جمعه 1395/11/1 - 17 : 13
مشخصات امام جمعه
عظیم بامری
عظیم بامری
دلگان
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1395/10/24
آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از چهره های سازندگی در کشور بود

 

گزیده خطبه های ۲۴دی ماه ۹۵به امامت امام جمعه دلگان حضرت حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در ابتدای خطبه های نماز جمعه ضمن پرداختن به اهمیت تقوا و پرهیزگاری ،خداترسی و خدامحوری در زندگی انسانها داشتن این صفات را نمونه ای بارز در بین مومنین و نمازگزاران دانست و‌گفت اهمیت دادن به این موارد مهم در زندگی باعث رستگاری کامل و قرار گرفتن در مسیر اصلی الهی خواهد شد .
خطیب جمعه دلگان اهمیت ندادن به این موارد را نشانه ادامه دهنده راه شیطان دانست و‌گفت انسانهایی که در مسیر اصلی پروردگار قدم برنمی دارند آنها یقینا در راه شیطان قدم گذاشته اند و آخر و عاقبت اینگونه افراد در جهنم سوزان خواهد بود.
بامری در ادامه خطبه های عبادی و سیاسی هفته ضمن پرداختن به عناوین ومراسم های مهم هفته ،فرار شاه را در ۲۲دی ماه ۵۷را یکی از تلاش های شهدای عزیز و فدرت الهی دانست و گفت فرارشاه دراین روز به امر پروردگار الهی و تلاش و مقابله مردم انقلابی ایران با اهداف های شوم شاه و عواملش باعث شد که شاه ملعون در این روز از کشور فرار کند وحکومت کشور به دست مردم مسلمان و‌آگاه و انقلابی ایران بگیرد.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرینه امام وانقلاب بیان کرد نقش آیت الله هاشمی در جمهوری اسلامی ایران نفش ممتازو بی بدیلی بود وی گفت وجود آیت الله هاشمی رفسنجانی در کشور باعث خیر و برکت برای نظام و کشور بود.
امام جمعه دلگان داشتن روحیه جهادی و انقلابی آیت الله هاشمی رفسنجانی را یکی از صفات بارز دیگر این بزرگوار دانست و‌گفت آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه با داشتن روحیه جهادی و انقلابی در حال مبارزه با فتنه های غرب ودشمنان بود و هیچ وقت نگذاشت دشمنان انفلاب کوچکترین خدشه ای به نظام وارد کنند وی خاطرنشان کرد؛ تلاش وومبارزه آیت الله هاشمی رفسنجانی را در قبل از پیروری انفلاب بر هیچکس پوشیده نبوده و نیست ،وی گفت هاشمی رفسنجانی در قبل از انقلاب هم با مبارزه با استکبار و زورگویان و توانست نقش های خوبی برای به ثمر نشستن درخت انقلاب اسلامی انجام دهد .
بامری امام جمعه دلگان ضمن اشاره به سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی وحضور اولین رئیس جمهور کشور در دلگان را یکی دیگر از نشانه های توجه و‌خدمت رسانی این مردم مومن و خدادوست وعاشق نظام به مردم در زمان ریاست جمهوری ایشان یاد کرد

ارتباط با امام جمعه