دوشنبه 1396/11/2 - 47 : 23
مشخصات امام جمعه
حسینعلی دهقانی
حسینعلی دهقانی
جعفريه
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/3

حجه الاسلام دهقانی امام جمعه جعفریه ضمن تبریک حلول مام ذی الحجه الحرام، نسبت به بهره برداری از این ماه عزیز سفارش کرد و گفت: نسبت به فضیلت ماه ذی الحجه الحرام و به ویژه دهه اول این ماه عزیز در احادیث و روایات بسیار تأکید شده است و عبادت و عمل خیر در هیچ ماهی به اندازه این ماه در نزد خداوند تبارک و تعالی محبوب نیست.

امام جمعه جعفریه روز عرفه را روز عید نیایش با خداوند توصیف کرد و افزود: روز عرفه روز نیایش با خالق هستی است که امام حسین علیه السلام در دعای عرفه نحوه نیایش با خداوند را به ما می آموزد.

حجه الاسلام دهقانی در ادامه ضمن تسلیت شهادت شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را بر دولت مردان جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و افزود: با توجه به اینکه شغل اکثر مردم بخش جعفرآباد کشاورزی و دامداری است امیدواریم که دولت محترم نیز تمهیداتی بیاندیشد تا بهره وری مردم بخش افزایش یافته و بتوانند از بدون دغدغه از این طریق امرار معاش نمایند.

حجه الاسلام دهقانی با توجه به آغاز کار شوراهای جدید شهر و روستا، رأی مردم را امانتی در نزد اعضای منتخب شورا دانست و افزود: یک فرصت 4 ساله بر عهده شما گذاشته شده تا ضمن حفظ اتحاد و همدلی با استفاده از نظرات بزرگان و افراد صاحب تجربه به خوبی از عهده این امر برآیید و بعد از 4 سال در نزد خدا و ملت روسیفید باشید.

ارتباط با امام جمعه