شنبه 1396/10/30 - 29 : 2
مشخصات امام جمعه
محمدتقی نادعلی زاده
محمدتقی نادعلی زاده
جويبار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
کودتا 28 مرداد

حضرت ایت الله  نادعلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به دشمنی آمریکا علیه ایران گفت: از کودتای 28 مرداد 32 تا به امروز آمریکا هر حیله، توطئه و دشمنی در حق ایران روا داشته است و امروز هم می‌بینیم با تحریم‌های خود به دیگر کشورها اجازه تعامل و ارتباط با ایران را نمی‌دهد.

وی با اشاره به این‌که آمریکا۷۰ سال هرچه در توان داشت علیه ایران به‌کاربرده است اظهار کرد: امروز منفورترین و کثیف‌ترین کشور در جهان آمریکا است.

امام‌جمعه جویبار تصریح کرد: دولت و مجلس در این روزها مشغول تأیید وزرا هستند و ما از دولت می‌خواهیم در خدمت مستضعفان باشند و وزرایی انتخاب کنند که دلسوز به‌نظام و متخصص در امور باشند.

امام جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت قهرمانان آزاده و شهادت شهید محسن حججی و شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: شهید حججی بااقتدار در برابر خوارج زمان ایستاد و غریبانه،مظلومانه و حسین‌وار شهید شد.

وی همچنین به فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) اشاره و عنوان کرد: جوانان نباید در ازدواج‌ها سخت‌گیری کنند زیرا مهریه‌های سنگین ضامن یک زندگی نیست.

خطیب نماز جمعه جویبار برخی شایعات در مورد مراجع را تکذیب کرد و گفت: عده‌ای در خارج از کشور علیه مراجع حرف‌های بی‌حسابی می‌زنند و عده‌ای در داخل به‌راحتی آن را قبول می‌کنند.

ایشان افزودند: دشمن به دنبال تخریب چهره‌های تأثیرگذار و پاک نظام است و آن‌ها می‌خواهند مردم را نسبت به مراجع و دین بدبین کنند و این تخریب‌ها را به ترتیب علیه دیگر شخصیت‌ها ادامه دهند.

ارتباط با امام جمعه