پنج شنبه 1395/12/5 - 49 : 3
مشخصات امام جمعه
محمدرضا عبادی
محمدرضا عبادی
دلبران
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/29
اشاره به فرمایشات اخیر رهبری در خصوص طرح بحث آشتی ملی از طرف برخی و خیانت شمردن مطرح کردن این بحث
نماز جمعه این هفته به امامت حاج آقا شفیع خانی امام جمعه موقت شهر دلبران برگزار شد ایشان در خطبه اول برادران وخواهران را ایمانی راسفارش به تقوی چون طبق فرموده قرآن عاقبت نیک از آن متقین است و خداوند ولی و پشتیبان پرهیزکاران است و بی تقوی بودن تبعات بسیار بدی دارد که از جمله آنها قرار گرفتن در جرگه منافقین است.  و منافقین نه جرات عمل از روی اخلاص دارند و نه شهامت رویارویی مستقیم مانند کافران را دارند. و با این طریق می خواهند مومنان را فریب دهند اما نمی دانند که تنها خود را فریب داده اند و این نفاق است که بسیار خطرناک بوده و به خودشان و به جامعه وخون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه میزنند و این یکی از تهدیدات است. و نمونه بارز نفاق در افرادی است که به این نظام خیانت کرده و به کسانی همچون رییس جمهور آمریکا نامه می نویسند و از او می خواهند تا تحریم ها و فشارهای خود را به کشور اسلامی ما بیشتر کند.
و مسلمان واقعی حساب خود را باید از منافقین جدا کند.
یکی از راه های نجات بشر دعا به درگاه الهی است و همه محتاج دعا هستیم و نباید از دعا هایی مانند دعای کمیل و توسل و غیره غافل شویم.
اشاره به سالروز قیام مردم تبریز به مناسبت چهلم شهدای قم و تجلیل از مردم غیور تبریز که همیشه در صحنه هستند.
امام جمعه موقت شهر دلبران در خطبه دوم. اشاره به فرمایشات اخیر رهبری در خصوص طرح بحث آشتی ملی از طرف برخی و خیانت شمردن مطرح کردن این بحث چون ظلمی که در حق این مردم در فتنه 88 شده است قابل بخشش نیست و علی رغم اینها باز نظام اسلامی با این ها با رافت اسلامی برخورد کرده است و بارها از آنها خواسته شده بود که خط خود را با فتنه گران جدا کنند اما قبول نکرده اند و اکنون مطرح کردن این مسئله پذیرفتنی نیست.گلایه از وزارت ارشاد بابت چگونگی اجرای جشنواره فجر چون فیلم هایی که در این جشنواره برگزیده شده اند بیشتر یاس و ناامیدی را به مردم القا می کنند و عدم توجه به فرمایشات رهبری در رابطه با ولنگاری فرهنگی که در این فیلمها بسیار مشهود است. و باید دانست که این فیلمها نشان دهنده مردم ایران نیستند بلکه باید مردم ایران را در 22 بهمن و امثال آن شناخت.
ارتباط با امام جمعه