکترین پررویی از شما سر بزند از این به بعد ارتش آمریکا برای مانند داعش می ماند. و همانطور که داعش را در سوریه و عراق دفن کردیم ارتش آمریکا را در منطقه و در دنیا در خاک ذلت دفن خواهیم کرد.

3- دعا

4- کوثر

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه