سه شنبه 1396/1/8 - 54 : 2
مشخصات امام جمعه
محمد شمس الدین زاده محمد
محمد شمس الدین زاده محمد
بشروئيه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/1/4
امام جمعه موقت بشرویه : برگزاری انتخابات برای ایران اسلامی یک عزت بزرگ است
 

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام شیخ علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در خطبه های اولین نماز جمعه سال ۹۶ که با حضور مردم مومن و ولایتمدار و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد ، با اشاره به منویات مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی )در خصوص برگزاری انتخابات سال جدید گفت : تاکید رهبری حضور  حداکثری برای شرکت در انتخابات است که نشان دهنده مردم سالاری دینی و فخر ملت شریف  ایران  است‌.

 وی با اشاره به اهتمام جدی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برای صیانت از ارای مردم در انتخابات تصریح کرد:  رهبر انقلاب تلاش دشمنان برای نادیده گرفتن یا اتهام زدن به انتخابات را نشانه اهمیت این موضوع  دانسته و بر رعایت مر قانون در انتخابات تاکید و نتیجه انتخابات مردم را مهم دانستند.

حدادیان افزود: مقام معظم رهبری فرمودند  اگر کسانی بخواهند مقابل رای مردم بایستند و یا با ایجاد مزاحمت  رای مردم را بشکنند مقابل انان خواهم ایستاد .

امام جمعه موقت بشرویه با تاکید بر حضور  حداکثری در انتخابات خاطر نشان کرد:  برگزاری انتخابات  برای ایران اسلام یک عزت  بزرگ است  و دشمنان هیچ  غلطتی نخواهند  کرد و امید است همه متحد و یکپارچه در انتخابات حضور پیدا کنیم .

وی در ادامه با اشاره به اهمیت مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد نیز عنوان کرد: اولویت اول کشور افتصاد است و عدم تولید ملی  و بیکاری جوانان معضل کشور محسوب می شود و از سوی مردم دارای مشکلات معیشتی هستند .

حدادیان افزود: مهمترین اولویت از نظر رهبری برای حل مشکلات اقتصادی، تکیه بر تولید داخلی است که به مسولان سفارش کرده اند برای گماشتن نیروی داخلی بانشاط و با انیگزه  بویژه جوانان و همچنین راه اندازی تولیدات ملی و داخلی تلاش کنند.

خطیب جمعه موقت بشرویه تصریح کرد : به فرموده رهبری تا زمانیکه مدیریت کشور به دست افراد نالایق،  بی تحرک، نا امید و غیر انقلابی باشد نه تنها مشکلی حل نمی شود که بدتر میشود و کلید مشکلات به دست روی کار آمدن مسولان با کفایت با افکار انقلابی است.

وی با اشاره به مناسبت ها هفته  با گرامیداشت لیله الرغائب بیان کرد:لیله  الرغائب اولین شب جمعه ماه رجب است که دارای ارزش بالایی است و در این شب ملائکه از اسمان به زمین نازل شده و برکت را بر زمین نازل می کنند.

امام جمعه موقت بشرویه :در ادامه مباحث اخلاقی و اعتقادی به مسئله انفاق و دستگیری از نیازمندان هم اشاره کرد و گفت : نوروز بیانگر ایات الهی است و به گفته‌ ایات و روایات دینی نوروز روزی است که حضرت مهدی ظهور خواهد کرد و دنیایی که در انتظار فرجش است به ارزوی خود میرسد.

امام جمعه موقت بشرویه افزود:نوروز ِ مسلمانان روز  نزول جبریل بر پیامبر اکرم است ،ان روزی که بت های شرک و کفر  فرو  ریخت.

وی در ادامه با تاکید بر دستگیری از مومنان نیازمند بیان کرد:کمک و دستگیری فقرا از مهمترین دستورات دینی است که مومنان با کمک  به نیازمندان لبخند شادی را در سال جدید بر لب انان می  نشانند.

حدادیان با اشاره به سخنان شیوای رهبری در اول فروردین  سال بیان کرد:رهبر فرزانه  انقلاب رسیدگی به مشکلات  اقتصادی ،معیشت مردم و موضوع  انتخابات  را مد نظر  قرار دادند.

دانلود صوت خطبه های نماز جمعه ۹۶٫۰۱٫۰۴

ارتباط با امام جمعه