يکشنبه 1396/11/1 - 35 : 16
مشخصات امام جمعه
محمدحسین میری
محمدحسین میری
ائمه جمعه سابق
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/3/5
امرور بستر در نظام جمهوری اسلامی فراهم است وباید از این بستر در راستای قانون مداری و اخلاق مداری نظام اسلامی استفاده کرده و امورات نظام را به نحوه مطلوب پیش ببریم

مشروح خطبه های نماز جمعه مورخه 5/3/95 به امامت حجت الاسلام دهقان امام جمعه معزز شهرستان خاش

ای مردم ماه خدا به سوی شما با رحمت ، برکت و آمرزش روی آورده است و ای مومنان ما در آستانه بهترین روزها و شبها و ساعات ماه مبارک است و برماست که از این سفره پر برکت الهی به چه میزان بهره بگیریم.

در ماه مبارک رمضان نفس کشیدن، خوابیدن هرکار خیر و نیکی که انجام میدهید مورد قبول خداوند متعال قرار میگیرد و چه خوب است که ما خالصانه رو به سوی خدا بیاوریم و در این ماه است که دعای شما اجابت می پذیرد.

شقی و بدخت کسی است که در این ماه نتواند غفران خدا را شامل حال خود کند.

ای رسول خدا(س) برترین اعمال در ماه مبارک رمضان چه اعمالی است. می فرمایند کسب روزی حلال از برترین اعمال ماهع مبارک رمضان است.

امرور بستر در نظام جمهوری اسلامی فراهم است وباید از این بستر در راستای قانون مداری و اخلاق مداری نظام اسلامی استفاده کرده و امورات نظام را به نحوه مطلوب پیش ببریم..

همچنین ایشان از حضور آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه استان و حجت الاسلام عباسی نماینده شورای سیاست گذاری ائمه جمعه  در مراسم معارفه امام جمعه قدردانی نمودند.

همچنین ایشان از حضور گسترده مردم در پای صندوق های رآی قدردانی نموده و علی الرغم فراز و نشیبی که در روند انتخابات صورت گرفت و اگر تخلفاتی توسط تعدادی افراد دنیا طلب صورت گرفت این افراد دنیا و آخرت خود فروختند و روسیاهی برای آنها باقی خواهد ماند.

آل سعود همواره حامی تروریست بوده و تروریست پرور بوده و از آنها حمایت کرده و جنایات زیادی را علیه مسلمانان انجام داده و ما باید با هوشیاری تمام  پیرو منویات رهبر معظم انقلاب باشیم

اخبار
ارتباط با امام جمعه