يکشنبه 1396/4/4 - 18 : 13
مشخصات امام جمعه
علیرضا حسینی
علیرضا حسینی
درميان (اسديه)
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/2
فریاد مقابله با اسرائیل یک فریاد جهان شمول شده است

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حسینی امام جمعه درمیان  در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته اسدیه با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: با خلاقیت رهبرکبیر انقلاب اسلامی اکنون ایران کانون حمایت از مظلومان و ستم دیدگان جهان شده و فریاد مقابله با اسرائیل یک فریاد جهان شمول شده است.

وی با بیان اینکه تجربه پیروز شدن حزب الله لبنان و فرار مفتضحانه اسرائیل در جنگ 33 روزه نشان از موفقیت در نبردهای نظامی و اندیشه مقاومت است گفت: در این مسیر روش مذاکره بی‌فایده است و باید با تکیه بردفاع نظامی از مرزهای اسلام حمایت کرد.

امام جمعه درمیان به سالروز سوءقصد به رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسجد ابوذر اشاره کرد و افزود: این قبیل حوادث سند حقانیت و درستی ولایت رهبری و سندی بر ظلم و خلق و خوی وحشی منافقین و استکبار جهانی دارد.

امام جمعه درمیان از برگزاری مراسم 7 تیر برای اولین بار در شهرستان درمیان خبر داد و یادآور شد: یکی از سنگین‌ترین و سخت‌ترین حوادث تروریستی بعد از انقلاب حادثه 7 تیر و شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از بهترین نیروهای انقلاب است.

حسینی از موضع خوب نمایندگان اهل سنت در محکومیت حادثه تروریستی تهران تقدیرکرد و بیان داشت: اقدام قاطعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرتاب موشک  به مواضع تروریست های تکفیری و حمایت قشر های مختلف مردم از این موضوع کار را برای این دشمنان اسلام بسیار سخت تر خواهد کرد.

وی با انتقاد صریح از برخی مواضع رئیس جمهور تاکیدکرد: تیم هیئت اجرایی و با هدایت رئیس جمهوری باید در جهت انجام وظایف اجرایی کشور و برداشتن موانع و مشکلات مردم گام بردارد و اظهار نظر در مورد مسایل دینی را بر عهده علمای متخصص در دین گذاشته شود.

اخبار
ارتباط با امام جمعه