پنج شنبه 1396/9/23 - 15 : 20
مشخصات امام جمعه
غلامحسین ابراهیمی
غلامحسین ابراهیمی
ائمه جمعه سابق
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
امام جمعه سبزوار: آیت الله هاشمی رفسنجانی در اختلاف نظرها تابع رهبری بود

 

امام جمعه سبزوار گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی اطاعت از رهبری را یک تکلیف برای خود می دانست و در اختلاف نظرها تابع ایشان بود.

خطیب جمعه سبزوار ضمن سفارش خود و نمازگزاران به تقوی الهی با اشاره به بازدارندگی نماز از منکرات گفت:خوشا به حال آنانکه پاک زندگی می کنند و تقوی الهی پیشه میکنند ونماز را به پا می کنند و این نماز بازدارنده از منکرات می باشد.

ایشان با تسلیت درگذشت یار امام(ره) و رهبری افزود: آیت الله هاشمی از توان خود برای پیروزی و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده کرد و در مبارزه علیه حکومت پهلوی سالها در زندانهای مخوف شکنجه شد.
وی با بیان اینکه تلاش منافقین و خناسان برای ایجاد اختلاف بین رهبری و آیت الله هاشمی ناکام ماند، اظهار کرد: ضد انقلاب و دشمن همواره تلاش می کنند بین مسئولان و ملت اختلاف ایجاد کنند و مسئولان باید با هوشیاری مراقب ترفند دشمن باشند و اجازه ندهند اختلاف نظرها منجر به اختلاف در جامعه شود.
وی افزود: رمز موفقیت و اقتدار انقلاب اسلامی پیروی و پشتیبانی از ولایت فقیه و وحدت کلمه است.
حجت الاسلام مقیسه با اشاره به فرار شاه در دی ماه 1357 گفت: سرسپردگی شاه به بیگانگان، فساد و شهوترانی خاندان سلطنتی، خودکامگی شاه، مبارزه با اعتقادات اسلامی و بی قانونی پایه های رژیم پهلوی را متزلزل کرد.
وی همچنین با گرامیداشت سالروز شهادت نواب صفوی افزود: شعار فدائیان اسلام اجرای احکام اسلامی و زنده شدن دوباره اسلام در سرزمین ایران بود

.

اخبار
ارتباط با امام جمعه