چهارشنبه 1396/6/29 - 19 : 18
مشخصات امام جمعه
محمدعلی آفرین اباده
محمدعلی آفرین اباده
ويس
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/24
قتل عام مسلمانان میانمار مرگ مدعیان حقوق بشر و سازمان های بین المللی را رقم زده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

گزیده خطبه های نماز جمعه شهر ویس مورخ 1396/6/24

به امامت حجت الاسلام والمسلمین آفرین آباده امام جمعه شهر ویس

1)ایشان ضمن گرامیداشت 24 ذی الحجه روز مباهله این روز را روز غلبه حق بر باطل برشمردند و گفتند  هر کس به ائمه اطهار علیهم السلام متمسک گردد هرگز از راه مستقیم منحرف نخواهد گردید و زیر بار ظلم و جور ظالمین زمان نخواهد رفت/.

2)ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای دور جدید مجمع تشخیص مصلح نظام اشاره کردند و گفتند مهمترین وظیفه این مجمع انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن برای رسیدن به اهداف و آرمان های انقلاب است/.

3)ایشان با اشاره به دیدار اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام با مقام معظم رهبری، تشخیص مصلحت،مشورت به رهبری، و ارائه راهکار جهت حل معضلات کشور را از مهمترین وظایف مجمع تشخیص مصلحت نظام دانستند و گفتند مجمع باید در تبیین سیاست های کلی نظام به عنوان امین مردم و رهبری به نحو احسن به وظایف انقلابی و اسلامی خود عمل نماید/.

4)ایشان با اشاره به فجایع دردناک و تاسفبار دولت میانمار بر علیه مسلمانان این کشور در میان سکوت و خفقان نهادهای حقوق بشری و سازمان های بین المللی گفتند با این جنایات وحشیانه و ددمنشانه مرگ جایزه صلح نوبل و مرگ سازمانهای مدعی حقوق بشر رقم خورد/.

5)یشان ضمن تقدیر و تشکر از صداو سیمای مرکز خوزستان به مناسبت کسب مقام برتر در جشنوار ه برترین برنامه های رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها، از اقدام انقلابی جناب آقای دکتر رحیمی مدیر کل صداوسیمای مرکز خوزستان به جهت اهدای لوح ذرین خود به خانواده سرلشکر شهید علی هاشمی تقدیر و از پرسنل خدوم و زحمتکش صداوسیمای استان تشکر نمودند/.

ستاد اقامه نماز جمعه شهر ویس

اخبار
ارتباط با امام جمعه