دوشنبه 1396/11/2 - 51 : 23
مشخصات امام جمعه
عباسعلی احمدزاده
عباسعلی احمدزاده
آشخانه (مانه و سملقان)
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/29
خطبه های نماز جمعه
حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه شهر آشخانه در خطبه های نمازجمعه این هفته 29 دی ماه، گفت: گناهانی هم چون قطع صلح رحم، سوگند و سخن دروغ، روابط نامشروع و سد معبر مردم سبب کوتاهی عمر آدمی می شود.

وی تشریح کرد: صله رحم سبب محبت و صمیمیت، کمک های مالی و فکری، تفقد و مشکل گشایی میان یکدیگر از خیرات و برکات فراوان این اخلاق فضیله است.

حجت الاسلام احمدزاده با بیان این که از اولین حکم امام جمعه توسط امام (ره) به آیت الله طالقانی چهار دهه می گذرد، عنوان کرد: به برکت انقلاب اسلامی، اکنون 9 هزار تریبون نماز جمعه در سراسر کشور با خطابه های سیاسی و عبادی، دل میلیون ها مومن و انقلابی را نورانی و بصیرت می بخشد.

وی با اشاره به روز غزه 29 دی ماه، خاطر نشان کرد: جنگ 22 روزه رژیم صهیونیستی علیه غزه، نقطه عطفی در تاریخ فلسطین و منطقه بود.

وی افزود: در جنگ 22 روزه رویای شکست ناپذیری اسرائیل در هم شکسته شد و نماد مقاومت ستودنی نیروهای فلسطینی بود.

حجت الاسلام احمدزاده با اشاره به محورهای بیانات مقام معظم رهبری در اجلاس بین المجالس اسلامی در روزهای اخیر، گفت: لزوم توجه به جهان اسلام به مسائل خود، امکان شکست استکبار در جنگ نرم، توجه به مسئله فلسطین، لزوم افشا کردن دروغ های آمریکا در حقوق بشر و مبارزه با تروریسم و تجربه های موفق جمهوری اسلامی و الگویی برای کشورهای مسلمان را از جمله محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب در این اجلاس بود.

امام جمعه شهر آشخانه ضمن تسلیت به جان باختگان خدمه کشتی سانچی در حین انجام وظیفه، اظهار کرد: این حادثه دردناک مردم کشور ما را در غم سنگینی فروبرد.

 

ارتباط با امام جمعه