چهارشنبه 1396/11/4 - 13 : 9
مشخصات امام جمعه
محمدحسن ایزدی
محمدحسن ایزدی
طرقبه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/8/5
امام جمعه طرقبه: هنوز موضوع برجام به ثمر ننشسته برجام موشکی مطرح می شود/ عناد دشمن پایان ندارد

حجت الاسلام ایزدی در نماز جمعه این هفته شهر طرقبه که در محل حسینیه حضرت علی اصغر(ع) این شهر با حضور مردم شهید پرور برگزار شد ضمن اشاره به مناسبت های هفته از جمله شهادت امام حسن مجتبی(ع)، بزرگداشت روز سلمان فارسی، سالروز شهادت عمار یاسر در جنگ صفین و روز نوجوان و بسیج دانش آموزی گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ اسلام شهادت های افراد بسیاری را شاهد هستیم و باید دانست که شهادت برای ائمه(ع) کرامت محسوب می شود و ملت ما نیز به عنوان پیروان امامان معصوم(ع) در این مسئله شهاهدت به امامان معصوم اقتدا کرده است.

 

وی با بیان اینکه ملتی که شوق شهادت در آن موج می زند هرگز آسیب نمی بیند افزود: اشتباه غربی ها آن است که گمان دارد مردم از تجهیزات دشمن هراس دارند لذا نوجوان بسیجی شهید فهمیده مورد اشاره امام خمینی(ره) به عنوان الگو قرار گرفته است.

 

امام جمعه طرقبه گفت: ملت ایران شهادت را از محراب کوفه تا کربلا آموخته است و به پیروی از امام حسین شهادت را سعادت می داند و افتخار می کند.

 

وی افزود: امروز در دنیای مادی دشمنان بسیاری را داریم و این هزینه هزینه ترجیح منافع ملت بر منافع بیگانگان است.

 

حجت الاسلام ایزدی با اشاره به غارت و چپاول دشمنان تصریح کرد: جمهوری اسلامی با ایستادگی منافع را بازپس گرفت و لذا دشمن با انقلاب اسلامی در ستیز قرار دارد و دشمنی می کند.

 

وی افزود: دشمن در عناد با اسلام و ملت بیدار شده اسلامی شجاع هستند و انواع بهانه ها را برای دشمنی می آورد.

 

امام جمعه طرقبه با اشاره به مسئله ایجاد داعش و موضوع اقلیم کردستان توسط دشمن گفت: هنوز موضوع برجام به ثمر ننشسته است برجام موشکی مطرح می شود که با واکنش محکم رهبر معظم انقلاب روبرو شده است.

 

وی افزود: دشمن همواره توطئه خواهد کرد که مقابله با آن قدرت نظام اسلامی را می رساند و دشمن از ایمان و بیداری اسلامی ملت ها هراس دارند.

 

حجت الاسلام ایزدی با بیان اینکه تفرقه افکنی بین ملت ها توطئه کهنه ای محسوب می شود خاطرنشان کرد: در پی این توطئه ها قصد دارند برای خودشان با نزاع و درگیری جایگاهی در میان ملت ها ایجاد کنند.

 

وی افزود: برجام بهانه ای برای مطرح کردن موضوعات موشک، حزب الله و فلسطین و انقلب اسلامی بوده است لذا آمریکا پاسخ دندان شکنی در راهپیمایی روز ۱۳ آبان از این ملت بزرگ خواهد گرفت.

 

ارتباط با امام جمعه