سه شنبه 1395/11/5 - 50 : 20
مشخصات امام جمعه
ابوالفضل مظاهری
ابوالفضل مظاهری
عشق آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/1
ضایعه تاسف بار شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار که در حال خدمت و نجات جان مردم گرفتار، خود دچار حادثه شدند را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده و همکاران این عزیزان تسلیت گفت.
گزیده ای از خطبه های نماز جمعه عشق آباد، مورخ 95/11/1 به امامت حجه الاسلام و المسلمین مظاهری: 
خطیب جمعه عشق آباد ضایعه تاسف بار شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار که در حال خدمت و نجات جان مردم گرفتار، خود دچار حادثه شدند را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده و همکاران این عزیزان تسلیت گفت.
حجه الاسلام و المسلمین مظاهری در ادامه با انتقاد از سکوت معنادار جوامع حقوق بشری در قبال جنایات آل سعود و آل خلیفه افزود سلاح های مدرن آمریکایی و انگلیسی برای نابودی و کشتار مردم یمن استفاده می شود، هزاران کشته و زخمی دستاورد جنایت های آل سعود با همراهی آمریکا و انگلیس است. قحطی و آوارگی نتیجه نزدیک به 2 سال تجاوز همه جانبه به مردم یمن است. جنایات آل خلیفه در بحرین به دستور آل سعود و زیر نظر و حمایت آمریکا و انگلیس صورت می گیرد. سکوت در مقابل این جنایات لکه ننگی بر پیشانی مدعیان حقوق بشر است. 
ایشان در ادامه اظهار داشت: با توجه به هجمه به قوه قضائیه در مسیر مبارزه و پیگیری فساد اقتصادی، قوه قضائیه مقتدر، مستقل و شجاع خواسته همگان  است. امروز با توجه به نفوذ فساد اقتصادی، برخورد با این پدیده شوم جهاد بزرگ است. کسانی که به فعالیت های قوه قضائیه در راستای مبارزه با فساد حمله می کنند در حقیقت خود حامیان فساد و از عناصر وابسته به فساد هستند. با تخریب کنندگان و تضعیف کنندگان دستگاه های انقلابی باید برخورد جدی صورت گیرد. همه مسئولان باید از قوه قضائیه در این رسالت مهم حمایت کنند. پیگیری حقوق های نجومی نامتعارف، مطالبه وام های کلان معوق و امثال اینها جزو مطالبات ملت است که باید پیگیری شود.
ایشان در بخش دیگرب از سخنان خود ضمن اشاره به فعالیت رئیس جمهور جدید آمریکا  و ادامه ی دشمنی های آمریکا افزود واقعیت این است که هر کس و هر دولتی در آمریکا سر کار بیاید اولویت اولش مبارزه و دشمنی با ایران اسلامی است، سخنان دولتمردان آمریکا و ادامه تحریم ها خود نشان دهنده همین دشمنی است. آمریکا دشمن و شیطان بزرگ هم برای جوامع بشری و هم برای ملت های مسلمان است. آنهایی که آمریکا را منجی می دانند و حاضر نیستند این دشمنی ها را ببینند باید عینک خود را عوض کنند و به دنبال درمان باشند تا واقعیت ها را ببینند.
 
ارتباط با امام جمعه