پنج شنبه 1396/6/2 - 35 : 5
مشخصات امام جمعه
اسماعیل بنائیان سفید
اسماعیل بنائیان سفید
كلاته رودبار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27

خطبه های نماز جمعه شهر کلاته رودبار مورخه 27/5/96 توسط امام جمعه موقت علی اکبر نوروزی برگزار گردید

خطبه اول

دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی که زمینه بندگی و معبودیت است .

اشاره به آیه 18و19 سوره نمل خلقت عجیب مورچه در برابر یک نفر یک میلیون مورچه وجود دارد  20 برابر وزن خودش حمل بار می نماید کار جمعی مشا بهی به زندگی ادمها دارد کارش منسجم و مشخص شده است گیرنده هایی در شاخگهای آنها گذاشته که مسیر را مشخص می کنند. درسهای زیادی از زندگی مورچه ها می توان گرفت 1 ذخیره سازی گندم و جو را از وسط به دو نیم می کنند درون هسته هندوانه و طالبی را به 4 قسم جهت جلوگیری از رشد اینه نگری نظم و انضباط حرکت در مسیر مستقیم از مسیر خطر تردد نمی کنند به دیگر مورچه ها خبر می دهند. فعلالیت اجتماعی تقسیم کار بین خودشان در پایان همه باید فرما نبردار و مطیع امر باشیم.

خطبه دوم

تبریک به مناسبت سالروز ورود آزادگان سر افراز به کشورمان انهلایی که جوا نمردانه وخالصا نه در مقابل دشمنان وطن ایستادگی کردند این امر جوانمردی رزمندگان را اثبات می کند این آزادگان عزیز با تقوی الهی و تبعیت از ولایت فقیه دشمن را به اسارت خود در اوردند شگنجه کشیدند تا نظام و انقلاب بیمه شد و این عظمت و بزرگواری مرقوم فداکاریها و مقاومتهای این ازادگان است .

تسلیت می گویم شهادت پاسدار محسن حججی به خانواده معزز و معظم ایشان

رای اعتماد کابینه دولت در مجلس شورای اسلامی با اتحاد ووحدت کلمه و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری رای آورد حال باید به مشکلات مردم در تموم زمینه هارسیدگی شود و خدمت به مردم کنند همچنین پیروی از بیانات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ایی و حاج اقای نوروزی همچنین با مثالهایی به اقتصاد مقاومتی هم اشاره ایی نمودند .

 

 

ارتباط با امام جمعه