يکشنبه 1396/11/1 - 35 : 16
مشخصات امام جمعه
عظیم بامری
عظیم بامری
دلگان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/27
شهادت محسن حججی توسط داعش نمونه بارز توحش این گروه تروریستی است/ اخلاص و مظلومیت این شهید باعث ایجاد موجی از غرور و افتخار شده است

 

به گزارش روابط عمومی ستاد جمعه دلگان، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه این روزها نفس تروریست های تکفیری و داعش در سوریه و عراق به شماره افتاده است، گفت: پایگاه های آنها یکی پس از دیگری در حال سقوط است.

وی افزود: پس از شکست های پی در پی گروه های وهابی و تکفیری وابسته به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در برابر رزمندگان اسلام در جبهه های مختلف، این گروه تروریستی در روزهای اخیر مرتکب جنایت فجیع و غیرانسانی دیگری شد.

امام جمعه دلگان با اشاره به اینکه این جنایت تروریست ها در هیچ قائده و قانون انسانی، ایمانی و اسلامی نمی گنجد، تصریح کرد: تروریست ها در این اقدام با بریدن سر شهید محسن حججی، وی را مظلومانه به شهادت رساندند، گرچه این شهید در هنگام شهادت هیچ گونه ترسی در سیمایش مشخص نبود.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با بیان اینکه شهادت محسن حججی نمونه بارز توحش و شقاوت این گروه تروریستی و تکفیری است، اظهار کرد: گرچه آنها به زعم باطل خود می خواستند انتقام شکست های اخیر خود را از جبهه مقاومت بگیرند اما خون پاک، اخلاص و مظلومیت این شهید بزرگوار باعث ایجاد موجی از غرور، شجاعت، ایستادگی، مقاومت و افتخار در جامعه ما شده است.

خطیب جمعه شهر دلگان اضافه کرد: بطوریکه دنیا شاهد است که جمهوری اسلامی ایران در راه دفاع از شریعت اسلامی، اعتلای انسانیت و برای نجات دین مبین اسلام چنین قربانیان ارزشمندی را تقدیم می کند.

وی با تاکید بر اینکه گروه تروریستی داعش هزاران جنایت مانند این در کشورهای سوریه و عراق مرتکب شده است، عنوان کرد: تنها نتیجه جنایت های داعش، اتحاد و آگاهی بیشتر جهانیان نسبت به هویت و خباثت این خوارج زمان خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری گفت: مردم دلاور و امت حزب الله مطمئن باشند که فرزندان دلیرشان در جبهه مقاومت انتقام این اقدام ددمنشانه را با تصمیمی قاطع که همان ریشه کن کردن شجره خبیثه داعش و وهابیت و تروریست است، خواهن گرفت.

امام جمعه دلگان خاطرنشان کرد: باید به خانواده شهید محسن حجیی تبریک گفت که زمانی خبر شهادت و سر بریدن این جوان را به آنها اطلاع دادند، با الگوگیری از حضرت زینب (س) صبر و بردباری پیشه کردند.

انتهای پیام/

ارتباط با امام جمعه