چهارشنبه 1395/12/4 - 57 : 20
مشخصات امام جمعه
ابوالفضل مظاهری
ابوالفضل مظاهری
عشق آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/22
راهیمایی 22 بهمن رزمایش ملی ملت مسلمان ایران است
 حجه الاسلام و المسلمین مظاهری : راهیمایی 22 بهمن رزمایش ملی ملت مسلمان ایران است
حجه الاسلام و المسلمین مظاهری امام جمعه بخش دستگردان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بر اهمیت الگوی واقعی قرار دادن ایشان در عرصه عبادی، خانوادگی و سیاسی تاکید کرد و افزود یکی از بارزترین ویژگی های حضرت زهرا (س) دفاع از ولایت بود.
 ایشان با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر از حضور پرشور و حماسی مردم بصیر و حاضر در صحنه خاطر نشان کرد؛ این مردم همان هایی هستند که جلو طاغوت ایستادند و بساط طاغوت و طاغوتیان را جمع کردند. 
وی افزود ؛نگاه کردن به این حضور پرشور به آدمی احساس غرور می دهد. این مردم همان هایی هستند که در 8 سال تجاوز استکبار جهانی به ایران عزیز جلو دشمن را گرفتند و در این سال های سخت با همه تحریم ها و تهدیدها ایستادگی کردند. امروز هم همانند 38 سال قبل بلکه مقاومتر و پرشورتر پای انقلاب ایستاده اند.این شور و عظمت باعث حیات انقلاب اسلامی ایران است و تا زمانی که این عظمت و اقتدار باشد دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند. وی خطاب به مسوولان گفت : مسوولان باید قدر این مردم را بدانند و بدانند که صاحبان اصلی این انقلاب همین مردم هستند و همیشه به فکر خدمت رسانی بی منت به آنان  باشند،
وی در ادامه افزود:  انتظار مردم از مسئولان این است که انقلابی عمل کنند و از هیبت توخالی دشمن نترسند. ترس، اشرافی گری و وابستگی باعث عقب نشینی در مقابل دشمن است. 
امام جمعه عشق اباد در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت :امروز مردم با این حضور حماسی خود جواب سخنان نسنجیده  و کم خردانه رئیس جمهور جدید آمریکا را دادند که همان گزینه هایی که در سال 57 باعث پیروزی و بقا انقلاب اسلامی شد هنور هم در دست مردم انقلابی ایران اسلامی هست.
 گزینه هایی چون تبعیت از ولایت فقیه، اتحاد و مقاومت.
وی افزود :   امام راحل می فرمایند بی تردید رمز بقای انقلاب اسلامی همان رمز پیروزی است. راهپیمایی 22 بهمن رزمایش ملی ملت مسلمان ایران است، رئیس جمهور جدید آمریکا می گوید ایران با آتش بازی نکند، نادان تو با آتش خشم این ملت بازی نکن، به رزمایش موشکی اعتراض می کنند، تصور محال کنید رزمایش موشکی را هم مانند انرژی هسته ای تعطیل کردند، با رزمایش ملی چه می کنید؟ ساده اندیشانی که طرح دوستی با آمریکا را دارند بدانند که آمریکا به دوستان خودش هم وفا نمی کند چه برسد به شما. این توهم است که برخی تصور می کنند با پناه بردن به آمریکا مشکلات حل خواهد شد.رفتاری که امروز از امریکا دیده می شود و سخنان رئیس جمهور آمریکا در حقیقت ماهیت جنایتکار این کشور است و فرق نمی کند نقاب این ماهیت لبخند باشد یا داد و فریاد و عصبانیت. هر دولتی سر کار بیاید تابع همین ماهیت استکباری و ضد اسلامی است.
خطیب جمعه عشق اباد در پایان به راه های نفوذ دشمن اشاره کرد و گفت : راه های نفوذ دشمن  را باید شناخت، فتنه یکی از راه های اصلی نفوذ است، برخی با عوام فریبی در آستانه انتخابات به دنبال تطهیر چهره ی برخی فتنه گران هستند، برخی دیگر با هزینه بیت المال دوره گردی انتخابات انجام می دهند، ما می دانیم به شما دستور داده اند که این کارها را انجام دهید و این حرف ها را بزنید اما آیا واقعاً به آنچه می گویید اعتقاد هم دارید؟
 
ارتباط با امام جمعه