دوشنبه 1396/11/2 - 43 : 23
مشخصات امام جمعه
عباسعلی خزاعی
عباسعلی خزاعی
نهبندان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/29
آمریکا برجام را بی خاصیت کرده است

حجت الاسلام والمسلمین خزاعی ظهر امروز،در خطبه های نماز جمعه شهر نهبندان با توصیه به  تقوای الهی یاد و خاطره دریانوردان کشتی سانچی را گرامی داشت و افزود:شهدای دریانورد که به نام شهدای خدمت معرفی شدند سربازانی بودند که در جبهه اقتصادی با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی خدمت می نموده و با این حادثه دلخراش و غمناک،ملت ایران متاثر شدند.

وی اظهار داشت: بایستی با تحقیق و بررسی جعبه سیاه کشتی،مستندات  به خانواده عزیزان و ملت ایران ارائه شود چراکه خواهان روشن شدن موضوع هستند.

حجت الاسلام خزاعی در ادامه به سالروز انتشار حکم تاریخی میرزای شیرازی با موضوع توتون و تنباکو اشاره و افزود:توتون و تنباکو به یک توطئه درآمد و  توطئه استکبار جهانی نقش برآب شد  و استکبار جهانی با حکم و فتوای میرزای شیرازی ضربه بسیار بزرگی از جانب مرجعیت دریافت کرد و امروزه هم به تناسب زمان،نیاز به چنین فتوائی داریم .

وی با اششاره به اینکه امروزه مواد مخدر و مخدر صنعتی بلای جان خانواده ها شده است  افزود: نیاز است در رابطه با مواد مخدر آموزه های دینی به کار گرفته شود و در خانواده هائی که پایبند بیشتری به تقیدات دینی هستند استفاده و مصرف مواد مخدر کمتر مشاهده می شود.

خطیب نماز جمعه نهبندان با بیان اینکه رفتار آمریکا با برجام کج دار مریض است افزود:آمریکا تهدید به پاره کردن و خارج شدن از برجام  نموده بود اما روز به روز، تحریم های دیگری را بر تحریم ها می افزاید و برجام را به یک موضوع بی خاصیت تبدیل نموده است .

حجت الاسلام خزاعی گفت: ابعاد عهدشکنی آمریکا،بر ملت ایران  روشن شده است و مسئولین باید با زبان و موضع اقتدار اقدام نمایند و آمریکائی ها باید بدانند،برجام یا باید برای همه مفید باشد و یا برای هیچکدام و نباید به گونه ای باشد که جمهوری اسلامی ایران از آن هیچ فایده ای نبرد.

خطیب نماز جمعه نهبندان به مناسبتهای هفته پیش رو اشاره و ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به قشر زحمتکش مراکز درمانی تبریک گفت و همچنین با قرار گرفتن در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی به وقایع و رویدادهائی که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد اشاره کرد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه