دوشنبه 1396/11/2 - 31 : 15
مشخصات امام جمعه
محمد شمس الدین زاده محمد
محمد شمس الدین زاده محمد
بشروئيه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/29
امام جمعه بشرویه: با مفسدان اقتصادی برخورد جدی شود

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه ، حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین در خطبه های نماز جمعه شهرستان بشرویه با اشاره اهمیت ازدواج بیان کرد: ازدواج باعث آرامش انسان می شود و روان زوج را تسکین میدهد.

امام جمعه بشرویه گفت:ازدواج باید در سن مناسب آن انجام شود و افرایش سن برای ازدواج مطلوب نیست.

وی با اشاره به اینکه نباید مسائل مادی مانع ازدواج شور گفت: پدران و مادران مراقبت کنند که مسائل مادی مانع از مجرد ماندن فرزندان نشود.

شمس الدین افزود: ازدواج باید عاقلانه صورت گیرد تا پایه های مستحکمی داشته باشد و مسائل فرهنگی،ژنتیک بسیار حائز اهمیت است .

امام جمعه بشرویه در ادامه یاد شهدای حادثه سانچی را گرامیداشت و گفت: خادمان کشور در هر عرصه ای دارای اجر و پاداش هستند.
شمس الدین در خصوص هفته شورای آموزش گفت: این شورا محصول ارتباط اولیا دانش اموزان و مربیان مدارس است.

وی با اشاره به هفته هوای پاک خاطر نشان کرد: هم مردم و هم مسولان در پاکی هوا نقش دارند و باید شهرداری،منابع طبیعی و مردم همت کنند.

امام جمعه بشرویه با اشاره به فرا رسیدن روز غزه گفت: رژیم صهیونستی سال ها است با کمک استکبار جهانی ملت مظلوم فلسطین را آواره کرده است ولی با پایداری مردم این سرزمین نخواهد توانست به مقصود برسد.

وی در ادامه با اشاره به تلاش مجدانه مسولان ک نمایندگان برای رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: دولت و مجلس باید تلاش کنند تا افراد آلوده و اختلاس گر نتوانند بیشتر از این سو استفاده کنند.

شمس الدین در ادامه با تاکید بر حفظ حجاب گفت: عفاف و حجاب باعث مصونیت بانوان میشود و استکبار قصد دارد تا این حجاب را از سر بانوان ما بر دارد که باید همه در برابر وسوسه های دشمنان آگاه باشیم.

امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه در مقابل فتنه ها مقاوم هستیم بیان کرد: ملت ایران در برابر فتنه گران ایستاده اند و گوش به فرمان ولایت هستند که توانستند بخوبی در برابر آشوب ها بصیرت داشته باشند
وی با توصیه به مسولان برای رفع مشکلات مردم گفت: رئیس جمهور باید وظایف خود در زمینه اشتغال عمل کند و مطالبی که در حوزه کاری ایشان نیست نظرات غیر کارشناسانه ارائه نشود.

شمس الدین با انتقاد از سخنان رئیس جمهور در حوزه نقد مربوط به امام زمان گفت: سخنان رئیس جمهور مناسب نبود و باعث شد تا حوزه های علمیه واکنش نشان دهند.

وی تصریح کرد: باید بیشتر به مشکلات مردم بها داده شود و اعتراض کنندگان در مسیر قانونی از همین مردم هستند که به رویه بانک ها و اقتصاد کشور معترضند.

شمس الدین تصریح کرد:باید با فساد به صورت جدی برخورد شود و مفسدان اقتصادی وابسته به هر کسی که باشند باید پاسخگوی کار خود باشند‌

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه