دوشنبه 1396/11/2 - 49 : 23
مشخصات امام جمعه
محمدعلی ارزنده
محمدعلی ارزنده
اليگودرز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/22
حضرت آقا با تاکید بر مطالبات بحق مردم آشوب و توهین به ارزشها را از مطالبات تفکیک نمودند.

حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز در جمع نماز گزاران این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم گفت: حضرت آقا با تاکید بر مطالبات بحق مردم آشوب و توهین به ارزشها را از مطالبات تفکیک نمودند.

مقام معظم رهبری همواره ضمن حمایت از دولتها تذکرات لازم را هم به دولتمردان می دهند و مردم نباید گمان کنند ایشان به دولت مشکلات را تذکر نمی دهند.

دشمنان ملت ایران همواره برای تحلیل  سخنان مقام معظم رهبری فرصت بسیاری می گذارند و ایشان در دیدار مردم قم نویدی خوش برای ما داشتند و  اعلام فرمود: امیدوار هستم و می دانم خداوند اراده کرده این ملت به عالی ترین درجه برسد و به فضل الهی اینچنین خواهد شد.

دشمنان بدنبال توطئه علیه این نظام هستند اما هرچه دشمنان  توطئه کنند این انقلاب بدست صاحبش خواهد رسید.

در حوادث اخیر اکثرکسانیکه معترض بودند ضد انقلاب نبودند برخی مطالبه داشتند و برخی دیگر هم فریب خوردند و  به مسوولین تاکید داشتیم با رافت اسلامی با آنها بر خورد شود و جوانان هم باید مراقب باشند گرفتار هیجانات کاذب و زود گذر نشده و وارد این تجمعات که  نقشه بیگانگان است ، نشوند.

در اوج اتفاقات اخیر که برخی مسوولین احساس کردند انقلاب از دست رفته مقام معظم رهبری با آسودگی خاطر به دیدار خانواده شهید ارمنی می رود.

اخبار
ارتباط با امام جمعه