پنج شنبه 1396/5/26 - 34 : 8
مشخصات امام جمعه
محمدرضا رحیمی زاده
محمدرضا رحیمی زاده
درجزين
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/20
دوری از غفلت اولین قدم سیر و سلوک.

دوری از غفلت اولین قدم سیر و سلوک.

حجت الاسلام رحیمی زاده امام جمعه شهر درجزین در خطبه های نماز جمعه مورخ۲۰مرداد شهر درجزین ضمن توصیه نمازگزاران به تقوی الهی در جمع نماز گزاران گفت:تقوی یعنی غافل نبودن از یاد خدا در مسیر عمل و اولین قدم سیر و سلوک دوری از غفلت است.

امام جمعه شهر درجزین در ارزش و اهمیت عمر انسان افزود:عمر خود را صرف کاری نکنیم که سودی نداشته باشد و در قیامت مفید نباشد،غفلت از یاد خدا،غفلت از خود بوده و کار ناپسندی بوده و مذمت شده است، چراکه غفلت سبب گمراهی خواهد شد و اگر دل انسان درک حقیقت نکند دلی غافل از یاد خدا خواهد داشت که این خسران و ضرر است.

خطیب نماز جمعه درجزین درخطبه دوم نماز جمعه از مسؤلین خواستار عمل به وعده های و سوگندها و وفاداری شد.

وی از مسؤلین در مقابل تهدیدات آمریکا خواستارپاسخ محکم و کوبنده شد و افزود:از همه مدیران و مسئولین میخواهیم در جواب نقض برجام از سوی آمریکا به عنوان دشمن همیشه خیانتکار با قاطعیت بایستند و مسئولین طوری حرف نزنند که فرصت طلبها از آزادی، ولنگاری را بفهمند و موجب رواج بدحجابی بیشتر در کشور شود.

رحیمی زاده از وضع حجاب جامعه ابراز ناراحتی کرد و افزود:در جامعه ای با این شرایط تنفس سخت شده است چون فساد اجتماعی به مرز خطرناکی رسیده است و باید هرچه زودتر فکری به حال این جامعه بیمار کرد.

 

ارتباط با امام جمعه