چهارشنبه 1396/6/29 - 21 : 18
مشخصات امام جمعه
محمد جواد عادلپور
محمد جواد عادلپور
مينو شهر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/10
پیام مقام معظم رهبری به کنگره حج حکیمانه ترین پیام به امت اسلامی

فرازهایی از خطبهای نماز عید قربان مینوشهر به امامت حجت الاسلام و المسلمین عادل پور

حقاً پیام مقام معظم رهبری به کنگره حج حکیمانه ترین پیام به امت اسلامی است، که از سر بصیرت و خیر خواهی صادر شده است. پیامی که امت را هم به عبودیت و معنویت و اخلاق دعوت کرده است، هم به وحدت و بصیرت و دشمن شناسی؛ و هم آفاتی که امت گرفتار آن است، گوشزد کرده است. لذا این پیام، پیام وحدت، بصیرت ومعنویت است.

مقام معظم رهبری در دیدار با دولت بار دیگر بر حل مشکلات معیشتی مردم تأکید کردند و مسئولین را به تمرکز بر وظایف و پرهیز از حاشیه فرا خواندند.

باید برای حفظ هنجارها و ارزشهای انقلاب، باید انقلابی فکر کنیم و انقلابی عمل کنیم. برخی به دنبال از بین بردن هنجارها و ارزشهای انقلابی هستند، لذا برای حفظ آن باید مبارزه کرد.

در کشور اسلامی حتی یک معامله ربوی و یا اقدام خلاف شرع نباید در بانکها صورت گیرد. دولت و مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام باید به دغدغه های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و مراجع تقلید و علما در خصوص اشکالاتی که در بانکها وجود دارد توجه کرده، آن را برطرف کنند.

در رابطه با انتخابات شورا بنده عرض می کنم همه گان باید به قانون پایبند باشند؛ و هرنتیجه، که نهایتاً اعلام می شود، باید تمکین کنند.

ارتباط با امام جمعه