چهارشنبه 1395/12/4 - 29 : 7
مشخصات امام جمعه
محمد شمس الدین زاده محمد
محمد شمس الدین زاده محمد
بشروئيه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
امام جمعه موقت بشرویه : حضور حماسی و کم نظیر ملت وفادار به انقلاب اسلامی در 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به معاندین این نظام الهی بود

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام شیخ علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور مردم مومن و انقلابی بشرویه و در محل مصلی نماز مسجد جامع بشرویه برگزار شد , با اشاره به حضور بی نظیر مردم وفادار به نظام اسلامی در یوم الله 22 بهمن گفت : این حضور بزرگ در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان از عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی و پشیبانی مردم از انقلاب و ولایت دارد.

وی افزود:پیوند ناگسستنی بین مردم و آرمان های امام را در ۲۲بهمن دیدیم و این حضور با عظمت مهر باطلی بر سناریوی برخی داشت که خیال باطل میکردند انقلاب به پایان می رسد.

حدادیان با هشدار به دشمنان انقلاب بیان کرد: حضور این جمعیت باشکوه در ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده ای بر دهان یاوگویانی در برخی کشورها از جمله به تازه دوران رسیده های آمریکا بود و ایادی آمریکا فهمیدند که کوچکتر از ان هستند که با ملت بزرگ و شجاع ایران بخواهند با زبان تحقیر صحبت کند و باید بدانند متناسب شان و منزلت مردم صحبت کنند.

امام جمعه موقت بشرویه افزود: در انتخابات پیش رو نیز مردم مسلمان و متدین ایران با حضوری گسترده مشت محکم دیگری بر دهان دشمن خواهند کوبید.

وی در ادامه به سالروز وحدت روحاینت اشاره کرده و گفت:به فرموده رهبر انقلاب اگر بخواهیم نظام اسلامی را پایدار نگه بدانیم باید حوزه ها بویژه قم انقلابی بماند ، معتقد به احکام فطری انقلاب بوده و بر اجرایی کردن احکام انقلاب پایبند باشند.

حدادیان خاطر نشان کرد: دشمنان به دنبال شکستن فضای انقلابی کشور هستند تا آنجا که حتی پیغمبر اسلام را هم زیر سوال می برند و میخواهند حکومت دینی ما پابرجا نباشد.

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به قیام مردم تبریز در سال ۵۶ خاطر نشان کرد: در این قیام بزرگ تعداد زیادی شهید شدند و تعهد خود را به انقلاب و ارزش های اسلامی نشان دادند.

خطیب جمعه موقت بشرویه افزود: امید است بتوانیم قدر دان ایثارگری های و خون پاک شهدا باشیم

وی با اشاره به جایگاه خطیر فریضه امر به معروف و نهی از منکر هم گفت : دین مقدس اسلام بر امر به معروف ونهی از منکر بسیار اهمیت داده و در ردیف ضرورتی دین تبیین گردیده است.
امام جمعه موقت بشرویه افزود: مدال برتری مومنان، عاملان به خوبی ها و ناهیان از منکر و زشتی ها هستند .

وی با تاکید بر انجام این واجب دینی توسط مومنان خاطر نشان کرد: اگر هر مومنی در جامعه امر کننده به معروف و نهی کننده از منکر باشد خلیفه الله محسوب میشود و موجب ایجاد جامعه ای سالم میشود.

حدادیان، در ادامه خطبه های نماز جمعه چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، را گرامیداشت داشت.

 

.

 
ارتباط با امام جمعه