چهارشنبه 1396/6/29 - 14 : 18
مشخصات امام جمعه
سید ابراهیم میراحمدی
سید ابراهیم میراحمدی
گلوگاه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/2
موشک سپاه سیلی محکمی به آمریکا و اسرائیل و عربستان زد
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین​ دکتر  سید ابراهیم میراحمدی در نماز جمعه این هفته گلوگاه خاطرنشان کرد: روز قدس امسال ازین لحاظ مهم هست که تروریست ها در حال نابودی هستند البته گرچه اسلحه از تروریست ها گرفته شده اما اکنون دانشمندان و قلم به دستان باید اندیشه های باطل و کثیف تروریست ها را با آگاهی بخشی از بین ببرند.
 
 
 
وی افزود: آمریکا تروریست‌ها را تربیت و تجهیز کرده برای اینکه اسلام ناب محمدی که امام معرفی کرده را خشن معرفی کنند و نگذارند جوانان غربی که تشنه حقیقت هستند اسلام حقیقی را ببیند.
 
 
 
امام جمعه گلوگاه تصریح کرد: اگر ایرانی ها نبودند سوریه و عراق در دست تروریست ها بود و داخل کشور هم نفوذ می‌کردند، رهبر حکیم و فزرانه انقلاب با بصیرت و منطق درست، خاکریز انقلاب را تعریف کرده و هندسه مرز جمهوری اسلامی را تغییر داده است.
 
 
 
میراحمدی خاطرنشان کرد: پاسداران اسلام اعلام کردند که انتقام خون شهیدان را خواهند گرفت و همان شبی که رهبری فرمودند ما به آنها سیلی خواهیم زد ۶ موشک به لانه تروریست ها زدند و انتقام گرفتند.
 
 
 
وی ادامه داد: در این حرکت سپاه آمریکا سیلی خورد و فکر نمیکرد که از خاک ایران موشک بزنیم که دو کشور را طی کند و تروریست ها را بزند.
 
 
 
امام جمعه گلوگاه گفت: آمریکایی‌ها پیام را گرفتند که اگر ایران را عصبانی کنند تمام پایگاههای آمریکا را نابود می‎کند، آنها با تحریم های گزنده می‌خواهند مانع رشد اقتصادی شوند ما نشان دادیم که اگر آنها می‌خواهند نا امنی ایجاد کنند ما نیز خلیج فارس را برای آنها نا امن می‎کنیم.
 
 
 
میراحمدی خاطرنشان کرد: شلیک موشک یک سیلی محکمی برای اسرائیل بود و نشان داد که موشک ما تل آویو و حیفا را هم نابود خواهد کرد.
 
 
 
وی تاکید کرد: مهمترین پیام موشک سپاه به عربستان بود، عربستان مقداری از خط قرمزها عبور کرده و کودکان یمن را به خاک و خون کشیده و فکر کرده ایران هم مثل یمن است، اگر عربستان خطایی کند موشک به جده اصابت میکند.
 
 
ارتباط با امام جمعه