دوشنبه 1396/3/8 - 34 : 8
مشخصات امام جمعه
میرعبدالعظیم گلدوست
میرعبدالعظیم گلدوست
سلفچگان
خطبه ها
خطبه اي از امام جمعه يافت نشد.
اخبار
گسترش فعالیت‌های قرآنی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، اولین نشست هم‌اندیشی مشاور وزیر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان با ائمه جمعه و روسای شورای فرهنگ عمومی شهرها و بخش‌های قم، با حضور رئیس دفتر امام جمعه قم، حجت الاسلام اسماعیلیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قم و مهدی توکلیان سرپرست دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان قم در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام گلدوست امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی سلفچگان نیز کمبود اعتبارات را مانعی بزرگ برای پیشبرد فعالیت‌های فرهنگی در این شهر عنوان کرد و گفت: به دلیل کمبود بودجه و نبود حمایت‌های لازم متأسفانه هنوز در این بخش مهد قرآن وجود ندارد و علی‌رغم نبود امکانات قرآنی فقط به تازگی توانسته‌ایم مهد قرآنی ویژه خواهران را راه اندازی کنیم.

وی با بیان این مطلب که در بیش از ۴۰ روستای این شهر فقط کمتر از پنج روستا روحانی و مبلغ دارد، اضافه کرد: وجود بخش ویژه اقتصادی سلفچگان نیز آسیب‌هایی در حوزه فرهنگ عمومی ایجاد کرده است که نیاز به توجه و رسیدگی ویژه مسئولان استانی دارد.

دیداربا حانواده شهدا

گزارش تصویری دیدار با خانواده شهدا و جانبازان95/06/31

جلسه فرهنگ عمومی
جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش سلفچگان

جلسه شورای فرهنگ بخش سلفچگان 1395/05/16 به ریاست امام جمعه محترم ، حجت الاسلام و المسلمین گلدوست و با حضور بخشدار محترم، جناب آقای قدسی و مسئولین در سالن جلسات بخشداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه بخشدار ضمن خوش امدگویی به مدعوین و گرامیداشت دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها، دستور جلسه را اعلام نمودند.

امام جمعه بخش سلفچگان در مقام و منزلت حضرت معصومه سلام الله علیها و نقش امامزاده های جلیل القدر در گسترش تشیع در ایران اسلامی سخن گفتند.

در ادامه هر یک از حاضرین در باب موضوع جلسه صحبت و نظرات خود را اعلام نمودند و در پایان امام جمعه بخش سلفچگان ضمن جمع بندی مطالب نکاتی را متذکر شدند و مقرر شد شهرداری جهت ایجاد خانه فرهنگ در شهر سلفچگان برنامه ریزی مناسبی داشته و پیگیری های لازم در این راستا انجام گردد.

همچنین مقرر شد با توجه به ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و دهه کرامت (روز دختر)، هدایایی به دختران نمونه بخش اهدا گردد.

تجلیل از آزادگان بخش
جلسه شورای اداری بخش سلفچگان به همراه تجلیل از آزادگان بخش

جلسه شورای اداری بخش سلفچگان چهارشنبه 1395/05/27 با حضور امام جمعه محترم بخش سلفچگان، بخشدار و مدیران دستگاه های اجرایی و خدمت رسان، دهیاران و شوراهای اسلامی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین گلدوست  ضمن گرامیداشت و تبریک پیشاپیش هفته دولت، سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی را تبریک  و در عظمت و ایستادگی شهدا و اسیران سخن گفتند.

در پایان جلسه نیز از آزادگان سرافراز بخش سلفچگان، جناب آقای "داوود نوروزی، عبدالکریم درودگر و علی درودگر" تجلیل و قدردانی گردید.

ارتباط با امام جمعه