جمعه 1396/2/8 - 40 : 18
مشخصات امام جمعه
اسماعیل بنائیان سفید
اسماعیل بنائیان سفید
كلاته رودبار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/2/1

خطبه های نمازجمعه مورخه 1-2-96شهرکلاته رودباربه امامت حجت الاسلام والمسلمین بنائیان سفید 

خطبه عبادی :دعوت نمازگزاران به تقوای الهی در ابتدای سخن از امام محمد باقر(ع) می فرملیند: که خوش اخلاق ترین باشید خوش اخلاقی صرفا لبخند زدن نیست خوش اخلاقی در کردار و رفتار دیده می شود.

هفته گذشته و ادامه تفسیر سوره ال عمران دوازده دانشمندی که امدن  نفاق را رواج دهند کسانی که صبح به السلام ایمان می اورند و اخر شب انکار می کردند که می گفتند پیامبر خدااز دروغگویین استو

قران معجزه است تا روز قیامت هیچ کس نمی تواند همانند قران در جامعه بیاورد حتی یک ایه و جامعه ای که می تواند به سمت جلو حرکت کند از برنامه دشمن خبر دار باشد نگاهی به سخنان رهبر معظم انقلاب که می فرمایند هوشیار باشید که فتنه 88 تکرار نشود.

 

 

 

 

 

خطبه سیاسی:دعوت نمازگزاران به تقوای الهی ، و ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت امام موسی کاظم (ع) نگاهی اجمالی به غفلت مردم و خواب بودن انها که مردم با چکمه دشمن بیدار می شدند دلیلش نداشتن رهبری شایسته و حمایت نکردن از رهبر مثل مردم عراق و سوریه که در ارامش نیستند.

و ضمن اشاره به انتخابات که یک نوع فرهنگ مردمی دانسته می شود همچن با اشاره به سخنان هفته گذشته اعلام کردم که بنده از هیچ جناحی طرفداری نکردم امام جمعه هر شهر جهت روشنگریمردم باید سخنانی در در خور و راستای سخنان رهبرمعظم انقلاب اگاه سازد .

ضمن فرا رسیدن تاسیس سپاه پاسداران و هم چنین اغاز هفته کارگر و همچنین فرا رسیدن عید مبعث پیامبر اسلام (ص) را به شیعیان جهان اسلام تبریک عرض می کنم.

.

اخبار
ارتباط با امام جمعه