چهارشنبه 1395/12/4 - 48 : 9
مشخصات امام جمعه
سید نورالله افشار
سید نورالله افشار
چرام
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/3
آستانه ی صبر مردم کشور و جوانان انقلابی اندازه ای دارد.

حجت‌الاسلام سیدنورالله افشار ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بیان کرد که اسلام  کار کردن را در ردیف عبادت ها قرار داده و کسی که برای کسب روزی حلال تلاش کند،نزد خداوند از عابد بیکار با فضیلت تر است.

 

امام جمعه چرام افزود:انقدر فرهنگ کار نزد دین اسلام و پیامبرش اهمیت داشت،که حتی دست کارگری را میگرفت و می فرمودند این همان دستی است که خداوند و پیامبرش آن را دوست دارد.

 

افشار به انتخابات ریاست جمهوری سال 88اشاره کرد و اظهار داشت:در انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی در سال 88بیش از 85 درصد مردم در پای صندوق های رأی حضور پیدا کرده و حدود 40میلیون رأی به نظام اسلامی داده شد.

وی افزود: میان نامزد اول و دوم حدود 11میلیون اختلاف بوده که نامزد دوم و چهارم نتیجه رأی مردم را در پای صندوق های نپذیرفته و سرآغاز فتنه ای حدودا 8ماهه در ایران اسلامی شدند.

امام جمعه چرام با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی و و سفارتخانه های غربی و عربی چنین فتنه ای را حمایت و پشتیبانی کرده ،گفت:دشمنان این نظام ،فتنه سال 88را به شدت حمایت کرده و با شعارهای به ظاهر انتخاباتی به تقابل با نظام و توهین به مقدسات برخاستند.

 

افشار افزود:فتنه 88حاصل اتاق فکر کانون ها و نظریه پردازان صهیونیسمی قبل از (جرج سوروس) بوده و نعمته حضور مردم در 9دی ماه ماهیت فتنه گران را به همگان نشان داد.نهایتا مردم در 9دی ماه 88با حضور 4میلیونی خود توطئه دشمنان این نظام و عوامل داخلی را خنثی کردند؛مدیرت متدبرانه رهبر  معظم انقلاب  نیز باعث سربلندی کشور اسلامی ایران در این امتحان سخت شد.

 

افشار افزود:در این دولت بعضی از عوامل فتنه در بدنه ی نظام هستند که همانند کودتایی که در ترکیه صورت گرفت،نباید از این افراد استفاده کرد.

 

امام جمعه چرام اضافه کرد:اما افراد خاص بی بصیرت سخن از آزادی عوامل فتنه سر داده که باید به این افراد هشدار داد ،آستانه ی صبر مردم کشور و جوانان انقلابی اندازه ای دارد.

 

وی در آخر به حضور با شکوه مردم چرام در روز 9دی ماه اشاره کرد و گفت :امسال نیز همانند هر سال با سپاس و شکر گزاری از ماهیت فتنه گران در مراسم این روز شرکت خواهیم کرد و تجدیدی مجدد با امام ،رهبری خواهیم داشت.

ارتباط با امام جمعه