يکشنبه 1395/12/8 - 7 : 9
مشخصات امام جمعه
سید محمد دلبری
سید محمد دلبری
بام و صفي آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
امام جمعه بام و صفی آباد: فتنه جدیدطرح آشتی ملی با بیانات داهیانه مقام معظم رهبری خنثی شد.
امام جمعه بام و صفی آباد: فتنه جدیدطرح آشتی ملی با بیانات داهیانه مقام معظم رهبری خنثی شد.

امام جمعه بام و صفی آباد:

برگی دیگر از وحدت، انسجام و هراس ناپذیری مردم ورق خورد/ 22 بهمن جلوه گسست ناپذیری مردم از آرمان ها و ارزش های اسلامی شد

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «دلبری» گفت: فتنه جدیدی با طرح آشتی ملی در راه است که مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز به خوبی به آن پاسخ داد.

برگی دیگر از وحدت، انسجام و هراس ناپذیری مردم ورق خورد/ 22 بهمن جلوه گسست ناپذیری مردم از آرمان ها و ارزش های اسلامی شد,سپهرآیین، اسفراین، امام جمعه، نماز جمعه

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: اولین مولفه حق تقوا این است که خدا اطاعت شود و معصیت نشود.

حجت الاسلام «دلبری» با اشاره به ابعاد نرم افزاری و سخت افزاری اطاعت از حق، افزود: وجود روحیه اطاعت از حق بعد نرم افزاری اطاعت از حق است و اجرای قاطعانه دستور الهی بدون تردید هم جلوه ای از بعد سخت افزاری اطاعت است.

وی اظهار داشت: برای اثبات عالم برزخ می توان از دلایل نقلی مبتنی بر آیات و روایات کمک گرفت.

امام جمعه بام و صفی آباد با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و حمایت همه جانبه از آرمان های انقلاب اسلامی، گفت: برگی دیگر از وحدت، انسجام و هراس ناپذیری مردم در راهپیمایی 22 بهمن ورق خورد.

وی اضافه کرد: 22 بهمن جلوه گسست ناپذیری مردم از آرمان ها و ارزش های اسلامی در پیوند با هویت مردمی و تضمینی برای ماندگاری انقلاب اسلامی شد.

وی خاطر نشان کرد: بیکاری، رکود و  گرانی از معضلات و مشکلات کشور است که باید مورد توجه مسئولان و متولیان باشد.

وی با اشاره به اینکه طرح آشتی ملی بی معنا و اساس است، تصریح کرد: فتنه جدیدی با طرح آشتی ملی در راه است که مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان شرقی به خوبی به آن پاسخ داد.

وی اضافه کرد: خوزستان قهرمان شایسته بی توجهی نیست و مسئولان باید مشکلات مردم این استان را از قطع آب و برق و ... تا دیگر معضلات موجود مورد بررسی قرار دهندودر اسرع وقت برطرف کنند.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه