دوشنبه 1396/8/1 - 5 : 4
مشخصات امام جمعه
سید جعفر رضایی
سید جعفر رضایی
رامسر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/28
یاوه گویی های رئیس جمهور دیوانه آمریکا ارزش پاسخ ندارد

امام جمعه رامسر گفت:

 

یاوه گویی های رئیس جمهور دیوانه آمریکا ارزش پاسخ ندارد/ پرزمینه ترین کار در عرصه فرهنگی جامعه ورزش است

 

امام جمعه رامسر گفت: اظهارات بی اساس و ابلهانه رئیس جمهور دیوانه آمریکا همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ارزش جواب دادن ندارد.

 

به گزارش بلاغ، حجت الاسلام سید جعفر رضایی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان رامسر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا با اشاره به هفته تربیت بدنی و تبریک این هفته به ورزشکاران شهرستان رامسر گفت: به همه مسئولین اداری، نهادهای دولتی، امنیتی، نظامی و مردم توصیه می کنم که ورزش را باید به عنوان یک فرهنگ عمومی در جامعه گسترش دهیم زیرا ورزش مهمترین اصل برای سلامت فرهنگی جامعه است.

 

 

وی افزود: امروز در نظام تربیت بدنی ورزش پهلوانی و قهرمانی خواستگاهش ورزش همگانی و عمومی مردم در جامعه است و ورزش همگانی را شروعی برای پرورش ورزشکاران قهرمان و نامی می دانند.

 

 

امام جمعه رامسر در ادامه بیان کرد: اداره تربیت بدنی در هر شهری به ویژه شهرستان رامسر اگر می خواهد موفق شود باید ورزش را به یک فرهنگ عمومی تبدیل کند و با برنامه های مختلف مردم را با ورزش نزدیک کند.

 

 

وی در همین زمینه تصریح کرد: ورزش قهرمانی و موفقیت های ورزشکاران در بحث اعتماد به نفش ملی یک کشور و یک شهر بسیار اهمیت دارد و مقام های ورزشی برای جوانان یک جامعه الگوسازی می شود.

 

وی با اشاره به اینکه در شهرستان رامسر در گذشته ای نه چندان دور مفاخر زیادی در عرصه های مختلف از جمله ورزش داشتیم تاکید کرد: مسئولین تمام تلاش خود را بکار ببرند تا مفاخر ورزشی، فرهنگی، دینی و علمی رامسر بع به نسل جوان معرفی کنند تا جوانان شهرستان رامسر مفاخر و افتخارات شهر خود را بشناسند.

 

 

حجت الاسلام رضایی یادآور شد: مهمترین و پرزمینه ترین کار در عرصه فرهنگی یک جامعه امر ورزش است.

 

 

وی اضافه کرد: امروز جامعه جهانی به ورزش با نگاه سلامت جسمی و روحی نگاه می کند و برای بسیاری از بیماری ها ورزش کردن تجویز می شود.

 

 

امام جمعه رامسر با اشاره به سخنان توهین آمیز اخیر ترامپ رئیس جمهور دیوانه آمریکا بیان کرد: اظهارات بی اساس و ابلهانه رئیس جمهور دیوانه آمریکا همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ارزش جواب دادن ندارد.

 

 

وی در همین رابطه خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی آمریکا را خوب می شناسند و این طور یاوه سرایی ها خللی در عزم و اراده پولادین مردم ایران اسلامی ایجاد نمی کند.

 

 

حجت الاسلام رضایی در پایان با اشاره به شهادت امام سجاد (ع) گفت: شهادت مظلومانه امام سجاد 34 سال بعد از واقعه عاشورا اتفاق افتاد و در طول این سال ها امام سجاد (ع) همیشه واقعه عاشورا را بازگو کرد و در غم ظلم های ناروا به خاندان اهل بیت پیامبر (ع) گریست.

ارتباط با امام جمعه