جمعه 1396/2/8 - 45 : 18
مشخصات امام جمعه
سید هدایت محمودی
سید هدایت محمودی
لنده
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/1
همه باید به رأی شورای نگهبان احترام بگذارند
امام جمعه شهرستان لنده:
مسئولان خوب بدانند که آمارها مشکلی از مردم حل نخواهد کرد/اقتدار سپاه باعث ایجاد رعب و وحشت دشمنان شده است/ همه باید به رأی شورای نگهبان احترام بگذارند
امام جمعه شهرستان لنده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: مسئولان ما باید خوب بدانند که مشکلات و گرفتاری‌های معیشتی مردم هرگز با آمارها حل شدنی نخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به مهم‌ترین رسالت مسئولان در جامعه گفت: دورویی و نفاق مهم‌ترین عامل تخریب جامعه است.

وی افزود: مسئولان باید در گفتار و کردار خود صداقت را مبنا قرار داده و در خدمت به مردم کوتاهی نکنند تا عملکردشان در جامعه مورد پذیرش مردم قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: امروز تقویت اقتصاد از نقاط کلیدی نظام است که تنها با حمایت از تولید و جلوگیری از قاچاق مؤثر خواهد بود.

وی تاکید کرد: مسئولان ما باید خوب  بدانند که مشکلات و گرفتاری‌های معیشتی مردم هرگز با آمارها حل شدنی نخواهد بود.

محمودی اصل اظهار کرد: تمهیدات لازم در خصوص حمایت از تولیدکنندگان زمانی مؤثر است که تسهیلات لازم و خرید کالای ایرانی در جامعه نهادینه شود.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: کسانی که اهل انفعال در مقابل دشمن هستند و با کوچک‌ترین تشر دشمن میدان را خالی می‌کنند باید خوب بدانند که ملت ایران در دوران خفقان رژیم ستم شاهی و هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در مقابل تهدیدات و توطئه‌های دشمنان با اقتدار ایستاده است.

وی در ادامه به مسئله مهم انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات یک آزمون بزرگ و مهم برای ملت ایران است که شبکه ناظران و عوامل امنیتی کشور باید با از تک‌تک آراء ملت صیانت کنند.

امام جمعه شهرستان لنده اظهار کرد: از هم اکنون باید جهت برگزاری انتخاباتی پر شور و نشاط همراه با امید برای مردم ایجاد کرد  و لازم است همه در این انتخابات شرکت کنند.

محمودی اصل خاطر خطاب به کاندیدای ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا گفت: همه باید مطیع قانون باشند و در مقابل آن باید اطاعت کنند و به رأی شورای نگهبان احترام بگذارند.

وی گفت: کاندیدای شورای شهر باید مواظب باشند از تخریب، تهمت و افترا جهت کسب رأی خودداری کنند.

امام جمعه لنده تصریح کرد: گاهی مشاهده می‌شود برخی جاها هدیه‌های داده می‌شود که رنگ و بوی رشوه دارد که هم کاندیدا و هم طرفداران آنها باید مراقب باشند.

وی با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مقتدرترین نیروهای نظامی ایران است که در کنار سایر قوا در برقراری حفظ و امنیت کشور در حال تلاش است.

وی خاطرنشان کرد: الحمدالله امروز، اقتدار و عظمت سپاه پاسداران باعث ایجاد رعب و وحشت درمیان دشمنان شده است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: کارآمدی سپاه پاسداران در عرصه‌های فرهنگی، سازندگی و دفاعی باعث شده است که این نیرو به یک نیروی عظیم مقتدر در منطقه تبدیل شود.

وی با اشاره به حادثه تروریستی روز شنبه سوریه اظهار کرد: این حادثه تروریستی و کشتار بی گناه صدها کودک توسط عوامل سفاک داعش باعث شد تا بار دیگر پرده جدیدی از خوی وحشیگری این گروه تروریستی به نمایش گذاشته شود.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: تقویت جبهه مقاومت و پیروزی‌های پی‌درپی آنان باعث خواهد شد تا دشمنان روز به روز به عقب نشینی روی بیاورند.

وی در پایان خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با قدردانی از خدمات شبکه بهداشت درمان این شهرستان مردم را به رعایت اصول غذایی مناسب و تغذیه سالم دعوت کرد.

اخبار
ارتباط با امام جمعه