جمعه 1396/2/8 - 40 : 18
مشخصات امام جمعه
علیرضا حسینی
علیرضا حسینی
درميان (اسديه)
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/1/25
انتخاب و حق انتخاب، هدیه شهدا است

"حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حسینی" در خطبه های نماز جمعه این هفته (۲۵ فروردین) شهر اسدیه ضمن رعایت تقوای الهی و عمل به فرامین خداوند و فرایض حق تعالی، گفت: رستگاری همه در آخرت به رعایت تقوا و انجام به فرامین الهی است.

 

وی افزود: ماه رجب، ماه میلاد انسان کامل و خجسته کعبه علی(ع) است. امیدوارم از فیوضات معنوی و سرچشمه معارف قدسی از این ماه تمام استفاده را برده باشید.

 

وی با بیان اینکه بردبار کسی است که در قدرت؛ بخشش می کند، گفت: همیشه باید وقار ، شوکت  و هیبت انسانی خود را حفظ کنیم. رفتار و کردار سیره علمی ائمه را در زندگی خود جاری کنیم و در تمام مراحل زندگی صبور و شکیبا باشیم.

 

به گفته وی امام یک جایگاه تشریفاتی نیست، بلکه امام یعنی جلودار و بقیه باید با او همراه باشند و در این صراط قدم بردارند.

 

وی از اقدامات دکتر قائمی تشکر کرد و گفت: پیشرفت و رشد در این سه سال در حوزه پزشکی در استان بسیار خوب بوده است. دولت نسبت به بیماران هموفیلی به صورت ویژه رسیدگی داشته باشند.

 

وی گفت: فصای بد بینی، توطئه و فتنه را دشمن ایجاد کرده و نباید از مسئله مشترک که فلسطین می باشد باز بمانیم.

 

حجت الاسلام حسینی ضمن گرامیداشت روز ارتش و نیروی زمین، گفت: فرماندهان ارتش افرادی بصیر و سرباز پا رکاب مقام معظم رهبری هستند.

 

امام جمعه درمیان با اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بر شرکت مردم در این انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات مهم و سراسری در پیش داریم که باعث فخر و مباهات است، لذا همه ما وظیفه داریم در این انتخابات شرکت کنیم.

 

وی گفت: هدف دشمن پایین جلوه دادن نرخ حضور مردم در انتخابات است و به دنبال این است تا نرخ حضور کم شود.

 

حسینی با بیان اینکه نباید از امکانات دولتی به نفع فردی استفاده شود، گفت: باید شاخص های الگوی اصلح را مطرح کنیم.

 

وی گفت: در انتخایات رهبری هزینه نکنند؛ رهبری بی‌طرف است.

 

وی با اشاره به مسئولیت خطیر شورای نگهبان گفت: بنده موافق سخت گیری شورای نگهبان هستم چرا که افراد اصلح را معرفی می کنند.هر کس تایید شود او صالح است.

 

امام جمعه درمیان در پایان گفت: انتخاب و حق انتخاب؛ هدیه شهدا است.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه