يکشنبه 1396/7/2 - 36 : 10
مشخصات امام جمعه
مرتضی یعقوبی
مرتضی یعقوبی
دشت بياض خضري
خطبه ها
خطبه اي از امام جمعه يافت نشد.
اخبار
همایش روز بصیرت

باسمه تعالی

همایش روز بصیرت نهم دی ماه با حضور امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی و با شرکت مردم ولایت مدار بخش روداب و با سخنرانی میهمان مدعو حجت الاسلام و المسلمین خالصی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج نرماشیر در حسینیه قمر بنی هاشم علیه السلام نظام شهر برگزار گردید.

نماز استسقاء

باسمه تعالی

همزمان با سایر شهرهای استان کرمان، در بخش روداب هم نماز طلب باران به امامت امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی و با حضور مردم مومن و خدا جوی روداب و شهر نظام شهر در روز دوشنبه 95/10/13 برگزار گردید.

کارت نماز

باسمه تعالی

به منظور ایجاد انگیزه و تشویق دانش آموزان کارت نماز جمعه توسط شخص امام جمعه طراحی و با همکاری اعضای ستاد در هر جمعه به دانش آموزان شرکت کننده در نماز جمعه تقدیم می شود. لازم به ذکر است دانش آموزان بعد از جمع آوری 8 عدد کارت و تحویل آن به مسئول ستاد از جایزه بهره مند خواهند شد.

جشن تکلیف روداب

باسمه تعالی

امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در جشن تکلیف دانش آموزان دختر بخش روداب حاضر شد و پس از اقامه نماز جماعت با این عزیزان گفتگو کرد و در پایان به هر یک از آنان هم هدیه ای تقدیم کرد.

گرامیداشت پنجم دی ماه سالگرد زلزله

باسمه تعالی

به مناسبت پنجم دی ماه سالروز زلزله دلخراش بم که در آن هزاران تن از هم میهنان عزیز به دیار حق شتافتند امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در بهشت زهرای نظام شهر جهت قرائت فاتحه و ابراز همدردی با بازماندگان حضور پیدا کرد.

دلجویی از کپرنشینان

باسمه تعالی

امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در آغاز فصل سرما در جمع کپرنشینان روستاهای آباد چهل تن و تک فرهاد حاضر شد و هدایایی را از جمله لباس گرم و آرد تقدیم آنان نمود.

حضور امام جمعه روداب در هیئت مدافعان حرم شرق استان کرمان

باسمه تعالی

امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در ششمین مراسم هیئت شهدای مدافع حرم شرق استان کرمان که در حسینیه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام مومن آباد برگزار گردید شرکت کرد و دقایقی را به ایراد سخن پرداخت.

نمایشگاه مرگ بر آمریکا

باسمه تعالی

با مساعدت و طراحی امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی و با همکاری معاونت خواهران ستاد نماز جمعه نمایشگاه تصویری مرگ بر آمریکا در نماز جمعه روداب در معرض نمازگزاران قرار گرفت.این نمایشگاه در قالب 58 پوستر و طرح بر روی استندهایی نصب گردید و نماز گزاران جمعه پس ازاقامه نماز از این نمایشگاه بازدید نمودند.

جشن ازدواج 14 زوج جوان

باسمه تعالی

به مدد الهی و با همت خیرین محلی و غیر محلی جشن ازدواج آسان همراه با اهداء 14 بسته جهیزیه (ضروریات زندگی) در روداب برگزار شد. این مراسم در شب عید سعید غدیر خم و با تأسی به سیره اهل بیت علیهم السلام در دستگیری از محرومین و مستمندان ، و فراهم نمودن زمینه ازدواج جوانان برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی 13 آبان
باسمه تعالی
کمیته برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 13 آبان با حضور امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی و با شرکت اعضای شورای اداری روداب در محل دفتر امام جمعه تشکیل گردید. مسیر راهپیمایی امسال به جهت ایجاد تنوع از مسیر دفتر امام جمعه تا مصلی به مسسیرحوزه مقاومت بسیج شهدای روداب تا دفتر امام جمعه روداب تغییر یافت. شروع راهپیمایی هم ساعت 9 اعلام گردید.
شورای سلامت
باسمه تعالی
امام جمعه روداب حجت الاسلام یعقوبی در جلسه شورای سلامت که در تاریخ 95/8/5 در فرمانداری نرماشیر برگزار شد شرکت نمود و نسبت به دو مورد از مباحث بهداشتی شهر نظام شهر نکاتی را یادآور شد و از مسئولین امر درخواست پیگیری و رفع مشکل نمود. در پایان امام جمعه روداب به همراه فرماندار شهرستان و مسئولین از نمایشگاه سلامت روان بازدید نمود.
جشن عید غدیر و ازدواج آسان

با سلام و عرض تبریک عیدالله الاکبر عید سعید غدیر خم

مراسم جشن عید غدیر همراه با جشن ازدواج 12 زوج جوان همراه با اهداء 12 بسته جهیزیه

با برنامه های متنوع و شاد و با سخنرانی امام جمعه روداب حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی

و با حضور میهمان ویژه : حجت الاسلام و المسلمین علی نژاد (مدیر کانون ها و کارگروه های کودک و نوجوان خراسان رضوی)

زمان : دوشنبه بیست و نهم شهریور ماه ساعت 20

مکان : سالن ورزشی نمایندگی آموزش و پرورش روداب

ارتباط با امام جمعه