پنج شنبه 1396/9/23 - 34 : 20
مشخصات امام جمعه
حسین تکمیلی
حسین تکمیلی
عشق‌آباد (دستگردان)
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/1
امام جمعه شهر پیش قلعه: بجای فعالیت سیاسی به مردم خدمت کنید

 

امام جمعه شهر پیش قلعه:

توهین نماینده مردم به فرزند شهید/بجای فعالیت سیاسی به مردم خدمت کنید

امام جمعه پیش قلعه گفت:یکی از نماینده های مجلس شورای اسلامی در مجلسی که بمناسبت ارتحال آیت الله هاشمی برگزار شده با صراحت به فرزند شهید توهین کرد.

1395/11/01

حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه شهر پیش قلعه گفت: این حادثه به تعبیر مقام معظم رهبری هم به خاطر شهادت برخی از آتش نشان های فداکار و هم خسارات فراوان، باعث نگرانی شد و هم جانفشانی و فداکاری این عزیزان موجب تحسین و تمجید شد.

وی افزود: مردم عزیز ما تا احساس کردن که شاید نیاز به خون باشد، تصویر زیبایی از همدردی و ایثار آفریدند.

وی تصریح کرد: البته متاسفانه برخی افراد سودجو و از خدا بیخبر در همین جا نیز به دنبال سودجویی سیاسی و جناحی هستند.همانند کسانی که تلاش کرده و میکنند از ارتحال ایت الله هاشمی نیز بهره برداری سیاسی کنند.

امام جمعه بخش مانه گفت: متاسفانه یکی از نماینده های مجلس شورای اسلامی در مجلسی که به مناسبت هفتمین روز ارتحال ایت الله هاشمی در یکی از روستاهای بخش مانه برگزار شده بود،  فضا را سیاسی و انتخاباتی می کند که با واکنش مردم و خانواده های شهدا روبرو میشود .وی افزود: شخصی که با رأی مردم بر صندلی مجلس تکیه زده، با صراحت به فرزند شهیدی که به سخنان او انتقاد کرده توهین می کند.

حجت الاسلام تکمیلی با اشاره به سالروز حماسه مردم آمل گفت: که فتنه ای که در آن زمان موجب بروز مشکلات زیادی شد حضور منافقین بود که با بصیرت مردم این شهر این فتنه دفع شد.

ارتباط با امام جمعه