پنج شنبه 1396/2/7 - 39 : 17
مشخصات امام جمعه
محمدعلی ارزنده
محمدعلی ارزنده
اليگودرز
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/1
امام‌جمعه الیگودرز: کسی حق ندارد جلسات سخنرانی ها را برهم بزند
مردم به یک اشاره رهبری منطقه را به گورستان دشمنان متجاوز تبدیل خواهند کرد
حذف مناظره مستقیم بوی دیکتاتوری می دهد
تمام کسانیکه به تایید شورای نگهبان رسیده اند برای انجام تبلیغات در سراسر کشور آزاد هستند.
حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرزظهر امروز در جمع نمازگزاران این شهر با اشاره به دیدار فرماندهان ارتش با مقام معظم رهبری گفت: در این دیدار حضرت آقا بیاناتی فرمودند که برای همه ما راهگشاست.
وی افزود: ایشان با تاکید بر عدم رعب و وحشت از دشمنان  خطاب به برخی مسوولین فرمودند اگر خودتان از دشمنان می ترسید  این ترس را به حساب مردم نگذارید.
وی افزود: امروز هم برخی عنوان می دارند برجام سایه جنگ را از سر کشور کوتاه کرد در حالیکه اینگونه سخنان دروغ است و بر اساس اظهارات و موضع ضعف دشمنان اگر آمریکا می توانست تا کنون به کشور حمله کرده بود.
ارزنده با اشاره به اینکه سخنان مقتدرانه مقام معظم رهبری به پشتوانه بصیرت و غیرت ملت است گفت: امروز هم اگر دشمن بخواهد به مرزهای ما تجاوز نماید با یک اشاره مقام معظم  رهبری ملت منطقه را گورستان آنها خواهند کرد.
وی به واقعه طبس اشاره نمود و گفت: متاسفانه مسوولین ما دست قدرتمند خداوند را در دفع شر دشمنان در واقعه طبس از یاد برده اند و امروز هم کشور و انقلاب را خداوند و رهبری امام راحل و پس از آن رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری نگهداشته است نه این مسوولین که برخی از آنها فقط گمان می کنند سفره ای پهن  شده است تا چپاول و غارت کنند.
خطیب نماز جمعه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و تایید ۶ نفر از نامزدها گفت: کسانیکه تایید شده اند حق دارند در سراسر کشور تبلیغات نمایند و در این ایام بی شک سخنرانانی برای تبلیغات نامزدها به شهرستان ما خواهند آمد که  شاید با دیدگاه مان هم مخالف باشند .
وی افزود: هیچ کسی حق ندارد کاسه داغ تر از آش شود و جلسه سخنرانی را بر هم بزند که این اقدامات با قانون و اخلاق و شرع مغایرت دارد.
ارزنده گفت: حضور سخنرانان و گفته های آنها به روشن شدن شرایط کمک نموده و باعث آشنایی مردم با داوطلبان خواهد شد.
وی با تاکید بر امانت داری هیاتهای اجرایی و نظارت گفت: اعضای این هیاتها باید مراقب باشند دیدگاه و تعلقات سیاسی و حزبی خود را در تصمیم گیری ها و اجرا و برگزاری انتخابات اعمال نکنند.
امام جمعه الیگودرز از جمله راههای شناخت مردم نسبت به داوطلبان برگزاری مناظره ها در صدا و سیما دانست و گفت: متاسفانه در این دوره بر اساس تصمیم کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به ریاست وزیر کشور با انجام مناظره ها بصورت زنده مخالفت نموده است که این ماجرا بوی  دیکتاتوری می دهد.

وی با اشاره به پنهان کاری های ۴ سال گذشته  دولت در مباحث مختلف نظیر برجام گفت: در این ایام تمام مصاحبه ها ی مطبوعاتی و تلویزیونی رییس جمهور بدون حضور منتقدین و با انتخاب مجریان خاص تشریفاتی صورت گرفته است ولی الان مردم باید بدانند عملکرد دولت چه بوده و نامزدهای دیگر چه برنامه ای دارند.
خطیب نماز جمعه با گرامیداشت روز ارتش و یاد و خاطره ۵۴ هزار شهید ارتشی گفت: نیروهای ارتشی همواره با اخلاص از آمادگی بالایی برای مقابله با دشمن برخورداند.
اخبار
ارتباط با امام جمعه