سه شنبه 1396/1/8 - 57 : 2
مشخصات امام جمعه
ناصر مصباح نژاد
ناصر مصباح نژاد
دنا
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/5/15
آمریکای خائن اجازه لمس آثار برجام را به مردم نداده است رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر سی سخت در پایان خطبه های نماز این هفته شهرسی سخت طی تذکری به گردانندگان و ناظران تالار شهرداری ابراز کرد:متاسفانه قواعد و شئونات اسلامی در این مکان رعایت نمی شود.
حجت السلام ناصر مصباح نژاد خطیب نماز جمعه شهر سی سخت در خطبه های عبای سیاسی نماز جمعه امروز سی سخت با اشاره به گذرگاههای انسانها در روز قیامت گفت:باید با تبعیت از اوامر و نواهی ذات اقدس الهی از گذرگاههای برزخ و قیامت عبور کرد.

 

امام جمعه سی سخت در ادامه با اشاره به بخشی از سخنان رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مردم کشور با ایشان به موضوع برجام و فیش های نجومی اشاره کرد و افزود:در موضوع برجام آمریکای خائن اجازه نداده مردم اثرات آن را لمس کنند و تاثیری در اقتصاد کشور داشته باشد.وی به موضوع فیشهای نجومی نیز اشاره کرد و افزود:رویه حاکم بر این جریان و ثروتهای نامشروع آن اثرات مخربی بر توده های جامعه به دنبال دارد.

 

مصباح نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به نزدیک شدن به فصل برداشت محصولات کشاورزی اشاره کرد و خاطر نشان کرد:پرداخت زکات آثار فردی و اجتماعی فراوانی به دنبال دارد و عاملی برای تزکیه نفس است و از طرفی عدم پرداخت زکات آثار نامطلوب فردی و اجتماعی به دنبال دارد.

 

وی در ادامه به فرا رسیدن هفته حج به عنوان مهمترین کنگره مسلمانان جهان اشاره و خاطر نشان کرد: سیطره حکام آمریکایی و اسرائیلی بر آل سعود موجب شده تا حجی که یکی از مهمترین محورهای آن مسئله ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است و حضرت ابراهیم خلیل بنیانگذار آن بوده به حجی فرمایشی تبدیل شود.مصباح نژاد افزود:حکام سعودی به جای این که خادم حرم امن الهی باشند در حال خیانت به این مکان مقدس اند و به آلت دست استکبار تبدیل شده اند.

 

امام جمعه سی سخت در بخش دیگر سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به خبرنگاران گفت:خبرنگاران باید با نقد منصفانه به دنبال اصلاح جامعه باشد و به جد از حاشیه روی پرهیز کنند و دفاع از حق و حقیقت را اولویت کاری خود قرار دهند.وی ابراز کرد:خبرنگاران چشمان بیدار جامعه هستند و نباید خود را وامدار هیچ جریان سیاسی کنند به آلت دست صاحبان قدرت تبدیل کنند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر سی سخت در پایان خطبه های نماز این هفته شهرسی سخت طی تذکری به گردانندگان و ناظران تالار شهرداری ابراز کرد:متاسفانه قواعد و شئونات اسلامی در این مکان رعایت نمی شود.وی به صدای بلند و پخش موسیقی در زمان اذان در این مکان اشاره و عنوان کرد:در برخی مواقع صدای مراسمات عروسی از این مکان تا پاسی از شب موجب اذیت و آزار مردم می شود.

 

مصباح نژاد به اختلاط زن و مرد در این مکان نیز اشاره و منشا برخی آسیبهای اجتماعی را از همین مجالس و محافل گناه آلود عنوان و خاطر نشان کرد:آغاز زندگی و پیوندی مقدس همراه با لهو و لعب موجب از بین رفتن برکت از بنیان خانواده ها می شود.
ارتباط با امام جمعه