جمعه 1396/4/2 - 47 : 23
مشخصات امام جمعه
محمود پارسا
محمود پارسا
بنجار
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/4/2
تقدیر از تقدیرازحضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس ./حمله اخیر موشکی سپاه به مواضع داعش سند دیگری از افتخارات زرین جمهوری اسلامی است.

همراه با خطبه های نماز عبادی سیاسی شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز این شهر حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا .

در خطبه اول

با توجه به افزایش آسیبها و معضلات اجتماعی مثل اعتیاد .طلاق .فساد .منکرات و فقر به بیان علل و دلایل بروز چنین معضلاتی پرداخت .

1- عدم پایبندی بعضی از خانواده ها به آموزه های دینی

2- آشفتگی کانون خانواده و عدم ارتباط عاطفی والدین با فرزندان

3 -فقر و مشکلات معیشتی موجود در جامعه

4 استفاده از ماهواره و دیدن فیلمهای مستهجن .

و در خطبه دوم

با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس ،افزود این روز که یادگار امام راحل هست روز اتحاد و همبستگی تمام مسلمانان در برابر یک رژیم غاصب و متجاوز هست و قطعا اسراییل طبق وعده الهی نابود خواهد شد .و در ادامه با تبریک عملیات موفقیت آمیز و غرور افرین موشکی سپاه که با دستور حضرت آقا انجام شد اشاره کرد که جمهوری اسلامی جواب ترقه بازی رو با موشک میدهد و سیلی را داعش خورد تا قدرتهای مرتجع دیگر صدایش را بشنوند که تهدید را با تهدید جواب میدهیم و اگر اسراییل دست از پا خطا کند جمهوری اسلامی حیفا و تل آویو را با خاک توسط موشک شهاب 3 و سجیل یکسان خواهد کرد . و این در سایه ولایت و رهبری حضرت اقا و هوشیاری نیروهای مسلح هست و تاکید کرد که امر ولایت و امامت انتصابی هست نه انتخابی که در بعضی سایت ها از قول یکی از مسئولین عالیرتبه نظام امامت و حکومت را براساس رای و انتخاب مردم دانسته بود که با اصول ما منافات دارد .و در پایان به آغاز هفته قوه قضاییه پرداخت و یاد و نام شهدای 7 تیر را گرامی داشت و این قوه به دلیل حمایت از مظلومین در جایگاه بالایی قرار دارد و از اهمیت ویژه ای برخوردار هست .والسلام

IMG_1373

IMG_1380

IMG_1388

 

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه