دوشنبه 1396/4/5 - 49 : 16
مشخصات امام جمعه
قدیر محمدیان
قدیر محمدیان
اسفراين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/8
امام جمعه اسفراین تاکید کرد: مدیریت انقلابی از تَشَر دشمن ترس و دلهره ندارد/ رزمایش «الی بیت المقدس» بار دیگر منش انقلابی بسیجیان را به نمایش گذاشت/ بی مهری مدیران صنعت نفت به لوله گستر ادامه دارد
حجت الاسلام «محمدیان» در خطبه های نماز جمعه اسفراین گفت: شاهد تداوم بی مهری مدیران صنعت نفت به لوله گستر هستیم و مواضع انقلابی نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی و تحصن دانشجویان انقلابی در دانشگاه صنعتی اسفراین از تریبون نماز جمعه قابل تقدیر است.

 

 

 

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه اسفراین در مسجد اعظم امام خمینی(ره) این شهرستان با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: اینکه بدانیم باید از چه جهت شکرگزار خداوند متعال باشیم خود نوری از تقوا و بدون شک خود این دانش و بینش به لزوم شکرگزاری یگانه پروردگار، جای سپاسگزاری و شکرگزاری دارد.

حجت الاسلام «قدیر محمدیان» افزود: تقوا نشانه ای از بندگی آدمی و برتری وی در عرصه زندگانی است.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با بیان اینکه اعیاد اسلامی باید مردمی و باشکوه گرامی داشته شود، خاطر نشان کرد: محبت الهی، محبت به اولیای الهی در راس نسبت به ختم رسولان و اهل بیت(ع) و دیگر دوست داران خداوند نمادی از وجود تقوای الهی است.

وی با گرامیداشت و تبریک عید سعید مبعث و استقبال از اعیاد شعبانیه، خاطر نشان کرد: رجب و شعبان دروازه های برپایی یک ضیافت به میزبانی خداوند است که باید با عبودیت و بندگی توام با اخلاص جواز آن را کسب نمود.

وی با تقدیر از برگزاری رزمایش بزرگ «الی بیت المقدس» در نتیجه اجتماع گردان های «الی بیت المقدس» و «کوثر» در اسفراین همزمان با خراسان شمالی و 8 استان کشور، تصریح کرد: امروز بسیج در حقیقت قلب تپنده و شناخته شده سپاه به عنوان یادگار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام «قدیر محمدیان» با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی(ره)، هم تصریح کرد: نهاد مقدس سپاه به حق از مهمترین و بزرگترین سنگرهای دفاع از ارزش های اسلامی و الهی نظام شکوهمند انقلاب اسلامی است.

خطیب جمعه اسفراین با اشاره به بیانات داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران هم اظهار داشت: نباید از تشر دشمن ترسید و واهمه داشت و از اخم دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی خم به ابرو آورد و متاثر شد و اگر مسئولان ما می ترسند این ترس را از طرف ملت ابراز نکنند و به حساب مردم نگذارند.

وی با اشاره به واردات لوله های بدون درز که در کارخانه لوله گستر اسفراین هم تولید می شود، تصریح کرد: آنچه احساس می شود شاهد تداوم بی مهری مدیران صنعت نفت به لوله گستر هستیم و مواضع انقلابی نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی و تحصن دانشجویان انقلابی در دانشگاه صنعتی اسفراین از تریبون نماز جمعه قابل تقدیر است.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه