دوشنبه 1396/1/7 - 14 : 5
مشخصات امام جمعه
سید محمد دلبری
سید محمد دلبری
بام و صفي آباد
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/27
امام جمعه بام و صفی آباد: فضای انتخابات باید به دور از فضای دوقطبی و جناحی باشد

امام جمعه بام و صفی آباد:

فضای انتخابات باید به دور از فضای دوقطبی و جناحی باشد

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «دلبری» گفت: در انتخابات سال آینده باید از هرگونه دو قطبی سازی بپرهیزیم و وحدت، هم گرایی، واقع بینی و ارجحیت منافع ملی بر تفاوت سلایق سیاسی و مسایل جناحی اولویت دارد.
فضای انتخابات باید به دور از فضای دوقطبی و جناحی باشد,سپهرآیین، اسفراین، نماز جمعه، بام و صفی آباد

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به  رعایت تقوای الهی گفت: سومین مولفه برای رعایت حق تقوا شکر خدا و دوری از کفران نعمات الهی است.

حجت الاسلام «دلبری» با اشاره به اینکه باید بدانیم صاحب نعمات الهی خداست، افزود: باید مراقبت کرد نعمت های الهی در نافرمانی خدا به کار نرود.

وی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) افزود: کوثر نبوی الگوی رفتارهای خانوادگی و نمونه ای ارزشمند برای تحقق سبک زندگی اسلامی ایرانی است.

امام جمعه بام و صفی آباد اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا(س) آیین خانه داری، همسر داری و حقوق اعضای خانواده را مراعات می کرد و شریک، همراه و همراز همسرش بود.

وی اظهار داشت: تحول در عرصه زندگانی و ادب و آداب همزمان با تحول تقویمی و آستانه سال نو یک مهم و ضرورت انکارناپذیر است.

حجت الاسلام «دلبری»  با اشاره به انتخابات سال آینده، خاطر نشان کرد: در انتخابات سال آینده باید از هرگونه دو قطبی سازی بپرهیزیم  و وحدت، هم گرایی، واقع بینی و ارجحیت منافع ملی بر تفاوت سلایق سیاسی و مسایل جناحی اولویت دارد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه