دوشنبه 1396/8/1 - 40 : 20
مشخصات امام جمعه
نظر بامری
نظر بامری
جلگه چاه هاشم (چگردک)
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/7/14
نیروی انتظامی با مردم پیوند و ارتباط تنگاتنگ دارند

حجت الاسلام والمسلمین نظربامری امام جمعه  بخش جلگه چاه هاشم درخطبه اول نماز جمعه این هفته ضمن توصیه کردن نمازگزاران  به رعایت تقوای الهی، به جایگاه اهل جهنم اشاره کرد و افزود : اهل جهنم زیانکارند و در بالای سرشان سایبانهائی از آتش ودر زیر پاهایشان هم سایبانهائی از آتش دوزخ است واین آتش همان آتشیست که خداوند برای کفار آماده کرده است.

ایشان همچنین درمورد ویژگی های آتش جهنم اضافه کرد:آتش جهنم آتش بسیار سختی است ودرگفتگوی خداوند با حضرت عیسی (ع) آمده که خداوند به حضرت عیسی فرمود به سوی من فرار کن   از آتش جهنم وازآتشی که دارای  غل و زنجیر است و کسی که از این آتش نجات پیدا کند رستگاراست .

حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم آتش جهنم را جایگاه انسانهای ستمگر دانست و افزود: آتش جهنم خانه انسانهای ستمگر وظالم ومتکبروفخرفروش است. وما باید برای فرار ازاین آتش به خداوند متعال پناه ببریم

 

حجت الاسلام والمسلمین نظربامری امام جمعه  بخش جلگه چاه هاشم درخطبه دوم نمازجمعه این هفته با اشاره به شانزده مهرسالروزبمباران شهرسوماردر16مهرماه سال 66توسط رژیم بعثی عراق اظهار کرد:مردم ما قربانی سلاح های شیمیایی هستند.

ایشان با تاکید بر اینکه تعداد بسیار زیادی از مردم کشورما در بمباران شیمیایی به شهادت رسیده اند و یا اینکه اثرات شیمیایی با جانبازان ما همراه است تصریح کرد : این سلاح های شیمیایی توسط کشورهای استکباری به رژیم بعثی عراق داده شده است .

امام جمعه جلگه چاه هاشم به 13مهر روزتقرب مذاهب اسلامی اشاره کرد وافزود: همه مذاهب اسلامی تحت عنوان واژه مقدس اسلام هستند.

حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری با تاکید بر اینکه دشمن درصدد تفرقه بین مذاهب و فرقه اسلامی است عنوان کرد  نمونه آن در عراق است که می خواهندبین کردها وعرب ها اختلاف وجدایی بیندازند.

وی اضافه کرد : اگرمسلمانان با یکدیگر وحدت ویکپارچگی داشته باشند دیگر شاهد این حوادث برای مسلمانان ویا کشورهای مسلمان نیستیم.

امام جمعه جلگه چاه هاشم درادامه به هفته نیروی های انتظامی اشاره وخاطرنشان کرد : نیروی انتظامی با مردم پیوند و ارتباط تنگاتنگ دارند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه