پنج شنبه 1396/9/23 - 27 : 20
مشخصات امام جمعه
محمد حسن شریف تبار
محمد حسن شریف تبار
بهنمير
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/17
امام جمعه بهنمیر:قدس پایتخت فلسطین است و قدس محور اصلی وحدت امت اسلام است /همه دنیا میدانند رژیم اسرائیل رژیم جعلی است .

نماز جمعه بهنمير به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج محمد حسن شریف تبار در مصلی المهدی (عج) این شهر اقامه گردید.

امام جمعه بهنمیر با قرائت روایتی از امام سجاد (ع) نمازگزاران را به تقوای الهی سفارش کرد ایشان سالروز شهادت شهید محراب آیت الله دستغیب و خلبان شهید احمد کشوری را گرامی داشتند. و از برپایی جشواره شکر سرخ بهنمیر از سوی شورای اسلامی شهر ، بخشداری، شهرداری و جهاد کشاورزی برگزار شده است قدردانی و تشکر نموده است. ایشان از  مسئولین خواستند از کشاورزان ،باغداران بویژه از تولید کنندگان نیشکر حمایت نموده و تولید کنندگان نیشکر را جز زراعت کنندگان به حساب آوردند وی گفت جای تعجب است مسئولین تولید کنندگان نیشکر را جزء صنف قنادان به حساب آورده اند .

 

امام جمعه بهنمیر در خطبه های نماز ابتدا به بحث پیرامون شرح دعای مکارم الاخلاق پرداخت و گفتند امام از خدا خواست همیشه با دوستان خدا باشند و دستدار دوستان خدا باشند ایشان افزودند دوستان خدا کسانی هستند در راه خدا و رسول الله و ولایت فداکاری کردند حتی در راه خدا شهید شدند وی با ذکر نمونه ای از دوستان خدا و بصیرت آنان به تفصیل سخن گفت.

خطیب جمعه بهنمیر در ادامه خطبه های نماز طرح آمریکایی صهیونیستی انتقال سفارت آمریکا به قدس را به شدت محکوم نمود و گفت قدس پایتخت فلسطین است و قدس محور اصلی وحدت امت اسلام است و تصمیم آمریکا هیچ اعتباری ندارد این تصمیم شیطانی آمریکا قلب دو میلیارد مسلمان را جریحه دار کرده است همه دنیا میدانند رژیم اسرائیل رژیم جعلی است و انشالله قدس با اتحاد جهان اسلام و جبهه مقاومت آزاد خواهد شد.

امام جمعه بهنمیر در تحلیل این سخن چرا آمریکا جنین تصمیمی گرفته است گفت: این نشانه حماقت رئیس جمهور آمریکا است و بزودی از این عمل شیطانی پشیمان خواهد شد. تصمیم آمریکا بر انتقال سفارت به قدس نشانه عجز و ناتوانی آمریکا است. برای اینکه تمام نقشه های شیطانی آمریکا در بوجود آوردن داعش و حیله های دیگر شکست خورده است چنین تصمیم احمقانه ای گرفته است. امروز ملت مسلمان ایران بعد از نماز جمعه به همراه ملت های مسلمان سایر کشورها در محکومیت این اقدام ابلهانه رئیس جمهور آمریکا در راهپیمایی شرکت خواهند کرد .

آمریکا بعد از کشته شدن  دیکتاتور یمن عبدالله صالح یکی از مهره های خود را در منطقه از دست داد برای ایجاد روحیه مزدوران خود رئیس جمهور آمریکا چنین تصمیمی گرفته است .

استکبار و صیونیسم بدانند جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با آمریکا و اسرائیل است . ایران در برابر دشمنان اسلام و آمریکا با قدرت ایستاده است و با قدرت در مقابل دشمنان اسلام مقابله می کند .امروز بر همه مسلمانان لازم است در برابر استکبار و رژیم اشغالگر قدس بایستند مردم بهنمیر یکپارچه با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در راهپیمایی شرکت خواهند کرد .

اخبار
ارتباط با امام جمعه