چهارشنبه 1396/7/26 - 52 : 10
مشخصات امام جمعه
سید نصیر حسینی
سید نصیر حسینی
دهدشت
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/6
این رجز خوانی ها برای کشور و ملت ایران کاملا بی اساس است چون ایران اسلامی با اقتدار مقابل تهدید ها و دخالت دشمنان می ایستد.
به گزارش روابط عم.می ستاد نماز جمعه شهر دهدشت امام جمعه موقت شهر دهدشت در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر رجز خوانی های آمریکا در منطقه را بی اساس خواند و گفت: این رجز خوانی ها برای کشور و ملت ایران کاملا بی اساس است چون ایران اسلامی با اقتدار مقابل تهدید ها و دخالت دشمنان می ایستد.
حجت الاسلام تقوی افزود: اگر دشمن برای اختلال در امنیت ایران قدمی بردارد ملت ایران با تکنولوژی و پیشرفت علمی و امنیتی خود قدم دوم را محکم تر بر می دارند و پاسخی کوبنده و دندان شکن به دشمنان نظام و انقلاب خواهد داد.
وی هم چنین با تبریک دهه کرامت گفت: این دهه، دهه تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه نیز میباشد که امروز بقاع متبرکه مکانی امن برای حضور مسلمانان هستند.
حجت الاسلام تقوی به ورود گروه حاملان پرچم امام رضا (ع) به شهرستان کهگیلویه در هفته پیش رو اشاره کرد و گفت: حاملان پرچم امام رضا (ع) روز چهارشنبه وارد شهر دهدشت می شوند که حضور این گروه در شهرستان معنویت خاصی برای شهرستان دارد
اخبار
ارتباط با امام جمعه