پنج شنبه 1396/5/26 - 36 : 8
مشخصات امام جمعه
سید هدایت محمودی
سید هدایت محمودی
لنده
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/16
جای سئوال است چرا مسئولان در قبال این نشست سکوت اختیار کردند و این نشست که برای براندازی نظام بود بدون هیچ گونه واکنش از مسئولان مواجه شده است.
ام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: جای سئوال است چرا مسئولان در قبال این نشست سکوت اختیار کردند و این نشست که برای براندازی نظام بود بدون هیچ گونه واکنش از مسئولان مواجه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن اشاره به شروع فصل تابستان و افزایش گرمای هوا و همچنین مصرف آب اظهارکرد: با افزایش دمای هوا شاهد افزایش مصرف آب و برق در مناطق گرمسیری هستیم که لازم است همه همشهریان نسبت به این مسئله مهم صرفه جویی کنند.

وی افزود:کشاورزان و بهره برداران حوزه کشاورزی نیز می بایست نسبت به کاشت محصولاتی که نیازمند آب زیاد هستند در این تابستان خودداری کنند تا این دوره بحران آب را پشت سر گذرانیم.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: دردیدار مقام معظم رهبری با مسئولان قوه قضائیه موارد مهم بیان شد که لازم است مسئولان این قوه در خصوص حقوق عمومی جامعه، حمایت از آزادی های مشروع و برخورد جدی با ساختار شکنان را در دستور کار جدی خویش قرار دهند.

وی تاکیدکرد: تقویت نقش دیوان عدالت اداری، سازمان بازرسی کل کشور و ضرورت حمایت از حقوق مردم همانند ریزگردها، انتخابات و بورسیه ها از مواردی است که در دیدار مسئولان قوه قضائیه مطرح شد.

پرداخت مالیات کمک به توسعه کشور است

الهی نیا اظهارکرد: پرداخت مالیات کمک به توسعه کشور است و لازم است همه مردم برای رسیدن به اقتصاد پویا و اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

کودتای پادگان نوژه

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در ادامه ضمن اشاره به کودتای 18تیر و کشف کودتای پادگان نوژه گفت: کودتای نافرجام امریکایی ها در 18تیرماه نقاب مخملی امریکا و جنایت دیگر آنان را برملا ساخت و باردیگر شاهد توطئه امریکایی ها برای بمباران جماران بودیم که به قدرت خداوند این کودتا نافرجام ماند.

غفلت مسئولان از تهاجم فرهنگی

وی در ادامه ضمن اشاره به تهاجم فرهنگی از سوی دشمنان به علیه ملت ایران گفت: پس از ناکامی دشمنان در پروژه های مختلف براندازی، پروژه تهاجم فرهنگی راه اندازی شد که باهدف تضعیف باورهای اعتقادی و فرهنگی و دینی استارت زده شد.

الهی نیا در ادامه ضمن اشاره به وضعیت عفاف وحجاب در جامعه گفت: لفظ عفت و حیا نشان دهنده فطرت پاک انسان است که با عفیف بودن و داشتن حیا می توان به سعادت رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: متاسفانه به دلیل تهاجم فرهنگی مسئله حجاب تحت الشعاع قرارگرفت و امروز شاهد تغییر سبک زندگی به خصوص در نوع پوشش زنان هستیم که نشان از غفلت مسئولان است.

وی اظهارکرد: افزایش طلاق در جامعه، گسترش بی حجابی، اختلافات شدید خانوادگی، فروپاشی نظام و ساختار خانواده از مهمترین چالش های روزمره جامعه است که نیازمند نگرش و اندیشه ای قوی است.

الهی نیا خاطرنشان ساخت: فراموش شدن مسئله مهم و اساسی امربه معروف و نهی از منکر در جامعه باعث شد که سبک زندگی، نظام و ساختار خانواده های ایرانی تغییر کند.

تنها راه پیروزی بردشمن تقویت گفتمان مقاومت است

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده ضمن اشاره به جنگ 33روزه لبنان گفت: امروز گفتمان مقاومت اسلامی به سرعت درحال نشر است به طوری که اقتدار این گفتمان را می توان در جنگ 33روزه حزب الله لبنان با رژیم غاصب صهیونیستی و شکست این رژیم به عینه دید که در منطقه نیز توجه به این گفتمان در حال رسیئن به پیروزی های بزرگ محور مقاومت است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: محور مقاومت به مستکبرین عالم ثابت کرد که در مقابل زور وتزویر تنها با ایستادگی و مقاومت باید سخن گفت.

سکوت در قبال نشست منافقین جای سئوال است

وی در ادامه ضمن اشاره به نشست منافقین با برخی از عوامل استکباری در فرانسه گفت: تکرار پروژه ایران هراسی این بار با میزبانی فرانسه و حمایت از منافقین و سعودی ها در حالی رقم خورد که این نشست با حمایت مستقیم فرانسه برگزارشد.

وی تاکیدکرد: جای سئوال است چرا مسئولان در قبال این نشست سکوت اختیار کردند و این نشست که برای براندازی نظام بود بدون هیچ گونه واکنش از مسئولان مواجه شده است.

الهی نیا اظهارکرد: بحث توسعه راه های شهرستان به خصوص تلاش برای خروج از بن بست یکی از مهمترین مطالبات مردم است که باید از سوی مسئولان مورد توجه جدی قرارگیرد.

توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها در گرو فعالیت مستمر دهیاران و شهرداران است

امام جمعه موقت شهرستان لنده با تبریک روز دهیاری ها و شهرداری ها گفت: توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها در گرو فعالیت مستمر دهیاران و شهرداران است که امیدواریم نسبت به این امر مهم تلاش وافر داشته باشند.

وی اظهارکرد: از مسئولان و برگزارکنندگان کنکور سراسری در شهرستان لنده که به نحو مطلوب برگزارشد باید قدردانی کرد چرا که آینده فرزندانمان در این آزمون بزرگ مشخص خواهد شد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه