سه شنبه 1395/11/5 - 50 : 20
مشخصات امام جمعه
علیرضا حسینی
علیرضا حسینی
درميان (اسديه)
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/1
عربستان با چراغ سبز انگلیس حمله به یمن پافشاری دارد

"حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حسینی" در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اسدیه که در محل مسجد محمد رسول الله(ص) برگزار شد  با تأکید بر رعایت تقوای الهی از سوی انسان‌ها اظهار داشت: رعایت تقوای الهی سبب نجات انسان در دنیا و آخرت می‌شود.

 

وی با بیان اینکه امام(ره) فرموده بود که برای همراهی مردم باید در بین آنها حضور داشته باشد، عنوان کرد: بختیار برای جلوگیری از حضور امام فرودگاه مهراباد را اشغال کرد و گفت که فرودگاه مهرآباد به روی هواپیمای امام بسته است.

 

امام جمعه اسدیه با اشاره به اهمیت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357و تاثیر آن در عرصه منطقه ای و جهانی، دهه فجر را یادآور پایداری ها، رشادت ها و حماسه آفرینی مردم ایران دانست و از مردم و مسئولان خواست مشارکت پررنگی در برنامه های دهه فجر 1395داشته باشند.

 

حسینی با بیان اینکه کالاهای داخلی باید از کیفیت بالاتری برخوردار شوند، گفت: باید در جهت روش و راهبرد اصولی در راستای اقتصاد مقاومتی تدبیری شود.

 

وی با بیان اینکه پیش بینی می شد که آمریکا پشت عربستان را نیز خالی کند، گفت: انگلیس می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد و اکنون در منطقه برایغارتگری جهان سوم حاضر شده است و عربستان با چراغ سبز انگلیس فشارهای خود را به یمن ادامه می دهد.

 

وی  در ادامه با اشاره به اینکه آمریکا در مذاکره هسته ای بازنده است، یادآور شد: دولتمردانی که در مذاکره هسته ای شرکت داشتند، هم اکنون اذعان دارند، آمریکا در مذاکره بدعهدی کرده است.

 

حجت السلام حسینی  با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو و ابراز تاسف و تاثر نسبت به آن عنوان کرد: آتش‌نشانان عزیز گمنام بوده و خدمت خاموش انجام می‌دهند که در موقع وقوع حوادث به ارزش زحمات آنها پی برده می‌شود.

اخبار
ارتباط با امام جمعه