پنج شنبه 1396/1/3 - 51 : 4
مشخصات امام جمعه
محمد احمدی
محمد احمدی
بیارجمند
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/27
برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه بیارجمند

خطبه اول

 

در خطبه اول حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد احمدی خودش و نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت نمود و گفتند خداون به پیامبر اکرم (ص) فرمود اگر پیام الهی را به مردم نرسانی رسالت تو تکمیل نخواهد شد . ایات و سوره ها ی قران توسط جبرئیل و فرشته ها بر پیامبر نازل میشود اهل بیت پیامبر در میان مردم از همه بالاتر و افضل ترند و اشاره به غدیر خم که پیامبر در معرفی علی (ع) فرمود هر کس من مولای او هستم علی (ع) هم مولای اوست .

پیامبر (ص) عقل کل است عالیترین درجه تقوی ان است که ما امام زمان خود رابشناسیم و فاطمه زهرا (س) را به عنوان همسر نبوت بشناسیم .

 

خطبه دوم

مجددا دعوت به تقوای الهی کردند امام جمعه محترم شهر بیارجمند وفرمودند خداوند اعمال مردم را در صورتی قبول میکند که اهل تقوی باشند .

پیامبر اکرم (ص) به جابر فرمودند اگر کسی به اندازه کوه احد طلا به کسی بدهد اما محبت علی (ع) را در دل نداشته باشد خداوند او را به صورت به جهنم می اندازد .

یکشنبه 29 اسفند فرخند میلاد کوثر قران دختر نبی اکرم حضرت فاطمه (س) رو تبریک گفتند . برای نمازگزاران دعا کردند ومقارن شدن سال 96 با ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها را به فال نیک گرفتند .و برای پدر و مادرانی که در قید حیات نیستند هم دعا کردند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه