جمعه 1396/5/27 - 51 : 7
مشخصات امام جمعه
عظیم بامری
عظیم بامری
دلگان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/6
فراهم کردن شغل برای افراد بیکار، مطالبه رهبر انقلاب از مسئولان است

به گزارش روابط عمومی ستاد جمعه دلگان، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، اظهار کرد: در سالی که از جانب مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" نامگذاری شده است، مسئولان منطقه ای به بحث کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای توجه و تدبیری بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید در خصوص آگاهسازی و فراهم کردن تمهیدات برای تولید و اشتغال در جامعه برنامه ریزی توجه داشته باشند، تصریح کرد: چون این امر که همه جوانان و افراد بیکار دارای شغل و کار باشند از مطالبات به حق رهبر معظم انقلاب از مسئولان است.

امام جمعه دلگان در ادامه عنوان کرد: پس از عملیات شهادت طلبانه جوانان فلسطینی در صبح روز تیرماه امسال که منجر به هلاکت رسیدن دو ارتشی رژیم صهیونیستی شد، مقامات صهیونیست دستور به محاصره کردن مسجدالاقصی و دربه های این مسجد را به روی نمازگزاران بستند.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با تاکید بر اینکه هتک حرمت مقامات صهیونیست نسبت به مسجدالاقصی واکنش های بسیار زیادی از طرف گروه های مقاومت و فلسطینی را به همراه داشت، افزود: گروه های مقاومت فلسطینی خواستار موضع گیری علمای جهان اسلام در دفاع از قبله اول مسلمانان شدند.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت با اعتراض گسترده گروه های مقاومت فلسطینی و خشم انقلابی ملت فلسطین پاسخ داد و نتانیاهو در برابر مسلمانان زانو زد و زمینه حضور مسلمانان در مسجد الاقصی را فراهم کرد.

انتهای پیام/

 

ارتباط با امام جمعه