شنبه 1396/8/27 - 49 : 9
مشخصات امام جمعه
سید علی هاشمی نژاد
سید علی هاشمی نژاد
باغملك
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/14

چکیده خطبه های نماز جمعه :

حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید علی هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان بیان کردند :

 همانطور که حضرت علی(ع) در دوران عمر با برکتشان که در دفاع از دین و پیغمبر(ص) بود و در آخرین لحظات عمر ایشان و مهمترین وصیتش تقوا ، رعایت حقوق دیگران ، همنوعان، همسایگان،  یتیمان و هم جواران بود و هدیه همه ما در روزهای جمعه که میتوانیم به عنوان چراغ راه با خود داشته باشیم هم همین مراعات تقوا ، پرهیزکاری و خویشتن داری است باید به آن عمل کنیم.

وی با اشاره به مناسبتهای هفته افزود: امروز روز دامپزشکی است و برخی از نهادها با انجام دادن کارهای بزرگ و شایسته عملکرد آنها به چشم نمی آید که یکی از آنها اداره دامپزشکی میباشد که به آنها خسته نباشید میگوییم و این روز را به پرسنل این نهاد تبریک میگوییم.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد با اشاره به هفته نیروی انتظامی بیان داشت: به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و همکاران ایشان این هفته را تبریک میگوییم و امیدواریم که وظایف خود را با ارتباط معنوی و اقدامات مجاهدانه در راه اسلام انجام دهند و بخاطر زحمات شبانه روزیشان کمال تقدیر و تشکر را داریم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه حج امسال افزود: حجاج امسال با امنیت کامل به زیارت خانه خدا مشرف شدند و این مهم با تدابیر صحیح و مقتدرانه جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری وکارگزاران حج ایران محقق شد که این برای ما باعث خرسندی است ولی فاجعه خونین در صحرای منا را از یاد نحواهیم برد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد در پایان ضمن تاکید بر گرامیداشت واقعه عاشورا خاطر نشان کرد: ۱۹ محرم سالروز حرکت اسرا از کوفه به شام بوده است و ما به عنوان عزاداران ابا عبدالله الحسین(ع) باید با گرامی داشت این روز در زنده نگه داشتن نهضت عاشورا تلاش کنیم و همه ما باید همچون حضرت زینب(س) زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) باشیم.

ارتباط با امام جمعه