پنج شنبه 1396/5/26 - 18 : 2
مشخصات امام جمعه
مجتبی اشرفیان
مجتبی اشرفیان
علی اکبر
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/13
خطبه های نماز جمعه

·         بسم الله الرحمن الرحیم

·         موضوع اول :

·      تنفیذ حکم رئیس جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی

·      طبق بند9از اصل 110قانون اساسی با امضای حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب این مقام اجرایی کشور رسم اعتبار ومشروعیت و این کار از وظایف رهبری است رهبر تا زمانی که رای مردم را تایید نکرد و حکم ریاست جمهوری را امضاء نکند طبق قانون ، ریاست جمهوری هیچ صلاحیت و اعتباری ندارد مراسم تنفیذ ، یک مراسم تشریفاتی نیست بلکه صحه گذاری بر رای مردم و آغاز کار رئیس جمهور است و نه فقط شروع بکار بلکه نظارت هم صورت می گیرد

·      روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی راداریم آمریکا که  ادعای حقوق بشر می کند و مدعی است که بر دیگران حقوق بشر را برقرار کند قطعا نمی تواند .

·      چطور کسی که خودش قاتل بشریت است و هیروشیما را بمباران می کند و 160 هزار نفر را می کشد .

§      گروه های تروریستی را ایجاد و تقویت می کند و انتحاری ها را پرورش می دهد و مردم را قتل عام می کند و بعد هم ادعا می کند که من حقوق بشر را برقرار می کنم .

·      موضوع دوم :

·      مردم این منطقه مردمی هستند که شایسته خدمت می باشند انشاءالله دولت به این منطقه توجه داشته باشند مردمی که در این شرایط آب و هوایی منطقه را خالی نمی کنند و این وظیفه مردم است که این سنگر را حفظ کنند و دولت هم وظیفه خدمت رسانی را به مردم را دارد .

§      آمریکا خیال می کند با تحریم ها می تواند که ملت ایران را به زانو در آورد ، این ملت در 8 سال دفاع مقدس هم در تحریم بودند ولی توانستند با عنایت خداوند پیروزی را کسب کنند .

§      مسلمان ها را در صدر اسلام هم تحریم کردند هر چه دشمن تحریم کند ما باید با توجه به  اقتصاد مقاومتی توجه بیشتری داشته باشیم.

 

 

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه