دوشنبه 1396/8/1 - 10 : 4
مشخصات امام جمعه
محمدرضا بابایی
محمدرضا بابایی
فردوس
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/28
تقوای الهی این است که انسان از آنچه در دنیا انجام داده بتواند فردای قیامت بهره بگیرد.

امام جمعه موقت شهرستانبعد از حمد وثنای الهی  و دعوت به تقوادر مورد تقوا گفتند:تقوای الهی این است که انسان از آنچه در دنیا انجام داده بتواند فردای قیامت بهره بگیرد.

ایشان در ادامه با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به فردوس خاطرنشان کردند:مقام معظم رهبری در زلزله سال ۱۳۴۷برای تسلای خاطر مردم زلزله زده به فردوس آمدند و در سخنرانی خود به شدت از شیر وخورشید وانتقاد واز مردم خواستند تا از حقوق خود دفاع کنند.

امام جمعه موقت در خصوص مبارزه با تحریم ها نیز گفتند: بهترین راهکار برای مقابله با نظام سلطه و استکبارجهانی، قرآن کریم این کتاب زندگی ساز است و اگر به وعده‌های الهی توجه کنیم می‌توانیم در برابر دشمن و استکبار بایستیم حتی اگر دشمن 30 هزار و ما 72 نفر باشیم.

وی با اشاره به لایحه کاپیتولاسیون و نقش امام در خنثی سازی این لایحه گفتند: امام سناریوی نظام سلطه را نقش برآب کرد واین کار با آگاهی بخشی به مردم اتفاق افتاد این روشنگری امام باید سیره  برای همه مردم باشد.

امام جمعه موقت فرهنگ استاندارد را مهم دانسته وگفتند: فرهنگ استاندارد باید دربین همه مردم نهادینه شود ومردم باید کالای داخلی و ایرانی بخرند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سپاه گفتند: ما از سپاه و سپاه از ماست و اگر توهینی به سپاه شود توهین به همه مردم ایران شده است چرا که امروز نه تنها ایران بلکه دیگر کشورهای اسلامی نیزامنیت آن از صدقه سری سپاه است امروز ما تنها نیستیم وبا تمام وجود ازاین نهاد ارزشمند دفاع خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به بیانات اخیرمقام معظم رهبری تاکیدایشان را برتوان موشکی و افزایش این توان ٬پویا شدن اقتصادوکاهش وابستگی وافزایش قدرت درون زا را موجب اقتدار  کشور عنوان کرد.ند
 
امام جمعه موقت آمریکا و اسرائیل را غده های سرطانی عنوان کرد وگفتند با پشتکار ومقاومت تا محو این غده های سرطانی از پای نخواهیم ایستاد.

 ایشان در خصوص رفع حصر سران فتنه نیز گفتند: رفع حصر سران فتنه که اکنون در داخل کشور مطرح است به معنای پایمال کردن خون شهدای این راه و توهین به راهپیمایی های مردم در 9دی است واین سناریوی دشمن برای برهم زدن نظام است.

 وی به نزدیک شدن ایام برداشت زعفران اشاره کردندوگفتند: امیدواریم مردم نیکو کار فردوس از طرح زکات مستحبی از محرومان فراموش نکنند.

 

ارتباط با امام جمعه