يکشنبه 1396/1/6 - 46 : 13
مشخصات امام جمعه
قدیر محمدیان
قدیر محمدیان
اسفراين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/22
مام جمعه اسفراین: «ترامپ» فهمید که ایران هم چنان انقلابی است

امام جمعه اسفراین:

«ترامپ» فهمید که ایران هم چنان انقلابی است/ مجلس و دولت به هم دل و قلوه ندهند/ حماسه حضور انقلاب اسلامی را بار دیگر بیمه کرد

امام جمعه اسفراین در آیین وحدت بخش و دشمن شکن نماز عبادی و سیاسی جمعه در مسجد اعظم امام خمینی(ره) با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: تقوا شاخصه برتری آدمی است لذا تقوا کلید سعادت در دنیا و آخرت است.

حجت الاسلام «محمدیان» با تجلیل از حماسه حضور ملت در بیست و دومین روز از بهمن و همزمان با سی و هشتمین فجر انقلاب اسلامی ، 22 بهمن را موسم شکرانه نعمت و رحمت ارزشمند الهی دانست و افزود: تبیین گفتمان ناب انقلاب شکوهمند اسلامی و ترویج و اشاعه گفتمان تمدن نوین اسلامی ایرانی باید در فرصت های شایسته ای چون دهه فجر انقلاب اسلامی در دستورکار باشد.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با اشاره به لزوم قیاس رویکردها و کارکردهای نظام اسلامی، خاطر نشان کرد: نباید با توجه بیش از حد به  پروژه ها، حضور در نماز و یاد خدا از سوی مسئولان مورد غفلت قرار گیرد.

وی اضافه کرد: باید مسئولان و متولیان همواره یاد خدا، نقش امام (ره) و رهبری و جایگاه والای شهادت و اثرگذاری فرهنگ خدمت گزاری و شهادت را در اعتلای فرهنگ ناب انقلاب اسلامی مورد توجه قرار دهند.

وی با تمجید مجدداز حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تصریح کرد: «ترامپ» فهمید که ایران هم چنان انقلابی است و 2 بال سبز و سرخ مهدویت و عاشورایی 2 عنصر جدایی ناپذیر از اندیشه انقلابی ملت ایران است.

حجت الاسلام «محمدیان»  با اشاره به آغاز فعالیت رییس جمهور جدید آمریکا، اظهار داشت: این رییس جمهور جدید با حرف ها و اقدامات خود در مبارزات انتخاباتی و روزهای اخیر ماهیت آمریکا را عریان در مقابل چشم جهان به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه وضع معیشت و اشتغال مردم نگران کننده است و رضایت بخش نیست، تصریح کرد: مجلس و دولت به هم دل و قلوه ندهند و آن چنان که مجلس به دولت و دولت به مجلس دل و قلوه می دهند، شرایط خوب نیست.

وی با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، تصریح کرد: ترویج سبک زندگی اسلامی فاطمی و هم چنین اسوه گزینی وی به عنوان مجاهد راه دفاع از حریم ولایت یک ضرورت است.

Image result for ‫نمازجمعه اسفراین‬‎

اخبار
ارتباط با امام جمعه