سه شنبه 1396/7/4 - 15 : 14
مشخصات امام جمعه
محمدعلی ارزنده
محمدعلی ارزنده
اليگودرز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/3
نیروهای مازاد ، شهرداری را با مشکل مواجه کرده است
امام جمعه الیگودرز:
نیروهای مازاد ، شهرداری را با مشکل مواجه کرده است
درحال حاضر ۵۰ درصد نیروهای شهرداری مازاد می باشند که همین موضوع این نهاد را با مشکل مواجه ساخته است.
 حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز در جمع نمازگزاران این شهر با گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت:
این هفته را به رییس جمهور ، هیات دولت و مسوولین استان و شهرستان بویژه فرماندار الیگودرز تبریک عرض می نماییم.
وی افزود: رییس جمهور در اولین جلسه هیات دولت مصمم ترین برنامه خود را رفع مشکلات اقتصادی عنوان نمود که اگر همین یک مشکل حل شود بسیاری معضلات رفع خواهد شد.
ارزنده با اشاره به اینکه مسوولیت حجت را بر مسوولین برای خدمت تمام می کند افزود: شهیدان رجایی و باهنر برای ما حجت شدند تا برغم مسوولیت از بندگی خدا و خدمت به مردم غافل نشدند.
وی افزود: متاسفانه امروز عده ای هنگامیکه به مسوولیت می رسند از مردم جدا می شوند و بعضی هم با توجه به اینکه در مقطعی مسوولیتی درکشور داشته اند دست بردار نیستند و اجازه نمی دهند کسی وارد عرصه شود.
خطیب نماز جمعه به آغاز فعالیت شوراهای دوره پنجم نیز اشاره نمود و گفت: از زحمات اعضای شورای چهارم قدردانی می کنیم و انتظار داریم شورای جدید با بهره گیری از تجربه اتفاقاتی که در چهار سال رخ دهد برای این دوره برنامه ریزی مناسبی صورت دهند.
وی با اشاره به اینکه این چهار سال هم همچون دوره های قبل به سرعت سپری می شود افزود: متاسفانه در ۴ سال گذشته تعویض شهرداران متعدد باعث آبروی ریزی شهرستان شد که این اتفاق در نتیجه عدم تعامل رخ داد و بر همین اساس لازم است شورای جدید با هم تعامل داشته باشند.

ارزنده با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر از تحمیل نیرو به شهرداری پرهیز نمایند افزود : درحال حاضر ۵۰ درصد نیروهای شهرداری الیگودرز مازاد می باشند که همین موضوع این نهاد را با مشکلات پرداخت حقوق و بیمه  مواجه ساخته است.
اخبار
ارتباط با امام جمعه