شنبه 1395/11/2 - 2 : 23
مشخصات امام جمعه
حسن استاد
حسن استاد
ارسک
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
مراقبه نفس و محاسبه نفس خود


خطبه های نماز جمعه شهر ارسک

خطبه اوی توصیه به تقوی وترک معاصی

یکی از راههای تقوی وپرهیز کاری  محاسبه نفس است اینکه انسان مشغول به محاسبه نفس خود باشد واز  دنباله روی برای پیدا کردن عیوب دیگران باید خود داری کنیم وراه درمان این رذیله اخلاقی  عرضه کردن اعمال خود به نفس ومحاسبه آن است.
حجه الاسلام والمسلمین استاد با تسلیت ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی از مردم بخاطر حضور باشکوه در مراسم ارتحال تشکر کرد .
وی ارادت ویژه وخاص ایت الله هاشمی رفسنجانی به مقام معظم رهبری واستکبار ستیزی را از ویژگی های بارز ایشان دانست وگفت به گفته رهبری دوستی ایشان با ایت الله هدشمی سابقه بیش از 50ساله دارد واز کربلای حسینی اغاز شده ووسوسه خناسان نیز نتوانسته اردت ایشان نسبت به همدیگر را کم کند.
وی گفت ایت الله هاشمی قبل وبعد از انقلاب در تمام صحنه ها حضور فعال داشته وقبل از انقلاب هم شکنجه های سخت ساواک نتوانسته ایشان را از هدف وارمان های خود که پیروزی بر ظلم واستکبار وتحقق نظام اسلامی بوده دور کند.
وی گفت حتی در ستاد استقبال از امام نیز هنگام بازگشت به کشور با همکاری رهبری مدیریت داشته است.
وی با اشاره به شروع نمایش فیلم های جشنواره عمار در شهر ارسک گفت این جشنواره کاملا مردمی وبا هدف بیان اهداف نظام وانقلاب فعالیت دارد واز همه مردم خواست با مجریان این جشنواره در ارسک همکاری لازم داشته باشند.
وی از حضور شهر ارسک در جشنواره تهران ومعرفی توانمندی های شهر وبخش که از نمونه های بارز اقتصاد مقاومتی بود تشکر کرد وگفت تکیه بر توانمندی های بخش وشهر ومنطقه وکشور است که میتواند زمینه اشتغال وماندگاری مردم را فراهم کند وعمل به فرمایشات مقام معظم رهبری باشد .وی گفت با بازدید از نمایشگاه در تهران از همه میخواهم به توانیهای خود بیشتر تکیه داشته باشند.که میتواند ما را از بیگانگان بی نیاز کند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه