دوشنبه 1396/11/2 - 36 : 15
مشخصات امام جمعه
عبدالعلی پوراکبر
عبدالعلی پوراکبر
تنكابن
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/10/22
'گزارش نماز جمعه تنکابن مورخ96/10/22

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اوصیکم عبادالله ونفسی بتقوی الله

 

(مبحث خانواده) کاهش جمعیت:

 

در قرآن در رابطه با طرح دشمنان برای از بین بردن نسل ها  آیه ای  آمده است که میفرماید: دشمنان با یک ظاهری فریبنده  وجذاب نقشه میکشد که حرث(زراعت) ونسل(فرزند) را ازبین ببرد(بقره آیه 204).

جالب است بدانید که دنیای غرب آنقدر به بحران کمبود جمعیت مبتلاء شده است که باید این وضع را با حضور مهاجران مدیریت کند، تقریبا نسل جوان از کشور های اروپایی برچیده شده است تا جایی که عمده نیروی کار از مهاجرین تامین میشود.

دشمن از آنجایی که عمده جمعیت مهاجرین  در اروپا و آمریکا و دیگر کشور ها را مسلمانان  تشکیل میدهند و باتوجه به کاهش جمعیت یهودیان به این فکر افتادند که با اجرای طرح های مختلف کمک به کاهش جمعیت مسلمانان وافزایش جمعیت یهودیان کنند، در این قضیه کار را به جایی رساندند که با تشویق های فروان، اسرائیل در رتبه 75 زاد و ولد در دنیا قرار گرفته است.، کشور آمریکا رتبه 122، کشور آفریقای جنوبی رتبه 97 است، متاسفانه رتبه کشور ایران در جهان 144 است.

در کشور ما درصد رشد سالیانه جمعیت 11/ 1 درصد است، امادر کشور های همسایه رشد سالیانه جمعیت بدین شرح است: عربستان سعودی 22/2  درصد ،  امارات 93/4 درصد  ، قطر 6 درصد ، عمان 24/2 درصد ، اردن 19/2 درصد .

توجه داشته باشید که اگر بخواهیم رشد سالیانه جمعیت ایران را  به تفکیک استان ها حساب کنیم ، مناطق مرکزی کشور ما این رشد 2/1 درصد است ولی در مناطق مرزی ما این رشد 3 تا 4 درصد است که میانگین اینها همان 11/1 درصد است.

ارتش آمریکا در مقاله ای به نام پرتگاه جمعیتی ایران  اعلام کرده است: علت کاهش جمعیت و کاهش تمایل به فرزند آوری در ایران ناشی از گرایش های غربی است.

 

(1)

فرماندهان وبرنامه ریزان ارتش آمریکا به دولت مردانشان پیشنهاد داده اند که باید فرهنگ غربی را درکشور ایران افزایش دهند وبا کار وسرمایه گذاری در این زمینه در آینده شاهد برچیده شدن نظام جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

یکی از مقامات آمریکایی به نام یبیگنیِف برژینسکی که از سرسخت ترین مقامات آمریکایی در مقابل کشور ایران است، او میگوید: از فکر حمله به تاسیات هسته ای ایران اجتناب کنید، بلکه مذاکره با ایران را را ادامه دهید تا جایی این کار را ادامه دهید که تغییر آمار جمعیتی ایران کم شود ، که این کم شدن جمعیت به نفع رژیم ایران نخواهد بود.

مطالبی را سازمان ملل اعلام کرده است که بدین شرح میباشد: درصورت تحقق نرخ رشد سالیانه جمعیت کشور ایران تا سال 1480 هجری شمسی ایران به حدود 31 میلیون نفر  با شاخص سالمندی 7/47 درصد خواهد رسید.

در مقابل  مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) فرمودند: یکی از خطراتی که وقتی انسان به عمق آن فکر میکند تن او میلرزد ،مسئله جمعیت است، که بنده هم به وزیر بهداشت و درمان و هم به رئیس جمهور گفته ام که مسئله جمعیت را جدی بگیرید، جمعیت جوان کشور رو به کاهش است ، اگر فکری نکیم به جایی خواهیم رسید که دیگر قابل علاج نخواهد بود.

توجه داشته باشید که دشمن برای کاهش جمعیت ملت های مسلمان ودر مقابل افزایش جمعیت خود دست به چند کار زده است که عبارتند از:

1-مهندسی ژنتیک: در این مسئله مهندسان ژنتیک دست به تغییر ژن های  گیاهان و حیوانات زده اند، که این کار باعث نازایی ، ایجاد سرطان و امراض روحی در زنان ومردان شده است.

2- واکسن های وارداتی: به بهانه های مختلف واکسن هایی وارد کشور کرده اند که موجب عقیم سازی میشود.

3- مواد نگهدارنده: عمده مواد نگهدارنده ای که در کشور استفاده میشود  دارای مواد عقیم کننده  وسرطان زا است.

4- سموم کشاورزی

...............................................

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

روابط عمومی ستاد نمازجمعه ودفتر امام جمعه تنکابن

 

( 2 )

اخبار
ارتباط با امام جمعه