دوشنبه 1396/3/8 - 34 : 8
مشخصات امام جمعه
حسینعلی دهقانی
حسینعلی دهقانی
جعفريه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/22
امضای سند2030 خیانت بزرگ در حق ملت

حجه الاسلام دهقانی امام جمعه جعفریه ضمن تبیریک میلاد منجی عالم بشریت، مهدی باوری و مهدی یاوری را از خصیصه های شیعیان دانست  و گفت: شیعه واقعی با رفتار و سبک زندگی خود در جهت ظهور امام زمان (عج) تلاش می کند و زندگی خود را با الگوی امام مطابق می کند.

امام جمعه جعفریه ، من تبریک زور جهانی هلال احمر کسب رتبه های برتر هلال احمر جعفریه را تبریک گفت و افزود: عزیزان نیروی هلال احمر به صورت شبابه روزی و داوطلبانه آماده خدمت و امداد رسانی هستند و این جای بسی تقدیر دارد.

حجه الاسلام دهقانی  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمعه معلمان ، از امضای بی سر و صدای سند 2030آموزش و پرورش که ار طرف یونسکو ارائه شده، انتقاد کرد و گفت: امضای این سند خیانت بزرگی است که باعث اسلام ستیزی وئ دادن اختیار آموزش و پرورش به بیگانگان و دشمنان است.

امام جمعه جعفریه در ادامه با اشاره به سخنام مقام معظم رهبری در دانشگاه افسری، معیشت و اقتصاد مردم را در اولویت برنامه های کاندیداها دانست و افزود: کاندیداهای ریاست جمهوری دقت داشته باشند که با برخی الفاظ و دیدگاهها مقدمات بروز برخی اختلافات قومی و مذهبی را  فراهم نیاورند.

حجه الاسلام دهقانی همچنین با اشاره به آغاز تبلیغات رسمی شوراهای اسلامی حضو حداکثری در پای صندوق های رأی را در اولویت دانست و افزود: با انتخاب ریئس جمهور و شوراهای شهر  و روستا در عمل چهار سال مدیریت کشور را به اینان میسپاریم و این را بدانیم نتیجه برخی انتخاب ها چه مثبت و چه منفی می تواند بسیار بیشتر از چهار سال ماندگار بوده و تأثیرات آن در نظام و زندگی ما تداوم داشته باشد پس لازم است که فرد اصلح را شناسایی کرده و مدیریت کشور را به او بسپاریم.

ارتباط با امام جمعه