جمعه 1395/11/1 - 23 : 13
مشخصات امام جمعه
سید محمد دلبری
سید محمد دلبری
بام و صفي آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
امام جمعه بام و صفی آباد: حماسه وحدت ملت در تشییع و تدفین آیت الله هاشمی ستودنی است
امام جمعه بام و صفی آباد: حماسه وحدت ملت در تشییع و تدفین آیت الله هاشمی ستودنی است
 
 
اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «دلبری» گفت: رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی صاحب درس ها و پیام های جدی برای جامعه بود که تقویت مودت به رهبری، ولایت مداری، تعمیق وحدت و روحیه استکبارستیزی مهم ترین آنان است.

حماسه وحدت ملت در تشییع و تدفین آیت الله هاشمی ستودنی است,سپهرآیین، اسفراین، نماز جمعه، آدینه

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: نباید در کارهای خیر، شاهد ریاکاری، جلوه گری، شخصیت طلبی و مقام پروری باشیم لذا باید به دنبال اصلاح نقصان کارهای خیر باشیم.

حجت الاسلام «دلبری» با اشاره به اینکه باید از خدا بخواهیم در حسابرسی با فضل خویش با ما معامله کند نه عدل را وسیله رسیدگی به حساب ما قرار دهد، افزود: بد اخلاقی، تضییع و از بین بردن نعمات الهی، سخن چینی، غیبت، ضعف ایمان از جمله عوامل فشار قبر می باشد.

وی با تسلیت ارتحال عالم ربانی و مجاهد نستوه و یار دیرین انقلاب، امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، خاطر نشان کرد: هوشیاری، تیزبینی و درک و بسیاری دیگر از ویژگی های آیت الله هاشمی، از او چهره متمایز ساخت و در هنگامه های خطر، تنگناها و روزهای صعب و سخت چاره گر و گره گشا بودند.

امام جمعه بام و صفی آباد  با بیان اینکه مقام معظم رهبری در همه امور فصل الخطاب است، اظهار داشت: امت ولایت مدار و بصیر ایران اسلامی، وحدت جامعه ایرانی اسلامی را متجلی کردند.

وی تصریح کرد: این ارتحال جانسوز صاحب درس ها و پیام های جدی برای جامعه بود که تقویت مودت به رهبری، ولایت مداری، تعمیق وحدت و روحیه استکبارستیزی مهم ترین آنان است.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه