پنج شنبه 1396/1/3 - 57 : 4
مشخصات امام جمعه
قربان علی صفایی پور
قربان علی صفایی پور
ميامي
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/11/1
نماز جمعه مورخه ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

نماز جمعه مورخه ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

به امامت حجت الاسلام والمسلمین

علی اکبر سایری

dscf0915

مروج احکام شرعی:حجت الاسلام نوری

dscf0909

قاری : محمدآقائی

dscf0902

موذن : ایمان نوری

dscf8201

فیلمبردار: حمیدرضا رحیمی

DSCF0626

ویدئو پروژکتور: حسن حسن بارانی

dscf9691

شهید این هفته:شهید عباس عرب عامری

dscf0959

مجری: اسدالله انوری

dscf0722

اهداء جوایزمسابقه پیامکی

(جوایز این هفته از طرف: ادارات آموزش و پرورش و ثبت اسناد و املاک شهرستان میامی)

dscf0988

dscf0991

dscf0993

dscf0987

 

 

توصیه به تقوای الهی
أعوذبالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

” توصیه به تقوی “

اوصیکم یا عبادالله و نفسی بتقوی الله

خودم و شما عزیزان را به تقوای الهی توصیه میکنم،

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر سایری امام جمعه موقت شهرستان میامی در خطبه های نماز جمعه این هفته به حادثه تلخ آتش سوزی در ساختمان پلاسکو و شهادت تعدادی از آتش نشانان این سرزمین در این حادثه اشاره کرد وگفت: آتش نشانان جان خود را برای نجات جان مردم در طبق اخلاص گذاشتندکه پیام رهبر انقلاب مرحمی بر این درد بود.

وی بابیان اینکه طی چند روز آینده ترامپ  به عنوان چهل وپنجمین رئیس جمهور آمریکا در این منصب قرار می گیرد، تاکید کرد: آنچه که مهم است ترامپ در مناظرات خود بیش از  ۶۰ بار نام ایران را به کار برده است که مشخص است ایران از اهمیت بالایی در معادلات ان ها قرار دارد.

سایری افزود: با آمدن ترامپ هیچ تغییری در سیاست های ان ها علیه  ایران اسلامی ایجاد نخواهد شد و همان سیاست های خصمانه  آن ها ادامه خواهد یافت.

امام جمعه موقت میامی با اشاره به اینکه امید به دولت آمریکا مثل سراب می ماند که هرچه به سراب نزدیک می شوید سراب از شما دورتر می شود، گفت: باید هوشیار باشیم و پیرو خط ومشی ولی زمان مقام معظم رهبری حرکت کنیم و هرچه ایشان گفتند براساس آن در مقابل سیاست آمریکا حرکت کنیم.

وی با اشاره به حمله عربستان به یمن  که بیش از ۲۲ ماه از آن می گذرد، تصریح کرد: مثلث شوم آل خلیفه، ال سعود و آمریکا در کشتار مردم یمن با آن همه جنایت، همه سازمان های بین الملل هم سکوت اختیار کردند که حاکی از سیاست دوگانه این سازمان ها است.

سایری افزود: سازمان ملل گویا کشتار ۲ هزار ۶۱۰ کودک شهید، ۱۶ هزار زخمی، قربانی ۱۰ هزار یمنی و جان سپردن هزار کودک یمنی در اثر بیماری و گرسنگی، ۳ میلیون آواره و.. را نمیبیند وبعد از گذشت این همه جنایت ایادی استکبار و سازمان ملل در همان سکوت مرگبار خود به سر می برد.

امام جمعه موقت میامی به جشن های دهه فجر اشاره کرد وگفت: دهه فجر تولد دوباره اسلام، تجدید عهد با شهدا و افق بلند امام شهدا، فرصتی برای رونمای از ثمرات انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه برای  یادآوری این ایام را به خاطر آن رشادت ها وجوانمردی ها باید برای نسل بعد برنامه داشته باشیم، تصریح کرد: باید تلاش کنیم جشن ها مردمی باشد ودر بیان دستاوردها افراط نکنیم و دستاوردهای ارزشمند ایران را نباید فراموش کرد.

سایری با اشاره به اینکه نباید نگاه جناحی به دهه فجر داشته باشیم، افزود:  استمرار انقلاب وحفظ روحیه انقلابی، تبیین دستاوردها مهم، شورو نشاط در این این ایام مهم است .

“والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته”

 

dscf0913

dscf0923

dscf0927

dscf0943

dscf0948

dscf0962

dscf0967

dscf0969

dscf0974

اخبار
ارتباط با امام جمعه