چهارشنبه 1395/12/4 - 46 : 9
مشخصات امام جمعه
محمداسماعیل قلی پور
محمداسماعیل قلی پور
بابلسر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/22
امام جمعه بابلسر: عظمت مردم انقلابی ایران، دشمن را از نفس انداخت

حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بابلسر با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: واقعا انسان از این همه عظمت و شکوه مردم نمی‌داند چه بگوید.

 

وی افزود: انسان از این همه بزرگی این ملت که پابه پای انقلاب شکوهمند اسلامی در طول این سال‌ها مقتدرانه آماده‌اند و همراه بودند و هستند به وجد می‌آید.

 

امام جمعه بابلسر با انتقاد شدید از کسانی که می‌گویند مردم خسته شده‌اند، تصریح کرد: آنکه از نفس افتاد دشمن است و نه مردم انقلابی ایران اسلامی.

 

قلی‌پور تاکید کرد: ایستادگی مردم ایران آنچنان شکوهمند است که نفس دشمن را به شماره انداخت.

 

وی با اشاره به سخنان رییس‌جمهور آمریکا، خاطرنشان کرد: سخنان اخیر رییس‌جمهور آمریکا را رهبری فرزانه انقلاب با نهایت هوشمندی و هوشیاری پاسخ دادند.

 

خطیب جمعه بابلسر با بیان اینکه امیدوارم کسانی که می‌گفتند شعار مرگ بر آمریکا را دیگر نباید داد، از خواب غفلت بیدار شوند، بیان کرد: واقعا انسان باید به عقل خود شک کند، چرا که وقتی این همه جنایت آمریکا را می‌بیند اما بازهم چشم خود را بر روی این همه خیانت‌ها می‌بندد.

 

قلی‌پور در ادامه خطاب به مدیران گفت: مسؤولان باید قدر این مردم را بدانند، مردمی که در هر شرایطی نظام و کشورشان را تنها نمی‌گذارند.

 

وی اضافه کرد: قدر دانستن این مردم به این معنی است که باید به آنهاخدمت کرد و افتخار خدمت به این مردم افتخار بزرگی است.

 

امام جمعه بابلسر در پایان با اشاره به تصادف مرگباری  که روز پنجشنبه در یکی از جاده‌های شهرستان به وقوع پیوست و منجر به کشته شدن 6 نفر و به کما رفتن یک نفر شد، متذکر شد: من حقیقتا از این حادثه ناراحت هستم و از متولیان امر می‌خواهم که وضعیت این جاده را که به آن جاده مرگ معروف است مشخص کنند، البته قول دادند که تا پایان سال انجام خواهند داد، من پیگیر هستم تا این وعده‌ای که داده شد محقق شود.

اخبار
ارتباط با امام جمعه