سه شنبه 1396/10/26 - 4 : 13
مشخصات امام جمعه
سید ابراهیم میراحمدی
سید ابراهیم میراحمدی
گلوگاه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/21
شهردار گلوگاه باید هرچه زودتر انتخاب شود
 
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سیدابراهیم میراحمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز اظهار کرد: زمان زیادی است که درگیر مسائل و مشکلات شهرداری هستیم.
 
وی افزود: کارمندان شهرداری از این موضوع ناراحتند و ماه‌هاست که حقوق دریافت نکرده‌اند، شهردار باید انتخاب و همچنین حمایت و تقویت شود.
 
امام جمعه گلوگاه با اشاره به اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: متوقف کردن ما از پیشرفت داخلی و سرگرم کردن ما به مسائلی مانند داعش، کردستان و تروریست‌ها از اهداف اصلی آنها است.
 
این مسؤول افزود: با این سرگرمی باعث می‌شوند ما در داخل کشور پیشرفتی نداشته باشیم و مشکلات خودمان را نادیده بگیریم و در پی این امر مردم از دولت ناراضی خواهند شد، دشمنان می‌خواهند اختلافات داخلی ما و گسل‌های بین مسلمانان افزایش دهند.
 
میراحمدی تصریح کرد: برجام یک نوع سرگرمی برای آنها شده است و می‌خواهند تمام امید ما را به برجام سوق دهند، برجام و موشک بالستیک برای آنها بهانه است، دشمنان ما باید بدانند موشک به عنوان استراتژی ما است و جانانه از آن دفاع خواهیم کرد.
 
وی درباره اهمیت و تاثیر امر به معروف، گفت: یکی از شرایط اصلی امر به معروف تاثیرگذار بودن آن است، اگر تاثیر به وقت باشد بر همه واجب می‌شود
ارتباط با امام جمعه