دوشنبه 1396/8/1 - 30 : 20
مشخصات امام جمعه
سیدضیاءالدین هاشمی
سیدضیاءالدین هاشمی
آوج
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/22
حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ولایت مداری مردم را به اثبات رساند

امام جمعه آوج  با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت:  حضور پرشور مردم ضمن به اثبات رساندن ولایت مداری خود مشت محکمی بر دهان سردمداران استکبار جهانی زدند.

حجت الاسلام سید ضیاء الدین هاشمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر آوج که در مصلی این شهر برگزار گرید با تبریک فرا رسیدن سی و هشتیمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نمازگزاران را به مراعات حدود الهی وتقوی دعوت نمود و گفت: تقوا بهترین راه سعادت و خوشبختی انسان است.

وی با تاکید بر پیروی و تبعیت از  منویات رهبری خاطر نشان کرد: در روایات و آیات عظیم قرآن و فرامین معصومین(ع) به پیروی از ولایت تاکید شده است که رمز پیروزی و موفقیت ملت ایران در این مسیر قرار دارد.

هاشمی ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن  ایام فاطمیه بیان کرد: عموم مومنین در سطح مساجد شهر و روستاها بابرگزاری مراسم عزاداری و روضه خوانی عشق وعلاقه ی خود را به آن حضرت نشان می دهند.

امام جمعه  آوج انفاق به محرومین در این ایام رابسیار لازم و ضروری دانست و گفت: مؤمنین در تقویت مالی مستضعفین سهیم و شریک باشند. 

حجت الاسلام سید ضیاء الدین هاشمی با اشاره  به آغازثبت نام حوزه های علمیه برادران وخواهران ، ازمردم ولایت مدار شهرستان خواست تا جوانان را در گرایش و ثبت نام در حوزه علمیه حضرت امیر المؤمنین (ع) شهرستان آوج تشویق وراهنمایی نمایند.

وی ضمن تقدیر وتشکر ازهمه ی مسؤلین و مردم شریف شهرستان در مشارکت دربرنامه های دهه ی مبارکه ی فجر وحضور پرشور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن یادآور شد: عموم مردم  در پشتیبانی از انقلاب اسلامی می بایست همواره در صحنه باشند تا مشت محکمی به دهان یاوه گویان بزنند.

هاشمی  ریشه انقلاب را رهبری بیدار واسلام شناس وخادم مردم یاد کرده  و افزود:همت واتحاد مردم موجب  خارج شدن ازظلم طاغوت وحکومت ظالمانه پهلوی شد.

امام جمعه آوج اظهار داشت: الحمدلله دارای حکومتی اسلامی هستیم که در رأس آن مجتهدی فداکاربه اسلام و مردم قرار دارد ؛ و به حول قوه ی الهی امروزه با تبعیت از سیره امام  و پیروی از مقام معظم رهبری که امام گونه رهبری می کنند انقلاب را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کنیم.

حجت الاسلام سید ضیاء الدین هاشمی با اشاره به بسیج شدن اکثر کشورهای دنیا در راستای  حمایت از داعش که قصد براندازی حکومت اسلامی را  در منطقه داشتند بیان کرد: با حمایت انقلاب اسلامی ایران و اسلام شناسان جوانان و سابقه دار ایرانی که حمایت جانانه ای از جریان شیعی  کردند پوزه دشمنان را به خاک مالیده و شکست مهلکی را به دشمن تحمیل کردند.

انتهای پیام/ستاد نماز جمعه شهر آوج 22/11/95

 

 

ارتباط با امام جمعه