جمعه 1396/4/2 - 14 : 6
مشخصات امام جمعه
محمدعلی ارزنده
محمدعلی ارزنده
اليگودرز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/3/26
امام جمعه الیگودرز: 26 خرداد 1396 کشاورزان در راستای فریضه زکات همیاری نمایند

امام جمعه الیگودرز: 26 خرداد 1396

کشاورزان در راستای فریضه زکات همیاری نمایند

 

وقتی کشاورزان عزیز ضمن همیاری دربحث زکات با خدا معامله نمایند این اقدام برکت تولید آنها را افزایش می دهد.

حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز ظهر امروز در جمع نمازگزاران این شهر با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و قدردانی از تلاشهای مجموعه این نهاد گفت: کشاورزان عزیز در راستای مشارکت در پرداخت زکات همیاری نمایند که قطعا معامله با خدا برکت تولید آنها را افزایش می دهد.

وی به دیدار مسوولین نظام با مقام معظم رهبری اشاره نمود و گفت: وقتی رییس جمهور از اقدامات و برنامه سخن گفت ، مقام معظم رهبری اقدامات انجام شده و برنامه ریزی ها  را در نتیجه تلاش قوای سه گانه دانست و این نشان می دهد که این اقدامات مختص یک قوا نیست.

وی افزود: حضرت آقا به حوادث دهه اول انقلاب و دو قطبی شدن جامعه توسط رییس جمهور در سال 59 اشاره کرد و گفت نباید تکرار شود که یقینا مردم بصیر ما با پیروی از ولایت اجازه تکرار آن حوادث را نخواهند داد.

خطیب نماز جمعه الیگودرز  با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت علی ( ع) با اشاره به حوادث صدر اسلام و بعضا تکرار آن حوادث در عصر حاضر گفت : وقتی به  ماجرای حکمیت دوران خلافت و امامت امیر المومنین( ع) نگاهی می اندازیم  همچون آنزمان امروز هم عده ای بی بصیرت  با مذاکره واعتماد به دشمنان  دستاوردهای انقلاب و اسلام را از بین بردند.

امام جمعه الیگودرز  با اشاره به تحرکات تازه آمریکا و همچنین تصویب تحریم های جدید  علیه ملت ایران گفت:از همان ابتدا هم مشخص بود که آنها هرگز به وعده های خود عمل نخواهند کرد .

 

ارزنده با گرامیداشت سالروز تاسیس تبلیغات اسلامی گفت: از خدمات و زحمات ریاست و مجموعه این نهاد قدردانی می نماییم.

خطیب نماز جمعه الیگودرز به روز جهانی قدس اشاره نمود و افزود: روزجهانی قدس روز انزجار از پلیدیها و ظلم و ستم  است  و امیدواریم همه با حضور خود بار دیگر اقتدار نظام را به نمایش بگذارند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه