پنج شنبه 1396/6/2 - 37 : 5
مشخصات امام جمعه
علی ناهیدی
علی ناهیدی
خليل آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
شهیدان رجایی و باهنر درراه خدمت به مردم جان دادند
خطیب جمعه خلیل‌آباد گفت: مطیع بودن در برابر امام، مبارزه با رانت‌خواران و اطاعت بی‌ریا از ولی‌فقیه، ساده زیستی و دوری از اسراف از روش شهیدان رجایی و باهنر بود که باید در دولت دوازدهم رعایت شود.

حجت‌الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو دولتمرد بزرگ و انقلابی بودند که سالروز شهادت آنان هفته دولت نام‌گذاری شده است.

 

دولت دوازدهم کار خود را با الگو گیری از شهیدان رجایی و باهنر شروع کند

وی بابیان اینکه هفته دولت در سال جاری تحت تأثیر شروع به کار رئیس‌جمهور دوازدهم است، خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور و وزرای دولت دوازدهم باید در عمل یاد شهیدان رجایی و باهنر را زنده نگه‌دارند و کار خود را با الگو گیری از این دولتمردان شهید شروع کنند.

خطیب جمعه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه فضایل ساده زیستی و مردمی بودن شهیدان رجایی و باهنر باید زنده نگه‌داشته شود، تصریح کرد: هفته دولت یادآور مردانی است که خدمت گذارانی انقلابی بودند و خود را وقف امت اسلامی کردند.

 

مردمی و ولایی بودن باید در دستور کار دولت دوازدهم باشد

وی بابیان اینکه مردمی بودن و ولایی بودن این شهیدان نباید به فراموشی سپرده شود، اذعان کرد: هفته دولت درواقع تجلیل از یک تفکر انقلابی و ارزش‌های اسلامی است که از مصادیق عینی شیفتگان خدمت به مردم بودند.

ناهیدی هفته دولت را هفته درس گرفتن از شهیدانی دانست که در کنار یکدیگر برای خدمت به ملت جان دادند، عنوان کرد: مطیع بودن در برابر امام، مبارزه با رانت‌خواران و اطاعت بی‌ریا از ولی‌فقیه، ساده زیستی و دوری از اسراف از روش شهیدان رجایی و باهنر بود که باید در دولت دوازدهم رعایت شود.

 

تهدیدات ترامپ علیه کره شمالی نتیجه عکس داده است

وی در ادامه با اشاره به مسائل مابین کره شمالی و آمریکا، تأکید کرد: ترامپ نمی‌تواند به کره شمالی حمله کند و جرئت انجام عملیات نظامی در کره شمالی را ندارد.

امام‌جمعه خلیل‌آباد بابیان اینکه بیشترین تهدید علیه کره شمالی در دولت ترامپ وجود دارد، ابراز کرد: کره شمالی با آزمایش‌های موشکی خود، خواب را بر دولت آمریکا حرام کرده و نفس این ابرقدرت پوشالین را گرفته است.

وی همچنین با تأکید بر اینکه کره شمالی پایدار در مقابل آمریکا ایستاده است، افزود: تهدیدات ترامپ تا به امروز نتیجه عکس داده است.

 

تقاضای نابودی حاکمان ظالم و ظهور امام زمان (عج) از خداوند در دحوالارض حائز اهمیت است

حجت‌الاسلام ناهیدی با اشاره ۲۷ مردادماه روز دحوالارض، اظهار کرد: مؤمنان در این روز در راستای بندگی و توبه از گناهان و زندگی اجتماعی بر روی زمین تلاش بیشتری داشته باشند.

وی در پایان بابیان اینکه تقاضای نابودی حاکمان ظالم و غاصب از خداوند و همچنین دعا برای ظهور امام زمان (عج) بسیار توصیه‌شده است، خاطرنشان کرد: نماز، روزه و دعا در این روز بسیار حائز اهمیت است.

ارتباط با امام جمعه