شنبه 1395/11/2 - 47 : 16
مشخصات امام جمعه
مصطفی نصیری
مصطفی نصیری
سردشت
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب نشان داد که احترام به شخصیت هاشمی رفسنجانی به عنوان چهره ای که زیرچتر نظام وقانون تعریف می شود برهمگان لازم است.

حجه الاسلام والمسلمین مصطفی نصیری  امام جمعه محترم  بخش سردشت در خطبه اول  : ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناهان درمورد آزمون همگانی گفتند: عزت دوجلوه دارد:یک جلوه ظاهری است که در جامعه خودنمایی می کند. انسان بر اثر علم، ثروت،قدرت ومکنت، شخصیت پیدا می کند ودیگران اورا مورد احترام قرار می دهند وعزیزش می دارند. جلوه ی دوم عزت باطنی است که با روح شخص عزیزآمیخته ودر اعماق وجودش جای گرفته است وبراثر بندگی خالصانه ومبارزه با نفس واطاعت مستمر به دست می آید.عزتی که انسان مومن باید در پی آن برود وخویشتن را به آن آراسته کند،آن قدر مهم است که قرآن شریف آن را در ردیف عزت خدا وعزت پیامبر شمرده است:لله العزة ولرسوله وللمؤمنین.عزت ازآن خدا ورسولش ومؤمنین است.

خطبه دوم : امام جمعه محترم بخش سردشت در خطبه دوم  : با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفتند:پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب نشان داد که احترام به شخصیت هاشمی رفسنجانی به عنوان چهره ای که زیرچتر نظام وقانون تعریف می شود برهمگان لازم است.علی رغم فضا سازی ها وترویج شایعات مختلف توسط رسانه های بیگانه واپوزیسیون داخلی وضد انقلاب خارجی وداخلی وفرومایگان وبی بصیرتان داخلی که تلاش داشتند مراسم تشییع آیت الله هاشمی را به صحنه ی گسست واختلاف میان مردم وحاکمیت تبدیل نمایند، با مدیریت هوشمندانه ی امام است حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی وهوشیاری وعقلانیت وولایتمداری حاکم بر افکار عمومی، ماشاهد کمترین حواشی وبرخوردهای احساسی وهیجانی بودیم. خطیب جمعه بخش سردشت دربخش دیگری ازخطبه ها گفتند : همه می دانیم که آمریکا در یک بدعهدی آشکار با تمدید ده ساله ی تحریمها علیه ایران برجام را نقض کرد.ایران به1+5 اعتراضی کرد ونشست کمیسیون مشترک برجام بنا به درخواست وزیر امور خارجه کشورمان به مدت سه ساعت انجام شد نتیجه اش این شد که با وجود تمدید تحریم های موسوم به ایسا، طرفهای غربی، نقض برجام را نپذیرفتند.

ارتباط با امام جمعه