پنج شنبه 1396/5/26 - 18 : 2
مشخصات امام جمعه
ابراهیم گزمه
ابراهیم گزمه
هيرمند
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/23
خطیب جمعه هیرمند: دولت به فکر مناطق محروم باشد.

خطیب جمعه هیرمند: برجام سفره مردم را خالی کرده است.

امام جمعه هیرمند گفت: دولت کار کند تا مردم دست آنها را ببوسند، مردم ما قدرشناس هستند، دولت بجای پریدن به این نهاد و آن نهاد به فکر مناطق محروم باشد.

نماز جمعه این هفته شهرستان هیرمندبه امامت حجت الاسلام ابراهیم گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.

حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه شهرستان هیرمند گفت: امروز مردم ببینند اگر اتفاقی همچون زمان حضرت علی (ع) افتاد در کجای ماجرا قرار دارند، باید چاره اندیشی کنند تا در هنگام اتفاق از جان ،مال و حتی آبرویشان بگذرند تا حق علیه باطل پیروز شود.

وی با بیان اینکه همه ی دار و ندار مسلمانان؛ عاشور است گفت: امام حسین (ع) با آن عظمتی که داشتند، خواص او را در هنگام سختی یاری نکردند که چه بسا اگر مردم در جبهه حق قرار می گرفتند امروز حکام ظالم مدینه و مکه سعودی ها نبودند.

خطیب جمعه هیرمند اظهار کرد: دشمن امروز به صراحت اعلام می کند که دشمن درجه یک ما ایران است، پس آنها بیکار نمی شینند، و توطئه هایی را هم در درون و هم خارج از ایران برای شیطنت در نظام جمهوری اسلامی ایران به کار می گیرند.

وی افزود: دشمن پول پرست ها را از درون کشور شناسایی می کند و آنها را با ارقام سنگین وسوسه به انجام کارهای شیطنت آمیز در درون کشور وادار می کند همانند فتنه سال 87 و 88 که خسارات زیادی به کشور وارد شد.

امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: دولت مردان بیش از 4 سال است که حتی آب خوردن مردم را هم به برجام گره می زنند، اما بیایند و ببینند که برجام چه چیزی به سفره مردم اضافه کرده است.

وی ادامه داد: آیا با این یکی دو قراردادی که آنها به امضا رسانده اند مشکلات مردم حل شده است؟ یکی از مسائلی که دولت مردان آن را در برنامه داشتند رفع همه ی تحریم ها بود اما امروز تحریم های سنگین تری از گذشته بر علیه ایران تصویب می شود.

حجت الاسلام گزمه بیان داشت: امروز منتقدان و دلواپسان نمی گویند بلکه محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان می گوید که روح و جسم برجام نقض شده است.

وی گفت: آمریکا همانطوری که بارها حضرت آقا گفتند بد عهد است و امروز شما بدعهدی آنها را هر روز مشاهده می کنید، ایران تمام تعهدات برجام را به اجرا در آورد اما آنها مانع تراشی می کنند چون دست ایران امروز جلوی آنها خالی است.

خطیب جمعه هیرمند اذعان داشت: همین قرارداد نفتی توتال را که مسئولین آنهمه بزرگ جلوه می دهند گفته است که اگر تحریم جدید تصویب شود ما در ایران همکاری نخواهیم کرد.

حجت الاسلام گزمه ابراز داشت: دولت کار کند تا مردم دست آنها را ببوسند، مردم ما قدرشناس هستند، دولت بجای پریدن به این نهاد و آن نهاد به فکر مناطق محروم باشد.

وی ادامه داد: بهزیستی و سازمان تامین اجتماعی امروز برای نیازمندان چه کارهایی انجام داده اند، وقتی تصاویر مردم محروم هم که منتشر می شود به دست و پا می افتند که این ها را از کجا آورده اید.

 
اخبار
ارتباط با امام جمعه