چهارشنبه 1396/11/4 - 10 : 9
مشخصات امام جمعه
سید ذبیح‌الله شمس‌نیا
سید ذبیح‌الله شمس‌نیا
خواف
خطبه ها
خطبه اي از امام جمعه يافت نشد.
اخبار
سرکشی امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان از بیمارستان 22 بهمن بمناسبت روز پرستار

سرکشی امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان از بیمارستان 22 بهمن بمناسبت روز پرستار

 

به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ؛ ضمن بیان این خبر گفت: امام جمعه شهرستان به همراه جمعی از مسئولین همزمان با روز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار ، ضمن بازدید از بیمارستان 22 بهمن شهر خواف ، روز پرستار را به پرسنل و پرستاران زحمتکش این بیمارستان تبریک گفتند.

دیدار امام جمعه شهرستان خواف با امام جمعه اهل سنت شهر خواف

دیدار امام جمعه شهرستان خواف با امام جمعه اهل سنت شهر خواف

به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ، حجه الاسلام والمسلمین شمسیان امام جمعه خواف با حضور در منزل مولوی احرارای امام جمعه اهل سنت شهر خواف دیدار نمود.

دیدار امام جمعه خواف با مدیریت و اساتید حوزه علمیه احناف
دیدار امام جمعه خواف با مدیریت و اساتید حوزه علمیه احناف
به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ، امام جمعه خواف به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در محل حوزه علمیه احناف با جناب مولوی مطهری مدیریت حوزه و اساتید حوزه دیدار نمودند
در ابتدای این دیدار جناب مولوی مطهری ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور امام جمعه خواف فرمود : وحدت و همدلی و الفت و محبت بین مسلمین ، تاکید قرآن و پیامبر و بزرگان دین بوده و باید این همدلی بین مسلمین و مخصوصا بین علما و بلاخص بین مسئولین باشد.
مدیریت حوزه علمیه احناف افزود : آنچه باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد ، همین وحدت و همدلی بود .
در ادامه مولوی مطهری گزارشی از حوزه علمیه احناف خواف را بیان نمود
در پایان این دیدار امام جمعه شهرستان خواف مطالبی را ایراد نمود
حجه الاسلام والمسلمین شمسیان در بخشی از سخنانش فرمود : شعار ما ، شعار وحدت و همدلی است و این دستور امام راحل و مقام معظم رهبری است و اگر کسی خلاف این انجام دهد به دشمن کمک کرده است .
وی در ادامه افزود نتیجه این وحدت و همدلی امنیت است که یکی از مهمترین نیازهای هر جامعه ای است
دیدار امام جمعه خواف با فرماندار
دیدار امام جمعه خواف با فرماندار
به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ، حضرت حجه الاسلام والمسلمین شمسیان امام جمعه خواف با حضور در محل فرمانداری شهرستان با فرماندار خواف دیدار نمود
اولین جلسه ستاد نماز جمعه خواف با امام جمعه جدید شهرستان

اولین جلسه ستاد نماز جمعه خواف با امام جمعه جدید شهرستان

 

به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ؛ ضمن بیان این خبر گفت: اولین جلسه ستاد نماز جمعه خواف ، با امام جمعه جدید شهرستان برگزار گردید.

قرائی افزود: حجه الاسلام والمسلمین شمسیان امام جمعه جدید شهرستان خواف در این جلسه فرمود: نماز جمعه یکی از میوه های انقلاب است ، چرا که امام راحل(ره) فرمودند: اگر ما از انقلاب چیزی جزء نماز جمعه نمی داشتیم ، همین نماز جمعه کافی بود که این اهمیت ویژگی نماز جمعه را می رساند.

وی افزود: نماز جمعه یک پایگاه سیاسی ، معنوی است و در آن مسائل دینی و سیاسی و مسائل حکومتی اسلام بیان می شود.

امام جمعه خواف در ادامه بیان کرد: یکی از مسائلی که باید سرلوحه تمامی اعضای ستاد نماز جمعه باشد ، مسئله جذب جوانان است چرا که جوانان امیدهای نظام هستند و نماز جمعه پشتوانه نظام و انقلاب است.

سپس فرمود: نماز جمعه دو رکن اصلی دارد ، یکی شخص امام جمعه و دیگری ستاد نماز جمعه که این دو رکن باید در کنار یکدیگر و پرتلاش و با اخلاص کار کنند.

امام جمعه خواف در پایان این جلسه بیان داشت: قصد قربت و اخلاص و تواضع از مهمترین ویژگی های اعضای ستاد نماز جمعه می باشد.  

در ادامه این جلسه ، اعضای ستاد ، مطالبی را بیان نمودند و مقرر شد در خصوص مطالب مطرح شده در جلسه بعدی پیگیری شود.

دیدار اعضای شورای تامین شهرستان خواف با امام جمعه خواف

دیدار اعضای شورای تامین شهرستان خواف با امام جمعه خواف

در ابتتدای این دیدار ، فرماندار شهرستان خواف ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در شهرستان ، افزود:‌ تمام تلاش خود را برای توسعه و پیشرفت شهرستان به کار می‌گیریم تا بتوانیم توسعه و آبادانی هر چه بیشتری را برای منطقه رقم زده و ظرفیتهای این شهرستان را شکوفا کنیم.

در ادامه امام جمعه خواف بیاناتی را در خصوص اهمیت امنیت و وحدت و همدلی مسئولین و مردم بیان نمود.

 

دیدار مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان خواف با امام جمعه

به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ، مدیریت و کارکنان اداره جهاد کشاورزی شهرستان خواف با امام جمعه خواف دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار ، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ، گزارش جامعی از عملکرد این مدیریت در زمینه فعالیتهاي انجام شده در حوزه هاي مختلف کشاورزي  شهرستان ارائه نمود.

 در این دیدار امام جمعه شهرستان ضمن قدردانی از زحمات مجموعه مدیریت جهاد کشاورزي شهرستان توجه آن مجموعه را به اهتمام هرچه بیشتر در زمینه خدمات رسانی به مردم در حوزه هاي مختلف کشاورزي معطوف داشتند.

دیدار کارکنان و اعضای هلال احمر با امام جمعه خواف

به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ، مدیریت و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان خواف با امام جمعه دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار ، جناب آقای رمضانی مدیریت جمعیت هلال احمر شهرستان کزارشی از عملکرد اداره را بیان نمود و سپس امام جمعه خواف ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های انجام گرفته از هلال احمر به عنوان جمعیت بی مدعا و کم توقع و گمنام و مردمی یاد کردند که همگام با سایر ارگانهای امدادی در جاده ها انجام وظیفه می نمایند.
 

دیدار ریاست و پرسنل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خواف با امام جمعه

دیدار ریاست و پرسنل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خواف با امام جمعه

به گزارش مسئول دفتر امام جمعه خواف ، ریاست و پرسنل اداره تبلیغات اسلامی خواف با حضور در محل دفتر امام جمعه ، با حجه الاسلام والمسلمین شمس نیا دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار حجه الاسلام زنگنه ، ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خواف گزارشی از عملکرد اداره و وضعیت فرهنگی شهرستان را بیان نمود .

در ادامه امام جمعه خواف مطالبی را بیان نمود.

حجت الاسلام والمسلمین شمس نیا ، امام جمعه خواف در بخشی از سخنانش فرمود: همه ما باید سعی کنیم تا اعتلای فرهنگ اسلامی را به جهانیان نشان دهیم و این زمانی ممکن است که همبستگی دینی و ملی ما تقویت یابد.

دیدار فرماندهی و پرسنل منطقه انتظامی شهرستان با امام جمعه خواف

دیدار فرماندهی و پرسنل منطقه انتظامی شهرستان با امام جمعه خواف 

در ابتدای این دیدار فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان خواف گزارشی از عملکرد منطقه را بیان نمود و در ادامه امام جمعه خواف از فعالیت ها و زحمات این نیرو در ایجاد امنیت و آرامش جامعه  وهمچنین از زحمات نیروی انتظامی شهرستان  در ایجاد امنیت و همچنین همکاری با نماز جمعه و حفظ امنیت در روز جمعه تقدیر و تشکر کرد.

 امام جمعه شهرستان در ادامه خاطرنشان کرد: بزرگترین نیاز جامعه امنیت است.

دیدار فرماندهی و پرسنل سپاه

فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپاه خواف با حضور در محل دفتر با امام جمعه خواف دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار جناب سرهنگ گزارشی از سطح شهرستان را بیان نمود و سپس امام جمعه خواف ضمن تقدیر از زحمات پرسنل سپاه ، مطالبی را در خصوص برنامه های فرهنگی بیان نمود.

ارتباط با امام جمعه