سه شنبه 1395/12/10 - 17 : 11
مشخصات امام جمعه
عظیم بامری
عظیم بامری
دلگان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/12/6
هدف از ایجاد جنگ های منطقه ای، بی اهمیت جلوه دادن مسئله آزادسازی فلسطین است

حجت الاسلام والمسلمین هادی بامری امام جمعه موقت دلگان در خطبه های نماز جمعه این شهر به بیانات اخیر مقام معطم رهبری در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین اشاره کرد و گفت: یکی از نکات محوری و کلیدی سخنان مقام معظم رهبری در خصوص طرح و نقشه دشمن برای منحرف کردن اذهان از مسئله فلسطین است.

وی افزود: دشمنان جهان اسلام و در راس آنها آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی برای منحرف کردن اذهان عمومی از مسئله اصلی مسلمانان که همان مسئله قدس و فلسطین است، در منطقه دست به فتنه گری می زنند.

امام جمعه موقت دلگان اضافه کرد: دشمنان سعی دارند با ایجاد مسائل حاشیه ای، افراد و کشورهایی را که درگیر مسئله فلسطین هستند، را درگیر کنند.

حجت الاسلام والمسلمین هادی بامری تصریح کرد: هدف از ایجاد جنگ های منطقه ای که داخل کشورهای اسلامی رخ می دهد، کمرنگ شدن و بی اهمیت جلوه دادن آرمان آزاد سازی فلسطین و قدس است.

وی با اشاره به اینکه یکی از نکات دیگری که مقام معظم رهبری به آن اشاره فرمودند: "پدیدار شدن نشانه های افول و نابودی رژیم صهونیستی است"، بیان کرد: مقام معظم رهبری بارها از این واژه زیاد استفاده کرده اند که رژیم صهیونیستی رو به افول است.

امام جمعه موقت دلگان اضافه کرد: یکی از بهترین شواهد سخن مقام معظم رهبری در خصوص افول رژیم صهیونیستی این است که قبل از انقلاب اسلامی این رژیم در جنگ با چند کشور عربی به پیروزی رسید و بخش هایی از این کشورها را اشغال کرد.

حجت الاسلام والمسلمین هادی بامری تصریح کرد: اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با قدرت گرفتن مقاومت، این رژیم در جنگ های 33 روز و 22 روزه از مقابله با گروه حزب الله در لبنان و حماس در غزه ناتوان است، غزه ای که چندین سال در محاصره کامل این رژیم است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس و همین شواهد، فضای جهانی به سمت مقابله با رژیم صهیونیستی میل پیدا می کند.

ارتباط با امام جمعه