پنج شنبه 1396/5/26 - 34 : 8
مشخصات امام جمعه
حسن استاد
حسن استاد
ارسک
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/13
دولت جدیدطبق فرامین وخواسته های مردم برنامه ریزی کند

حجه الاسلام والمسلمین استاد امام جمعه ارسک در خطبه های نماز جمعه با تبریک ولادت امام هشتم (ع)گفت: خداوند تبارک و تعالی برای انسانها و رشد و تعالی آنان در زندگی فردی و اجتماعی الگوهایی را معرفی کرده است که پیامبران و ائمه معصومین الگو های کاملی برای انسان ها هستند .وی گفت ائمه و معصومین ویژگی های خاصی داشته اند که امام هشتم ولی نعمت ما خراسانی ها به امام رئوف و امام مهربانی ها مشهور و معروف است . وی گفت در مسیر حرکت امام رضا از مرو به مدینه مورد استقبال مردم قرار گرفتند و خطبه معروف و مشهور سلسله الذهب را در نیشابور بیان کردند که اقرار به توحید دارد ولی توحیدی که همراه با ولایت باشد .توحید به تنهایی معنا ندارد ودر کنار حکومت طاغوت از بین می رود.
در جامعه ما که جامعه اسلامی بر محور ولایت است نیز ریاست جمهوری باید توسط ولی فقیه تنفیذ شود .
حجه الاسلام استاد گفت پس از تنفیذ حکم ریاست جمهوری آن چه مهم است اتحاد و همدلی  برای توسعه و پیشرفت کشور و برطرف کردن چهره فقر و کم کردن مشکلات است .
توصیه رهبری به ریاست جمهوری توجه به توانمندی های داخلی وصراحت در حفظ ارزشها و مبانی انقلاب اسلامی بود .
وی گفت سخنان ریاست جمهوری هم در مراسم تنفیذ سخنان جالب بود و همه باید متحد و همدل باشیم . حجه الاسلام استاد روز خبرنگار و شهادت خبرنگار ایران در افغانستان را تبریک گفت و گفت خبرنگاری وظیفه ای مهم و خطیر است که باید خبرنگاران در این عرصه فعال باشند و صداقت و نعهد را در خبرنگاری سر لوحه کار خود قرار دهند .وی روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت.
حجه الاسلام استاد با تشکر از ستاد ائمه جمعه استان برای برگزاری همایش ائمه جمعه استان از توجه این ستاد به ویژ حجه الاسلام رحیم ابادی به ستادهای بخش ها و شهرها تشک
اخبار
ارتباط با امام جمعه